לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ בטיחות אש לעסקים קטנים ובינוניים – מתי חובה לפנות אליו?

יועץ בטיחות אש לעסקים קטנים ובינוניים חיוני על מנת למנוע שריפות. חשוב להגן על העסק שלכם ועל האנשים הנמצאים בו, על מנת להבטיח סביבה נעימה ובטיחותית, הן לעובדים והן ללקוחות.

מעבר לכך, מדובר על שירות חיוני, שלא ניתן לוותר עליו, מאחר ועל מנת לקבל רישיון עסק ולעמוד בכל הדרישות של מערך הכבאות, תצטרכו לעבוד עם יועץ בטיחות אש.

תפקידו של יועץ בטיחות אש כולל תכנון נכון של המבנה והקפדה על כל מערכות גילוי וכיבוי אש, שיהיו יעילות במיוחד בעסק שלכם.

יש לזכור כי ניתן היום למצוא בשוק מגוון רחב של מערכות גילוי וכיבוי אש, לכן רק איש מקצוע שמתמחה בתחום, יוכל לסייע לכם לבחור ולתכנן נכון את ההתקנה של המערכות המתאימות ביותר לצרכים שלכם.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  יועץ בטיחות אש לעסקים קטנים ובינוניים – מה חשוב לדעת בנושא?

  קודם כל, יש לזכור כי כל סוג של מבנה זקוק למיגון מתאים מפני אש, מאחר ואף מבנה אינו מוגן מפני שריפות. לכן יש צורך לתת על כך את הדעת ולהתכונן מראש, באמצעות התקנה של מערכות מקצועיות ומתאימות של גילוי וכיבוי אש.

  זוהי הדרך היעילה ביותר לגלות את השריפה מוקדם ככל הניתן, במטרה לכבות אותה במהירות וכמובן למנוע אסון. יועץ בטיחות אש מכיר את התחום לעומק ויודע בדיוק כיצד להתאים את המערכות ואמצעי הבטיחות המתאימים לכל מבנה.

  יש לזכור כי סוג המיגון המתאים תלוי בגודל המבנה, הפעילות המתקיימת בו, מספר האנשים שנמצאים בו על בסיס יומיומי, נקודות התורפה של המבנה והסכנות האפשריות הקיימות במקום.

  לכן יש צורך לבחור באיש מקצוע מנוסה ומיומן, שיידע להתאים את המערכות המתאימות ביותר לעסק שלכם.

  יועץ בטיחות אש לעסקים קטנים ובינוניים – מי זקוק לשירותיו?

  כל סוג של עסק הזקוק לרישיון עסק, חייב להיעזר בשירותיו של יועץ בטיחות אש. מדובר על שלב הכרחי בקבלת רישוי עסקים, מאחר והעסק חייב להוכיח עמידה בכל התנאים והדרישות של מערך הכבאות.

  כמו כן, הדבר נכון עבור מי שמעוניין לקבל היתר בנייה, לצורך בניית או שיפוץ העסק שלו, מאחר ולא ניתן להתחיל בעבודות, ללא ההיתר המתאים.

  יועץ בטיחות אש אמור לבצע בדיקה מקיפה בתוכנית האדריכלית של הפרויקט ולציין הנחיות ספציפיות לאדריכל, בהתאם לדרישות מערך הכבאות.

  ללא עמידה בדרישות הנחוצות, לא תוכלו לקבל היתר בנייה או רישיון עסק. כמו כן, יועץ בטיחות אש אחראי על הכנה והגשה של תוכנית בטיחות אש לאישור הרשות הארצית לכבאות והצלה וכמובן התמודדות עם כל ההתנגדויות הצפויות, עד לקבלת האישור המיוחל.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם שירותי יועץ בטיחות אש לעסקים קטנים ובינוניים.

  אנו מחזיקים בוותק ובניסיון של שנים בתחום ונשמח לסייע וללוות אתכם לכל אורך הדרך, במטרה לקבל את כל האישורים וההיתרים הדרושים לכם. צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ