צרו קשר

  ּ

  יועץ בטיחות אש

  ייעוץ והכנת תוכנית בטיחות אש להיתרי בנייה ורישוי עסקים

  חברת פתרונות הנדסה ובטיחות

  חברתנו מובילה בתכנון מערכי בטיחות למפעלים, מרכזים מסחריים עסקים מכל הסוגים, פרויקטי נדל"ן, מבנייני מגורים, תמ"א 38 ופרויקטים משולבים בבניינים רבי קומות.

  המומחים שלנו בעלי ותק של מעל 15 שנה בתחום בטיחות האש, עם ניסיון עשיר שנרכש במאות פרויקטים מכל הסוגים, אנו כאן כדי להבטיח טיפול מקיף ומקצועי מול שירותי הכבאות וההצלה עד לקבלת רישיון עסק, היתר בנייה ו/או אישור אכלוס – טופס 4.

  הגעתם למקום הנכון התקשרו עכשיו לייעוץ אישי ומקצועי ללא עלות!

  ​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

  054-2042088

  אילו עסקים צריכים יועץ בטיחות אש?

  ישנם שלל סוגי עסקים אשר צריכים לדאוג למבנה ולאנשים ולפעול למניעת אסון. עסקים אלו יכולים להיות מפעלים, מרכזי קניות פתוחים וסגורים, אולמות אירועים, בתי אבות ועוד שלל סוגים שונים ומגוונים. תפקידו של יועץ בטיחות אש הוא לבחון את השטח, לתת המלצות לאימוץ במבנה על מנת להתמודד טוב יותר במקרה של אסון וליווי לאורך כל הדרך, עד לקבלת רישיון עסק או חידושו.

  ​אל היועץ יש לפנות בעת הקמת העסק, לאחר ביצוע שיפוץ שיכול להשפיע על המבנה, על דרכי הגישה והוראות הבטיחות ובמקרה שנעשתה דרישה מכוחות הביטחון לביצוע שינויים או יצירת וחידוש תיק שטח. התפקיד של היועץ הוא לעמוד לרשות העסק על פי אופיו ובהתאם לדרישותיו השונות.

  מערכות כיבוי אש בתוך המבנה

  ועץ בטיחות אש צריך להכיר היטב את המערכות השונות אשר יכולות לפעול בשעת אסון ועליו להעריך אילו מערכות יש להתקין, היכן וכן להדריך את העסק כיצד לנהוג במקרה של שריפה או אסון אחר.

  בין מערכות כיבוי האש עומדות לרשות העסק מערכות זיהוי אשר מאפשרות לגלות את האש בשלב מוקדם, כשהיא רק מתחילה, מערכות כיבוי כמו מטפה וספרינקלרים וכן מערכות של הרחקת עשן המשתלבות רק במקומות בהם יש דרישה לכך.

  ​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

  054-2042088

   

  יועץ בטיחות אש

  אם אתם בונים היום פרויקט נדל"ן גדול, מפעל או אולי מרכז מסחרי, כדאי שתדעו שהגורמים מולם תצטרכו להתמודד כוללים, למשל, את מערך הכבאות וההצלה. על מנת שתוכלו לעשות זאת טוב יותר עוד היום כדאי שתפנו אל יועץ בטיחות אש. יש שלל עסקים שזקוקים לשירותיו של יועץ כיבוי האש כי המטרה של כל מי שמקים עסק היא כמובן לנהל אותו בצורה נכונה ותוך לקיחת מינימום סיכונים מיותרים. אש מהווה סיכון משמעותי ביותר ולכן ברור גם מדוע מערך הכבאות דורש מאתנו לעמוד בתנאים ובסטנדרטים מחמירים ביותר, כך שזה תקף גם עבורכם. לפרטים נוספים, פנו אל חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ.

   

  איזה שירות יועץ בטיחות אש יוכל להציע לכם?

  כדאי לדעת שלא תמיד ההתנהלות מול מערך הכבאות וההצלה פשוטה, שכן מדובר על שלל פרטים מורכבים שצריך להכיר. לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים שבסופו של דבר תקבלו את האישור הדרוש לכם, כדאי שתפנו עוד היום אל יועץ בטיחות אש. בדרך כלל יועצי בטיחות אש מומחים יוכלו להציע לכם שירותים מגוונים כמו:

  • ליווי וייצוג מול שירותי הכבאות
  • ייעוץ בטיחות מקיף לאדריכל הפרויקט
  • הכנת תכנית בטיחות אש בהתאם לדרישות

  כמו כן, כמובן שאם תתעוררנה שאלות במהלך הדרך או שיהיו סוגיות שצריך להתמודד איתן מול מערך הכבאות, לא תצטרכו לעשות זאת לבד. כאשר יש מי שמייצג אתכם ודואג לכל העניין הזה עבורכם הכול הופך להרבה יותר פשוט ונגיש, אז למה אתם מחכים?

  היכן ניתן למצוא יועץ בטיחות אש מוסמך? האם מומלץ לבחור ביועץ המתמחה בתחום העסק שלך? כמה גובה יועץ הבטיחות? ומה היא ההסמכה אותה צריך לעבור היועץ כדי שיוכל לספק את שירותיו בהתאמה לסעיפים שמוכתבים בחוק? על הכל במאמר הבא:

  היעזרות ביועץ בטיחות אש היא חובה חוקית ומוסרית ללא קשר לפעילות העסק שלך. בין אם מדובר בפרויקט בנייה ענק או בחנות קטנה, התגוננות מפני שריפות היא קריטית כדי לאפשר את המשך פעילות העסק. מעבר לכך שישנה חובה חוקית ושלא ניתן לקבל את מרבית האישורים ללא סיוע של יועץ בטיחות מוסמך, עבודה ללא אישורו וליוויו של יועץ לבטיחות אש היא לא אחראית ושמה את העסק שלך, העובדים שלך והלקוחות שלך בסכנה אמיתית. בחירת יועץ בטיחות צריכה להתבצע בזהירות מכיוון שהיא יכולה להשפיע על לוחות הזמנים של העסק שלך, עלויות המיגון שלו מפני אש ומערכת היחסים שלו עם תחנת כיבוי האש אשר אחראית על האזור.

  בחירה ביועץ בטיחות אש מוסמך

  הדבר הראשון והחשוב ביותר שעליך לוודא לפני בחירה של יועץ לבטיחות אש הוא שהוא מחזיק בכל הרישיונות הרלוונטיים ושהוא עבר את ההסמכה המינימאלית הקבועה בחוק. יועץ בטיחות הוא איש מקצוע אשר עבר קורסים ייעודיים והוא מוסמך לחתום על תיקי מפעל, תיקי שטח, תיקי בטיחות אש ועוד. עבודה עם יועץ לבטיחות אש אשר אינו מחזיק בתעודות הרלוונטיות תגרור לעיכובים בלוחות הזמנים, צורך בהגשות מרובות של הבקשות לפעילות העסק שלך ואף לצורך בתשלום ליועץ בטיחות נוסף המחזיק באישור חתימה. חושב לציין כי ישנם טפסים רבים אשר לא ניתן להגיש ללא חתימה של יועץ בטיחות אש מוכר.

  בחירה של יועץ בטיחות אש רלוונטי

  אף על פי שתהליך הכשרה דורש מהיועץ רכישת ידע נרחב בהנדסת בטיחות, לא כל יועצי הבטיחות באש מתמחים בכל סוגי העסקים. יועץ בטיחות אש אשר מתמחה בפרויקטים של בנייה, לדוגמה, יוכל להוכיח עצמו כלא יעיל בתפעול בטיחות אש שוטפת בבית העסק שלך. מסיבה זו, מומלץ מאוד לשאול את בית עסק אשר מציע את שירותי ייעוץ לבטיחות אש לגבי לקוחות העבר, הניסיון ותחומי ההתמחות שלו. יועץ בטיחות שסייע לעסקים הדומים לעסק שלך יוכל לעזור לך למצוא את הפתרונות הטובים ביותר עבור הצרכים שלך במהירות האפשרית.

  בחירה ביועץ בטיחות אש אמין

  מעבר לכך שיש להפקיד בידיו של יועץ הבטיחות את עתיד העסק שלך והיחסים שלו עם הגופים הרשמיים הרלוונטיים, הוא גם אחראי על הבטיחות שלך ושל העובדים שלך. יועץ בטיחות אמין יבצע עבודה יסודית אשר לא תשאיר שום ספק או חשש בלבך. מומלץ מאוד לבחור אך ורק ביועץ לבטיחות אש אשר מחזיק ברשימת לקוחות מרוצים ארוכה, בעל ותק וניסיון ובכך להבטיח שההחלטות של היום לא יהפכו לחרטות של מחר אלא לביטחון מלא במקרה של אסון.

  כמה גובה יועץ בטיחות אש?

  העלויות של יועץ לבטיחות אש משתנות על פי מגוון השירותים בהם יש לעסק שלך צורך. הדרך הטובה ביותר לקבל הצעת מחיר רלוונטית היא ליצור קשר עם יועץ אשר עומד בסטנדרטים שלך, להציג את הצרכים שלך ולשמוע מה הן האפשרויות העומדות לרשותך. העלות תשתנה בהתאם לגודל העסק, צרכי העסק ועוד.

  פתרונות הנדסה ובטיחות

  פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ היא חברה מקצועית ומנוסה אשר מספקת יעוץ, ליווי ומציאת פתרונות בטיחות לעסקים בכל רחבי הארץ. הצוות המקצועי שלנו נבחר בקפידה ומסונן על פי רמת ההכשרה ואנחנו נושאים באחריות מלאה על תהליכי העבודה שלנו ועל התוצאות. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר טלפוני או להשאיר את הפרטים שלך בטופס באתר ולקבל את כל הפרטים בנוגע ליועץ בטיחות אש.

   

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ