לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ בטיחות

יועץ בטיחות להיתר בניה וביצוע

מחפשים יועץ בטיחות מקצועי? הגעתם למקום הנכון.

צוות יועצי הבטיחות בבניה שלנו, מומחים בבטיחות אש

עם ניסיון של מעל 20 שנה בתחום הבטיחות והתכנון להיתרי בנייה ייתן לכם מענה מדוייק לכלל הצרכים שלכם, יועץ בטיחות מנוסה יעניק לכם שקט נפשי ואת האפשרות לישון בשקט, ממונה

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  בטיחות בבניה זה עסק למקצוענים בלבד.

  על פי ניסיון רב והיכרות מעמיקה עם מגוון הסיכונים, הכנת סקר ומטריצת סיכונים, צמצום ומזעור סיכונים ועוד.

  מתן אישורי בטיחות לטופס 4, ביצוע סקרי בטיחות בעבודה, סקר בטיחות אש, אישור בטיחות כללי ועוד.

  אנו מעניקים ליווי ואישור של יועץ בטיחות מקצועי ומנוסה שסוגר ונותן מענה ב 360 מעלות לכל דרישות הבטיחות במקום העבודה שלכם.

  יועצי בטיחות מקצועי בהתאמה מלאה כדי לשמור על הצרכים של הארגון החברה או העסק שלכם, בין אם מדובר באירוע רב משתתפים או מוסד חינוכי, מתן אישור בטיחות ואישור בטיחות אש.

  עם ניסיון של מעל 20 שנה, בבטיחות כללית ובטיחות אש ובטיחות במקומות עבודה ורישוי עסקים.

  אנו פועלים ונותנים שירות של יועץ בטיחות לכלל המגזרים, פרטי ציבורי, מוסדות חינוך ועיריות חברות ומפעלים בתעשייה.

  שירותי ייעוץ בטיחות ללא פשרות עם אחריות מקצועית מלאה, בליווי של טובי המומחים בתחום הנדסת הבטיחות.

  יועץ בטיחות

  מתן שירותים של יועץ בטיחות במקום העבודה זה עסק למקצוענים בלבד.

  בין שירותי ייעוץ בטיחות הניתנים בחברה:

  • יועץ בטיחות לאירועים המוניים
  • ביצוע סקרי סיכונים
  • יועץ  בטיחות אש
  • תוכנית בטיחות להיתר בנייה ורישוי עסק
  • ממונה בטיחות לעסקים ומפעלים
  • יועץ בטיחות מוסדות חינוך
  • יועץ בטיחות לבריכה

  בנושאי בטיחות אנו פועלים במסגרת החוק והתאמה מלאה לדרישות התקינה בישראל ובעולם.

  שירותי ייעוץ מפי יועצי בטיחות מטעם פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ בעלת ניסיון רב בתהמודדות עם מגוון פרויקטים ואתגרים בתחום הבטיחות, ניסיון רב והכרות מעמיקה עם נציגויות החוק.

  כלל השירותים של שירותי ייעוץ בטיחות בחברה ניתנים בפריסה ארצית. פנו אלינו עוד היום לקבלת שירות מקצועי ומעולה בנושא שירותי ייעוץ בטיחות.

  בנושא של יועצי בטיחות, אנו דוגלים במצויינות, ומתן פתרונות חדשניים בכלל סוגי דרישות הבטיחות של לקוחותיה במגוון תחומי פעילות.

  ממונה בטיחות בעבודה דורשת מיומנות ומקצועיות ללא דופי.

  אנו שמים את הנושא של בטיחות בעבודה לקוחותינו במרכז סדר העדיפויות שלנו תוך הבנת הסיכונים וצמצום שלהם למינימום האפשרי או ביטולם המוחלט. 

  כל פתרונות הבטיחות שלך תחת קורת גג אחת

  חברת "פתרונות הנדסה ובטיחות" הוקמה על ידי בוגרי תארים מתקדמים בהנדסת מכונות והנדסת בטיחות ומספקת עבורך מגוון שירותים תחת קורת גג אחת.

  מטרתנו היא לסייע לך בתחום הבטיחות במקום העבודה ובכלל השירותים הנדרשים בתחום הוצאת היתר בנייה ורישוי עסקים כמו כן בהכנסת סקרי סיכונים בכתיבת תיק שטח לפי מכר 503 ותיק מפעל ועוד, ולהעמיד לרשותך את אנשי המקצוע המובילים בתחום עד לקבלת רישיונות והיתרים לעסק ולבנייה.

  ​רוצה להתייעץ עם מומחה בטיחות ולא ברור לך מאיפה להתחיל? כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ואנו נדאג לספק לך הכוונה מלאה אל ממונה הבטיחות הטוב ביותר!

  ​שירותי ייעוץ בטיחות שלנו יחסוך לך את עלויות ההקמה והתפעול ובעיקר יבטיח לך שקט נפשי ביישום החוקים, התקנות והדרישות של ענף הכבאות והבטיחות.

  ייעוץ בטיחות להיתר בנייה וביצוע

  יועץ בטיחות מקצועי – טיפים לבחירה נכונה

  יועץ בטיחות הוא אחד מתפקידי המפתח בכל תאגיד חברה או ארגון, כל תהליך עבודה מחייב מחייב הנחיות וליווי של יועצי בטיחות מוסמך.

  יועץ בטיחות מקצועי נחוץ היום לכל ארגון או חברה קבלנים, מנהלי מרכזים מסחריים וכל מי שעוסק בתחום השיפוצים והבנייה.

  בחירה נכונה של היועץ יכולה לחסוך זמן ובעיקר לשפר את בטיחות הפרויקט. מומלץ להשקיע לפחות כמה ימים בהשוואה בין יועצים מתחום הבטיחות, להכיר את תחומי ההכשרה שלהם ולהבין מה ההבדלים בין השירותים הנפוצים.

  כמו כן, יש לוודא שמדובר ביועץ מוסמך ולערב אותו כבר בשלבים הראשונים של הפרויקט.

  סל השירותים של יועצי בטיחות

  היכרות עם סל השירותים הבסיסי של יועץ בטיחות היא השלב הראשון בהשוואה בין אנשי מקצוע. בשביל לבחור את היועץ המתאים צריך לדעת מה מאפיין את השירותים שלו.

  יועץ מוסמך לבצע סקר סיכונים כדי להעריך את גורמי הסיכון וליצור תכנית בקרה לצמצומם, לאתר מפגעי בטיחות וגהות ולטפל ברישיונות ובהיתרים.

  כמו כן, היועץ הוא הגורם המוסמך היחיד שיכול להקים מערך בטיחות במפעלים ולהכין תכניות ונהלי בטיחות.

  מה מאפיין רקע מקצועי עשיר של יועצי בטיחות?

  בשלב השני, ניתן להיכנס לעובי הקורה ולהשוות בין שירותי בטיחות של יועצים שונים לפי הרקע המקצועי שלהם.

  כדאי לתת עדיפות ליועץ בטיחות שעבר קורס הדרכות בטיחות, קורס ממונה בטיחות אש וקורס נאמני בטיחות. תהליך הכשרת בודקים לציוד כיבוי אש דורש מהיועץ היכרות עם תחומים שונים ומי שמסיים אותו בהצלחה יכול לספק ללקוחותיו שירות ספציפי של הכנת תיק שטח.

  צפה בתוכנית בטיחות אש להמחשה

   

  תוכנית בטיחות אש לדוגמא

  ייעוץ ללא עלות

  ​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

  054-2042088

  יועץ בטיחות

  הקמת מפעלים ומרכזים מסחריים דורשת התעסקות מאוד גדולה, בין היתר, בנושאי בטיחות שונים. לכן ברור מדוע אם גם אתם חושבים על הקמת עסק כזה, אתם צריכים לפנות אל יועץ בטיחות מוביל ומקצועי.

  אין זה משנה אם אתם עובדים היום על פרויקט נדל"ן גדול של מבנה מגורים או על כל פרויקט אחר, כי בכל מקרה ללא כל האישורים הנדרשים ממערך מכבי האש ועוד, לא תוכלו להמשיך את הפרויקט בצורה חוקית.

  לכן חשוב לפנות אל יועץ בתחום הבטיחות, כי הוא יוכל לעזור לכם, ללוות אתכם ולהסביר לכם למה באמת אתם זקוקים. לפרטים נוספים, פנו אל חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ.

  כל היתרונות של עבודה מול יועץ בטיחות מנוסה

  אין ספק שבעידן המודרני שבו אנחנו חיים, תוכלו לפנות גם בעצמכם אל מערך הכבאות כדי להבין מה דרוש לכם ובאילו תנאים העסק הספציפי שלכם צריך לעמוד.

  עם זאת, בפועל אנחנו רואים שזה לא כמו לקבל שירות מקצועי ומוביל מטעם יועץ בטיחות או חברה שחיה ונושמת את התחום הזה. למעשה, אם תפנו אל חברה מקצועית בענף הזה, תוכלו ליהנות כמה יתרונות ברורים, כמו למשל:

  • עמידה בכל התנאים אותם מציב מערך כיבוי האש וההצלה לקבלת רישיון העסק
  • מקצועיות לכל אורך הדרך
  • יעילות וקבלת האישורים מהר יותר

  בישראל יש לא מעט תחומים שבהם הבירוקרטיה עלולה להיות מעייפת, מייגעת וגם מסובכת. לכן, אם אתם לא רוצים שהפרויקטים שלכם יתקעו בגלל נושאים שונים של בירוקרטיה, ברור מדוע עדיף יהיה לקבל שירותי ייעוץ וליווי בתחום הבטיחות.

  יועצי הבטיחות הטובים ביותר באזור עומדים לרשותכם

  מחפשים יועצי בטיחות טובים? הגעתם בדיוק לכתובת הנכונה. חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ הוקמה לפני שנים על ידי אורי פורן וכאן תוכלו להיות בטוחים שהפרויקט שלכם בידיים טובות.

  בחברה זו תוכלו לקבל מעטפת שלמה של פתרונות לעסק, כך שבין אם אתם זקוקים לעזרה בייעוץ ובליווי מקצועי לקבלת היתר בנייה או כל דבר אחר, עם חברה כזאת אין סיבה לחשוש.

  התקשרו למספר: 054-2042088 לקבלת שירות מקצועי ומוביל ותראו שתצאו מרוצים, ממש כפי שקרה לכל שאר הלקוחות של החברה לכל אורך שנות פעילותה.

  אנו נדאג להעניק לכם את השירות המיטבי, תוך הקפדה על צרכי הלקוח, קשיבות וזמינות מירבית לאחר מכן נדאג להוציא לכם הצעת מחיר מפורטת שתענה על כל דרישותיכם.

  מה ההגדרה של בטיחות בעבודה?

  בטיחות בהגדרה היא שם כולל לתחום של הגנה על בני אדם, מפני נזקים ופגיעות גוף.
  יועץ בטיחות צריך לדאוג לגדר את הסיכונים בצורה אופטימלית ולמזער אותם, תוך הבנת צרכי המשתמש.
  בין אם בבית פרטי במעברי דרך במקום עבודה ועסק, ומקומות בילוי ופנאי.

  מהו ניהול סיכונים אשר עורך יועץ בטיחות?

  תהליך שבא לאתר סיכונים ומפגעים פטנציאליים ומעריך את העוצמה והנזק של אותם מפגעים ובעצם מתעדפת את המפגעים על החומרה שלהם ההסתברות שהם יתרחשו בפועל והעלויות הכרוחות במזעור המפגע.

  1. זיהוי האיומים והסיכונים בתהליך, המבנה או בעסק.
  2. זיהוי והגדרה של החומרה של הסיכונים והאיומים.
  3.תיעדוף של אמצעי מניעת הסיכונים.

  יועץ בטיחות מנוסה עם הכשרה נכונה מנהל את הסיכונים מתוך ניסיון רב שנים, מסקנות ותחקירים של אירועים קודמים ועוד.

  מהו ניתוח סיכונים בשיטת hazop?

  שיטה סיסטמטית ואופרטיבית שבאה שבאמצעותה ניתן לנתח מערכות מורכבות ובעיות אשר יכולות להוות סיכונים לאנשים או ציוד בתהליך.

  חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ, הינה חברה שמעסיקה את אנשי הבטיחות המנוסים בתחום, ופועלת מתוך ערכים של שליחות, מתן שירות איכותי ומקצועי, ושימת דגש על זמינות ומצויינות.

  שאלות ותשובות בנושא ייעוץ בטיחות בעבודה

  מי צריך יועץ בטיחות במקום העבודה?

  הצורך ביועץ בטיחות הינו מאוד מגוון ונדרש לשלבו בהמון תחומים בחיי היום יום. למשל, כל פרויקט שניגש לקבל היתר בניה זקוק ליועץ בטיחות על מנת להתנהל מול כיבוי אש. לאורך תהליך הבנייה נדרש לבצע בדיקות בטיחות באתר וכדומה.

  גם מוסדות חינוך נדרשים לבצע בדיקות בטיחות וסקרי סיכונים . אנשים שצריכים ליווי בתהליך רישוי עסקים זקוקים ליועץ בטיחות שילווה אותם בתהליך קבלת האישורים וביצוע בדיקות בטיחות בעסק.

  הבטיחות מלווה כל תהליך חיוני הן בתחום הבנייה והן בתחומים נוספים כמו תחום הפנאי.

   

  מה תפקידו של יועץ בטיחות בבניה?

  התפקיד של יועצי בטיחות מגוון ותלוי בצרכי הליווי. יועץ בטיחות יכול להנפיק אישורי בטיחות לאחר סידורי בטיחות שנעשים בפיקוחו, יועץ בטיחות יכול למנוע אסונות על ידי שילוב נסיונו הרב בתחומים השונים שבהם הוא נדרש.

  יועץ בטיחות יכול לבצע סקרי סיכונים ובדיקות שוטפות ועליו למלא את תפקידו במלוא הרצינות. יועץ בטיחות יכול למנוע אסונות בעסקים, במקומות בילוי, במגורים, במפעלים ובמוסדות חינוך.

   

  כמה עולה ייעוץ של יועצי בטיחות?

  אין מחיר אחיד לייעוץ בטיחות, המחיר לייעוץ בטיחות תלוי בין סוג הפרויקט וסוג הייעוץ ויכול לנוע בין בדיקה שגרתית בעלות של אלף שקלים ובין הפקת דוחות וביצוע סקרי סיכונים או תיקים שטח שעלותם יכולה להגיע לאלפי שקלים ואף עשרות אלפי שקלים.

  יועץ בטיחות זול לא בהכרח ייתן את דעתו בצורה בטיחותית ביותר ולכן לא תמיד המחיר הינו פקטור למקצועיות של היועץ.

  חשוב מאוד לבחור יועץ מנוסה בעל נסיון עבר עשיר שביצע מספר רב של ייעוצי בטיחות לפרויקטים שונים ומגוונים. עדיף לשלם יותר בייעוץ בטיחות מאשר לשלם על נזקים שיגרמו עקב ייעוץ לקוי. בבטיחות לא משחקים.

  איך אני יודע שבחרתי יועץ בטיחות נכון ומנוסה?

  בחירת יועץ בטיחות לכל מטרה מהווה אבן דרך חשובה ואין לזלזל או להקל בה ראש. יועץ בטיחות חייב להיות מנוסה בתחום שבו הוא נדרש לתת את הדעת, ולכן חשוב מאוד לדבר עם יועץ הבטיחות לעומק ולהבין מה נסיונו בצורך המבוקש.

  יועץ בטיחות שביצע עשרות סקרי סיכונים למפעלים למשל יכול להתאים הרבה יותר מיועץ שביצע ייעוץ בטיחות לגנים ציבוריים או לבניינים.

  יועצי הבטיחות שלנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בעלי וותק של מעל ל20 שנים במקצוע. היועצים שלנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות שומרים על אמינות ומקצועיות.

  יועצי הבטיחות שלנו בוחרים בדרך הבטוחה והמשתלמת ביותר לכלל הלקוחות בכלל הפרויקטים.

  פנו אלינו באתר עוד היום וביחד נסייע לכם בפתרונות הבטוחים ביותר שישרתו את המטרה שלכם ויצעידו את הפרויקט שלכם בדרך הבטוחה.

  ברגע שיש לך עסק ועובדים, יש לך אחריות לבטיחות שלהם ולדאוג כי העסק שלך יהיה בטיחותית וישמור עלייך, על העובדים ועל המבקרים במקום. בכל מקום יכולות להיות סכנות, גם אם הן אינן נראות לעין ואחת מהסכנות היא סכנת האש. במקומות עבודה בהם נעשה שימוש בחומרים מסוכנים, יכולה להיות דליקה פתאומית, אך לא רק בהם. גם קפיצה של החשמל יכולה להוביל לשריפה וגורמים חיצוניים.

  איתור נקודות הסיכון של המבנה

  אחת המשימות שיבצע יועץ בטיחות אש היא זיהוי של נקודות הסיכון של המבנה. היועץ צריך להסתכל על התכניות של המבנה על פיהם הוא נבנה אך זה לא מספיק והוא צריך לבצע סיור במקום כדי להבטיח כי הוא נותן את ההמלצות הנכונות. במהלך הסיור, יחפש היועץ את "הנקודות החלשות" של המבנה, יבחן את תקינות מערכת החשמל, יבין אם ישנן סכנות מיוחדות שעלולות לגרום לדליקה ויבדוק אלו מערכות יכולות לסייע בהתראה והגנה מפני אש.

  המטרה שלך צריכה ליצור אזור מוגן

  אין זה משנה אם יש לך עסק משלך או אם באחריותך לנהל את המבנה. יכול להיות שיש לך מפעל, מרכז מסחרי ואף בניין גבוה, בכל מקרה המבנה חייב להיות מוגן ובטוח ושריפה לצערנו היא לא תסריט בלתי אפשרי. שלב אחד של יצירת מרחב מוגן מפני אש הוא בדיקה מקצועית מה עלייך לעשות במקום ובדיקת הציוד הקיים (אם ישנו). בנוסף לכך, חשוב לבצע הדרכות קבועות לעובדים במקום ולהתקין את האמצעים המתאימים לכיבוי אש.

  הדרכות לעובדים

  רק יועץ בטיחות אש יוכל להעביר הדרכות לעובדים המתאימות לעובדים. ידע הוא כוח והעובדים שלך צריכים לדעת כיצד הם יכולים למנוע את הדליקה, מהם אמצעי ההגנה הנדרשים להם במהלך העבודה שלהם ועליהם לדעת כיצד עליהם לפעול במקרה של שריפה. עלייך לזכור כי לעובדים יש חלק משמעותי גם במניעה וגם בתפקוד נכון בשעת אסון ולכן הם חייבים לעבור הדרכות קבועות המתאימות לדרישות של המקום ולאופי התפקיד שלהם.

  עלייך לדאוג לציוד כיבוי אש מתאים

  ציוד כיבוי אש יכול לכלול אמצעי התרעה, מטפים, ספרינקלרים ועוד. עלייך לדעת כי גם אם הציוד נחשב לאיכותי וטוב, זה לא מספיק כי הוא צריך להתאים לדרישות של המקום שלך. יכול להיות שבמקום אחד מטפים יוכלו לטפל בדליקה, אך במקום אחר הסכנות שונות והמבנה עלול לגרום להתפשטות אש ולכן רק ספרינקלרים יוכלו להגן עלייך באמת. כדיל הבין איזה ציוד נדרש לך עלייך להזמין יועץ בטיחות אש מנוסה ומקצועי.

  בדיקה תקופתית של הציוד הקיים

  יכול להיות שיש לך כבר ציוד כיבוי אש אך הוא ישן או שנעשה שיפוץ ושינוי במבנה או באופי העבודה בו. עלייך להקפיד על בדיקות קבועות של הציוד ולוודא כי הוא עומד בסטנדרט הנדרש. חלק מהתפקיד של היועץ הוא לבדוק את הציוד הקיים, לבחון כי הוא בתוקף, שהוא עומד במקום הנכון ושהוא מתאים למבנה ולאופי של הפעילות בתוכו. לשם כך יהיה על היועץ להגיע אל המקום ולהבין איזו עבודה מתבצעת בו ובאיזה אופן.

  בחירת יועץ בטיחות אש

  בחירה של יועץ בטיחות תתבצע על סמך הניסיון שלו, הידע והנכונות שלו להגיע ולבצע הדרכות שהן ייחודיות למקום שלך. מבחינתך, ברגע שיש לך אחריות על המבנה, יש לך אחריות על כל האנשים שמגיעים אליו כולל העובדים והמבקרים ולכן חשוב מאד למצוא יועץ מנוסה. אנו, בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות, מעמידים לרשותך מהנדסי בטיחות בעלי תואר שני, עם ניסיון עשיר ונשמח לעמוד לרשותך ביצירת קשר או בהשארת פרטייך כאן באתר.

  יועץ בטיחות בעבודה הוא למעשה איש מקצוע שמגיע למבנה שלכם ובעזרת הכשרה מתאימה של מהנדס ובעזרת ראיה מרחבית על הארגון והבטיחות בו יכול לסייע לכם להתכונן טוב יותר לשריפה הבאה או למנוע אותה מלכתחילה באמצעות הדרכות בטיחות.

  כל ארגון גדול, חברה שמעסיקה עובדים או מפעל חייבים איש מקצוע מנוסה ומקצועי ויועץ בטיחות אש שמגיע אל המבנה שלכם גם מכין עבורכם תיק שטח שמכיל בתוכו את כל הנתונים.

  ההמלצה שלנו אליכם היא להזמין איש מקצוע חיצוני בנושאי בטיחות ולא עובד של המקום כיוון שאז הוא יכול לבחור את הדברים בצורה נקייה וללא שיקולים פנימיים שעלולים להפריע.

  מהן הפעולות שיועץ בטיחות עושה עבורכם?

  אם כן, בכוחו של יועץ בטיחות לזהות את המפגעים הבטיחותיים אצלכם במקום העבודה ולתת פתרונות בהתאם.

  מדובר אולי בהגדרה מעט כוללת של תפקידו ואם פורטים את זה לפעולות אופרטיביות אזי מדובר במגוון רב של פעולות שמסייעות לכם ולעובדים שלכם להרגיש בטוחים יותר במקום העבודה.

  ראשית, יועץ בטיחות אחראי על הכנת תיק שטח ולמעשה מדובר באחד השלבים להשגת רישיון הפעלה של המקום. בתיק עצמו נמצאים כל הפרטים הרלוונטיים מבחינת הבטיחות של המבנה ודרכי פעולה להתמודדות עם מצב חירום.

  הכנת תיק שטח חייבת להיעשות בצורה מקצועית וקפדנית שכן יש בתיק הזה נתונים שפשוט יכולים להציל חיים.

  בנוסף, חלה על יועץ בטיחות האחריות להצביע על הסכנות במקום ובעיקר כאשר מדובר על בניין רב קומות להתריע מראש על הליקויים בבנייה. בעזרת הידע והניסיון שצבר איש המקצוע הוא יוכל לעזור לכם כמובן גם לתקן את הליקויים. עוד פעולה של יועץ בטיחות היא לייעץ לגבי אירועים ספציפיים שעתידים להתקיים במקום העבודה שלכם ואם למשל אמור להתקיים אצלכם אירוע עם התקהלות של מספר אנשים רב אז יש להתכונן לאירוע הזה בהתאם. עוד ביטחון שמספק לכם יועץ בטיחות זה על ידי הליווי התמידי לצורך קבלת רישיון עסק. למעשה פעולתו של יועץ בטיחות לא מסתיימת עם הבדיקה הראשונית אלא הוא נמצא אתכם בכל רגע ובכל שלב של הבנייה וזמין עבורכם לכל שאלה ולכל בעיה. עוד מסייע לכם יועץ הבטיחות מול הרשויות השונות ולמעשה עושה עבורכם את עבודת הבירוקרטיה שיכולה לעיתים להיות מתישה מאוד. במידת הצורך, יועץ בטיחות גם עוזר לכם מול בית המשפט ומכין עבורכם חוות דעת מקצועית מתאימה.

  ההחלטה של בחירת יועץ הבטיחות

  חשוב להדגיש שוב שגם אם יש לכם בעבודה, במפעל, בארגון או בעסק איש מקצוע שלמד את המקצוע ומבחינת הניסיון יש לו אפילו את הניסיון הדרוש כדי לבצע את העבודה, מומלץ להזמין איש מקצוע מבחוץ שכן הוא נטול אינטרסים ונטול שיקולים זרים שיכולים לפגוע בעבודתו. הבחירה ביועץ הבטיחות היא קודם כל לטובת הארגון ולטובת העובדים בו וכל בחירה לא נכונה יכולה לפגוע בבטיחות של המבנה וכך לפגוע בכל האנשים הנמצאים בו. חברת פתרונות הנדסה ובטיחות מספקת לכם את כל הפתרונות הנדרשים בתחום הבטיחות ואנחנו נשמח לעבוד אתכם ביחד ולמצוא אתכם ביחד את הצרכים שלכם שיהפכו את המבנה שלכם לבטוח יותר.

  להשקיע בעסק שלכם, לשמור על הבטיחות

  כל בעל עסק, מפעל או ארגון קודם חושב כל הזמן איך להתקדם ואיך להיות הכי טוב במה שהוא עושה. בזמן החשיבה הזו אתה כמנהל או כבעלים של מקום שמעסיק עובדים גם חלה עליך החובה לחשוב על נושא הבטיחות וכאשר אתם בוחרים חברה רצינית ואחראית כמו חברת פתרונות הנדסה ובטיחות אתם למעשה עושים החלטה מצוינת עבור עצמכם ובעיקר עבור העובדים שלכם והארגון שלכם. לא ניתן לנתק את תחום הבטיחות מהעסק עצמו, הבטיחות בעסק שלכם היא חלק בלתי נפרד מההצלחה הכוללת של העסק וכל מבנה חייב להיות בטיחותי על מנת לספק קרקע יציבה לעובדים שלו.

  חשוב לזכור שלא רק מפעלים זקוקים לייעוץ בטיחותי על ידי יועץ בטיחות אלא גם אנשי מקצוע אחרים כמו קבלנים ומנהלי מרכזים מסחריים. תיק השטח יכול לשמש כל בעל ארגון וכל בעל עסק ומדובר בתיק שמכיל פרטים שיכולים מאוד לסייע לכוחות הביטחון וההצלחה במקרה של חלילה אסון כמו שריפה, מלחמה וכו'.

  להתאים את הייעוץ בנושא בטיחות לצרכים של העסק שלך

  יועץ בטיחות למעשה צריך להסתכל על התמונה המלאה, חלה עליו החובה לראות את כל המפגעים וכל הסיכונים הנמצאים במבנה וכמובן עליו חלה גם האחריות להציע פתרונות בהתאם. שיתוף הפעולה בין הבעלים של המבנה או מנהל העסק במבנה לבין היועץ בטיחות הוא שיתוף פעולה חשוב ומבורך ולמעשה בדרך הזו יכול יועץ הבטיחות להעניק את השירות הטוב ביותר. יועץ בטיחות צריך למעשה להעניק לך ביטחון, את הביטחון הזה הוא יכול להעניק לך וכמובן גם לעובדים שלך באמצעות פעולות שונות ומגוונות שיכולות לעשות את ההבדל בין עבודה רגועה ובטוחה לבין סיכוי לאסון שעלול להתרחש במפעל, במרכז המסחרי או בעסק שלך.

  גם כאשר יועץ בטיחות מכין תיק שטח עליו להתחשב בדעה שלך ובצרכים שלך, העבודה של יועץ הבטיחות מול הרשויות השונות היא למעשה העבודה שלך מול הרשויות, כלומר יועץ הבטיחות פשוט מייצג את הדעה שלך ועושה זאת עם כל הידע וכל הניסיון שצבר במהלך השנים. יועץ בטיחות אמור למעשה לעזור לך בשני מישורים: הוא גם מייצג אותך מול הרשויות השונות בנושא הבטיחות והמיגון מפני שריפות וגם מאפשר לך להמשיך את עבודתך כרגיל מבלי לבזבז זמן יקר. השירות של יועץ הבטיחות הוא אישי ופרטני, כלומר אתה אמור להרגיש בכל רגע נתון שאתה הלקוח היחיד של יועץ הבטיחות ובמקביל לדעת שיש לך יועץ בטיחות שמבין בדיוק מהם הצרכים ומהן הדרישות הספציפיות שלך מבלי להרגיש שהשירות שניתן לך הוא בדיוק השירות שניתן למישהו אחר כי כל מבנה דורש טיפול שונה.

  מתי נכון להשתמש בשירותו של יועץ בטיחות?

  בנושאי בטיחות הזמן הנכון הוא כאשר ישנו צורך של בעל המבנה, הצורך הזה יכול להתעורר כאשר אתה מתכנן מבנה חדש ואתה נמצא בשלב התכנונים, הצורך הזה יכול להתעורר בעת פתיחת העסק וכניסת העובדים לעבודה, הצורך הזה יכול להתעורר כאשר אתה נדרש להכין תיק שטח ולמעשה הצורך הזה יכול להתעורר בשלב ושלב ובכל מצב.

  כאשר אתה זקוק לייעוץ של יועץ בטיחות אל תנסה להתעלם מכך ואל תנסה לדחות את הייעוץ, פנה אלינו לחברת פתרונות והנדסה ואנחנו נדע להתאים לך את השירות המתאים לצרכים שלך.

  בנושאי בטיחות חברת פתרונות והנדסה רואה אותך כל העת ומעניקה לך את השירות הטוב ביותר של ליווי צמוד בכל נושא הבטיחות. בחברתנו עובדים מהנדסים בעלי תואר שני שיידעו להתאים עבורך את ייעוץ הבטיחות הטוב ביותר והמתאים ביותר.

  נושא הבטיחות הוא חשוב מאין כמוהו, הוא מחייב ידע וניסיון עצום וזה בדיוק מה שאנחנו מציעים לך וזה בנוסף לשירות מצוין וכמובן עבודה חלקה ומהירה. על מנת ליצור עמנו קשר השאר את פרטיך באתר ואנחנו נשמח לסייע לך ולהפוך את העסק שלך למקום בטיחותי יותר ונוח יותר עבורך ועבור העובדים שלך.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ