צרו קשר

  ּ

  יועץ בטיחות

  • חוות דעת בטיחות
  • סקרי סיכונים
  • ייעוץ בטיחות אש
  • תוכנית בטיחות להיתר בנייה ורישוי עסק.
  • ממונה בטיחות לעסקים ומפעלים.
  • בטיחות מוסדות חינוך.
  • בטיחות לבריכה.

  כל פתרונות הבטיחות שלך תחת קורת גג אחת

  חברת "פתרונות הנדסה ובטיחות" הוקמה על ידי בוגרי תארים מתקדמים בהנדסת מכונות והנדסת בטיחות ומספקת עבורך מגוון שירותים תחת קורת גג אחת.

  מטרתנו היא לסייע לך בכתיבת תיק שטח ולהעמיד לרשותך את אנשי המקצוע המובילים בתחום עד לקבלת רישיונות והיתרים לעסקים.

  ​רוצה להתייעץ עם מומחה בטיחות ולא ברור לך מאיפה להתחיל? כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ואנו נדאג לספק לך הכוונה מלאה!

  ​השירות שלנו יחסוך לך את עלויות ההקמה והתפעול ובעיקר יבטיח לך שקט נפשי ביישום החוקים, התקנות והדרישות של ענף הכבאות והבטיחות.

  יועץ בטיחות – טיפים לבחירה נכונה

  יועץ בטיחות הוא אחד מתפקידי המפתח בכל תאגיד חברה או ארגון, כל תהליך עבודה מחייב מחייב הנחיות וליווי של יועץ בטיחות מוסמך. יועץ בטיחות נחוץ היום לכל ארגון או חברה קבלנים, מנהלי מרכזים מסחריים וכל מי שעוסק בתחום השיפוצים והבנייה. בחירה נכונה של היועץ יכולה לחסוך זמן ובעיקר לשפר את בטיחות הפרויקט. מומלץ להשקיע לפחות כמה ימים בהשוואה בין יועצים מתחום הבטיחות, להכיר את תחומי ההכשרה שלהם ולהבין מה ההבדלים בין השירותים הנפוצים. כמו כן, יש לוודא שמדובר ביועץ מוסמך ולערב אותו כבר בשלבים הראשונים של הפרויקט.

  סל השירותים של יועץ בטיחות

  היכרות עם סל השירותים הבסיסי של יועץ בטיחות היא השלב הראשון בהשוואה בין אנשי מקצוע. בשביל לבחור את היועץ המתאים צריך לדעת מה מאפיין את השירותים שלו. יועץ מוסמך לבצע סקר סיכונים כדי להעריך את גורמי הסיכון וליצור תכנית בקרה לצמצומם, לאתר מפגעי בטיחות וגהות ולטפל ברישיונות ובהיתרים. כמו כן, היועץ הוא הגורם המוסמך היחיד שיכול להקים מערך בטיחות במפעלים ולהכין תכניות ונהלי בטיחות.

  מה מאפיין רקע מקצועי עשיר של יועץ בטיחות?

  בשלב השני, ניתן להיכנס לעובי הקורה ולהשוות בין שירותי בטיחות של יועצים שונים לפי הרקע המקצועי שלהם. כדאי לתת עדיפות ליועץ בטיחות שעבר קורס הדרכות בטיחות, קורס ממונה בטיחות אש וקורס נאמני בטיחות. תהליך הכשרת בודקים לציוד כיבוי אש דורש מהיועץ היכרות עם תחומים שונים ומי שמסיים אותו בהצלחה יכול לספק ללקוחותיו שירות ספציפי של הכנת תיק שטח.

  צפה בתוכנית בטיחות אש להמחשה

  ​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

  054-2042088

  יועץ בטיחות

  הקמת מפעלים ומרכזים מסחריים דורשת התעסקות מאוד גדולה, בין היתר, בנושאי בטיחות שונים. לכן ברור מדוע אם גם אתם חושבים על הקמת עסק כזה, אתם צריכים לפנות אל יועץ בטיחות מוביל ומקצועי. אין זה משנה אם אתם עובדים היום על פרויקט נדל"ן גדול של מבנה מגורים או על כל פרויקט אחר, כי בכל מקרה ללא כל האישורים הנדרשים ממערך מכבי האש ועוד, לא תוכלו להמשיך את הפרויקט בצורה חוקית. לכן חשוב לפנות אל יועץ בתחום הבטיחות, כי הוא יוכל לעזור לכם, ללוות אתכם ולהסביר לכם למה באמת אתם זקוקים. לפרטים נוספים, פנו אל חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ.

  כל היתרונות של עבודה מול יועץ בטיחות מנוסה

  אין ספק שבעידן המודרני שבו אנחנו חיים, תוכלו לפנות גם בעצמכם אל מערך הכבאות כדי להבין מה דרוש לכם ובאילו תנאים העסק הספציפי שלכם צריך לעמוד. עם זאת, בפועל אנחנו רואים שזה לא כמו לקבל שירות מקצועי ומוביל מטעם יועץ בטיחות או חברה שחיה ונושמת את התחום הזה. למעשה, אם תפנו אל חברה מקצועית בענף הזה, תוכלו ליהנות כמה יתרונות ברורים, כמו למשל:

  • עמידה בכל התנאים אותם מציב מערך כיבוי האש וההצלה לקבלת רישיון העסק
  • מקצועיות לכל אורך הדרך
  • יעילות וקבלת האישורים מהר יותר

  בישראל יש לא מעט תחומים שבהם הבירוקרטיה עלולה להיות מעייפת, מייגעת וגם מסובכת. לכן, אם אתם לא רוצים שהפרויקטים שלכם יתקעו בגלל נושאים שונים של בירוקרטיה, ברור מדוע עדיף יהיה לקבל שירותי ייעוץ וליווי בתחום הבטיחות.

  יועצי הבטיחות הטובים ביותר באזור עומדים לרשותכם

  מחפשים יועצי בטיחות טובים? הגעתם בדיוק לכתובת הנכונה. חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ הוקמה לפני שנים על ידי אורי פורן וכאן תוכלו להיות בטוחים שהפרויקט שלכם בידיים טובות. בחברה זו תוכלו לקבל מעטפת שלמה של פתרונות לעסק, כך שבין אם אתם זקוקים לעזרה בייעוץ ובליווי מקצועי לקבלת היתר בנייה או כל דבר אחר, עם חברה כזאת אין סיבה לחשוש. התקשרו למספר: 054-2042088 לקבלת שירות מקצועי ומוביל ותראו שתצאו מרוצים, ממש כפי שקרה לכל שאר הלקוחות של החברה לכל אורך שנות פעילותה.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ