צרו קשר
ּ

יועץ בטיחות

  • חוות דעת בטיחות
  • סקרי סיכונים
  • ייעוץ בטיחות אש
  • תוכנית בטיחות להיתר בנייה ורישוי עסק.
  • ממונה בטיחות לעסקים ומפעלים.
  • בטיחות מוסדות חינוך.
  • בטיחות לבריכה.

כל פתרונות הבטיחות שלך תחת קורת גג אחת

חברת "פתרונות הנדסה ובטיחות" הוקמה על ידי בוגרי תארים מתקדמים בהנדסת מכונות והנדסת בטיחות ומספקת עבורך מגוון שירותים תחת קורת גג אחת.

מטרתנו היא לסייע לך בכתיבת תיק שטח ולהעמיד לרשותך את אנשי המקצוע המובילים בתחום עד לקבלת רישיונות והיתרים לעסקים.

​רוצה להתייעץ עם מומחה בטיחות ולא ברור לך מאיפה להתחיל? כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ואנו נדאג לספק לך הכוונה מלאה!

​השירות שלנו יחסוך לך את עלויות ההקמה והתפעול ובעיקר יבטיח לך שקט נפשי ביישום החוקים, התקנות והדרישות של ענף הכבאות והבטיחות.

יועץ בטיחות – טיפים לבחירה נכונה

יועץ בטיחות הוא אחד מתפקידי המפתח בכל תאגיד חברה או ארגון, כל תהליך עבודה מחייב מחייב הנחיות וליווי של יועץ בטיחות מוסמך. יועץ בטיחות נחוץ היום לכל ארגון או חברה קבלנים, מנהלי מרכזים מסחריים וכל מי שעוסק בתחום השיפוצים והבנייה. בחירה נכונה של היועץ יכולה לחסוך זמן ובעיקר לשפר את בטיחות הפרויקט. מומלץ להשקיע לפחות כמה ימים בהשוואה בין יועצים מתחום הבטיחות, להכיר את תחומי ההכשרה שלהם ולהבין מה ההבדלים בין השירותים הנפוצים. כמו כן, יש לוודא שמדובר ביועץ מוסמך ולערב אותו כבר בשלבים הראשונים של הפרויקט.

סל השירותים של יועץ בטיחות

היכרות עם סל השירותים הבסיסי של יועץ בטיחות היא השלב הראשון בהשוואה בין אנשי מקצוע. בשביל לבחור את היועץ המתאים צריך לדעת מה מאפיין את השירותים שלו. יועץ מוסמך לבצע סקר סיכונים כדי להעריך את גורמי הסיכון וליצור תכנית בקרה לצמצומם, לאתר מפגעי בטיחות וגהות ולטפל ברישיונות ובהיתרים. כמו כן, היועץ הוא הגורם המוסמך היחיד שיכול להקים מערך בטיחות במפעלים ולהכין תכניות ונהלי בטיחות.

מה מאפיין רקע מקצועי עשיר של יועץ בטיחות?

בשלב השני, ניתן להיכנס לעובי הקורה ולהשוות בין שירותי בטיחות של יועצים שונים לפי הרקע המקצועי שלהם. כדאי לתת עדיפות ליועץ בטיחות שעבר קורס הדרכות בטיחות, קורס ממונה בטיחות אש וקורס נאמני בטיחות. תהליך הכשרת בודקים לציוד כיבוי אש דורש מהיועץ היכרות עם תחומים שונים ומי שמסיים אותו בהצלחה יכול לספק ללקוחותיו שירות ספציפי של הכנת תיק שטח.

צפה בתוכנית בטיחות אש להמחשה

​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

054-2042088

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ