לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ בטיחות אש למבנים

אין ספק כי יועץ בטיחות אש למבנים נחשב לאחד מבעלי המקצוע החשובים והחיוניים ביותר בעידן הנוכחי. מדובר על איש מקצוע שנועד למנוע אסונות אש, מאחר והוא בקיא בתחום בטיחות האש ומכיר את כל האמצעים שיש להקפיד עליהם. יש לזכור כי כל סוג של מבנה עלול להפוך למלכודת מוות במקרה של שריפה, במידה והוא לא תוכנן בהתאם לתקנות בטיחות האש. לכן חשוב לוודא כי איש מקצוע מיומן ומקצועי, המוסמך לעסוק בבטיחות אש, יספק לכם את כל המידע הדרוש, על מנת להבטיח לכם מבנה בטיחותי, העומד בכל תקנות האש הרלוונטיות.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בטיחות אש למבנים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בליווי חברות, יזמים ולקוחות פרטיים בענף הבנייה. אנו מתמחים במתן ייעוץ בטיחות אש ונשמח לסייע ולייעץ לכם, במטרה להשיג את כל האישורים הדרושים.

יועץ בטיחות אש למבנים

תוכן עניינים

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  החשיבות של יועץ בטיחות אש למבנים

  יועץ בטיחות אש למבנים מסוגל לתכנן עבורכם את הדרך היעילה ביותר להתגונן מפני אש. מדובר על מומחה בטיחות, המתמחה בכל האמצעים החדישים והמתקדמים ביותר, לצורך איתור אש וכיבוי שרפות בצורה היעילה והמהירה ביותר. תפקידו של יועץ בטיחות אש כולל מתן המלצות לאמצעים המתאימים ביותר עבור המבנה שלכם, תוך כדי הקפדה על עמידה בכל התקנות הרלוונטיות. כמו כן, יועץ בטיחות אש אמור לבצע בדיקה תקופתית של ציוד האש המצוי במבנה, לוודא את תקינותו ולדאוג להחליף אותו במקרה של בלאי. התפקיד המרכזי ביותר של יועץ בטיחות אש למבנים כולל מניעת שריפה ואסונות אש, לכן התפקיד שלו מתמקד במציאת נקודות החולשה במבנה מבחינת בטיחות אש. לאחר איתור הנקודות הבעייתיות, הוא אמור לספק את הפתרון המקיף והיסודי ביותר, בהתאם לצרכי המבנה.

  יועץ בטיחות אש למבנים – מה כדאי לדעת בנושא?

  קודם כל, חשוב להבין כי יועץ בטיחות אש מתאים את ההמלצות שלו בהתאם למבנה, מאחר ולכל מבנה מתאימות מערכות שונות לאיתור וכיבוי אש. בחלק מהמקרים למשל, יהיה צורך בשילוב של מספר מערכות שונות, בעוד שבמקרים אחרים, מספיק במערכת יעילה ומתקדמת אחת. הכול תלוי בגודל המבנה, סוג המבנה וסוג וכמות נקודות הסיכון הקיימות בו. בהתאם לגורמים האלה, ניתן לקבוע את המערכות המתאימות ביותר, לצורך איתור וכיבוי אש בצורה היעילה והמהירה ביותר. יש לזכור כי כל ייעוץ יהיה שונה וייחודי למבנה, לכן חשוב לבחור ביועץ בטיחות מנוסה ומקצועי. הדבר נכון הן לגבי בניין מגורים והן לגבי מבנה תעשייתי, מבנה מסחרי או בניין משרדים. יש לזכור כי יועץ הבטיחות חייב לפעול בהתאם לתקנות המעוגנות בחוק, הקובעות באילו אמצעים יש להשתמש בכל סוג של מבנה.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בטיחות אש למבנים ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים נוספים, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ