לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

מתי צריך להתחיל להתייעץ עם יועץ בטיחות באש?

אין ספק כי יועץ בטיחות אש נחשב היום לאחד מבעלי המקצוע החשובים והחיוניים ביותר, עבור כל מי שמעוניין להקים עסק או לחילופין, לחדש את רישיון העסק שלו. כמו כן, הדבר נכון גם עבור מי שנמצא בתהליכי בניה של פרויקט נדל"ן חדש, מאחר ויש לעמוד בדרישות שירותי הכבאות וההצלה.

יועץ בטיחות אמור לבחון את השטח ולספק המלצות מקצועיות, לצורך מניעת שריפות והתמודדות יעילה יותר במקרי אסון. 

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם שירותי יועץ בטיחות אש בסטנדרטים הגבוהים היותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל 15 שנה בתחום, לצד מאות פרויקטים שונים. אנו מתחייבים לטיפול מקיף ויסודי, עד לקבלת רישיון העסק, היתר הבניה או טופס 4. 

תוכן עניינים

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  יועץ בטיחות אש – מתי מומלץ לפנות אליו ומדוע?

  כל מי שעומד לפתוח עסק, לבצע שיפוץ במבנה או לבנות פרויקט חדש, חייב לפנות לשירותיו של יועץ בטיחות באש מקצועי ומנוסה כבר בתחילת התהליך. יש לזכור כי מדובר על איש מקצוע, שיוכל לחסוך לכם לא מעט זמן וכסף, באמצעות הקפדה על כל תקנות הבטיחות הרלוונטיות כבר בשלבי השיפוץ או בשלבי הבניה הראשוניים.

  פניה מאוחרת מידי ליועץ בטיחות האש, תחייב אתכם לבצע שינויים מבניים שונים, שיגרמו לבזבוז של זמן ומשאבים. יש לזכור כי כל סוג של שיפוץ המשפיע על המבנה או על דרכי הגישה אליו, מחייב התייעצות עם יועץ בטיחות אש. שירותי הכבאות דורשים לא פעם לחדש את תיק השטח או לבצע שינויים שונים, כתוצאה מהתקדמות השיפוץ, לכן חשוב להתייעץ עם איש מקצוע המבין בתחום.

  תפקידו של יועץ הבטיחות הוא להתאים את המערכות השונות המתאימות לדרישות החוק, בהתאם לאופי המבנה והגודל שלו. המטרה היא כמובן להבטיח מערכות גילוי וכיבוי אש יעילות ואמינות, שיסייעו להציל חיים ולמנוע אסון. 

  כל מה שחשוב לדעת לגבי יועץ בטיחות אש

  כל מי שמעוניין לבנות פרויקט נדל"ן גדול ומשמעותי, חייב לקבל אישור משירותי הכבאות וההצלה. המטרה היא להבטיח את בטיחות המקום ולוודא כי במקרה של שריפה, המערכות המתוכננות יוכלו להתמודד עם המצב ולמנוע אסון.

  יועץ בטיחות אש יוכל ללוות אתכם לכל אורך התהליך מול שירותי הכבאות, לספק ייעוץ מקיף ויסודי לאדריכל הפרויקט וכמובן להכין תכנית בטיחות אש בהתאם לדרישות החוק.

  חשוב כמובן לבחור ביועץ בטיחות אש מקצועי ומנוסה, המחזיק ברישיון רלוונטי והסמכה נדרשת. זוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם עמידה בזמנים ומניעה של עיכובים מיותרים, בשל הגשת בקשות מרובות או אי עמידה בדרישות שירותי הכבאות וההצלה.

  חשוב לציין כי כל יועץ בטיחות אש מתמחה בתחומים שונים, לכן במקרה של פרויקט בניה או הוצאת רישיון עסק, יש לבחור ביועץ בטיחות המתמחה בתחום. 

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בטיחות אש ברמה הגבוהה ביותר. למידע נוסף בנושא, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ