לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

אילו מצבים יכול לפתור יועץ אקוסטיקה?

אחד התפקידים החשובים והמהותיים ביותר של יועץ אקוסטיקה, הוא כתיבת הנספח האקוסטי, הנדרש עבור סוגים שונים של פרויקטים. היום לא מעט פרויקטים בתחום הבניה, נאלצים להגיש נספח אקוסטי לוועדות השונות, כחלק מתהליך קבלת האישורים וההיתרים החיוניים להמשך התהליך.

הדבר תלוי כמובן באופי הפרויקט וברמת המורכבות שלו, מאחר ויועץ אקוסטי יהיה חיוני למשל, עבור תכנון ובניה של בריכות שחיה ביתיות, במטרה לוודא כי חדר המכונות של הבריכה יהיה מספיק מבודד, כדי למנוע רעש ועוגמת נפש לשכנים. הדבר נכון גם לגבי אזור המוגדר רגיש למטוסים, מאחר ויש צורך בשירותיו של יועץ אקוסטיקה, על מנת לסייע לקבלן לבנות את הפרויקט בצורה שתפחית את עוצמת הרעש עבור הדיירים. 

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם שירותי יועץ אקוסטיקה ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בתחום שירותי ייעוץ אקוסטי ומחזיקים בוותק וניסיון של כמעט שלושה עשורים בתחום. אנו מתחייבים למחירים נוחים ואטרקטיביים ולשירותי ייעוץ אקוסטי הניתנים על ידי מהנדסים מומחים ומנוסים בתחום האקוסטיקה.

תוכן עניינים

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  יועץ אקוסטיקה – מתי נזדקק לשירותיו?

  יועץ אקוסטיקה יכול לסייע במגוון רחב של מצבים שונים. לדוגמה, פרויקט בניה הממוקם באזור צפוף, יצטרך יועץ אקוסטיקה על מנת לתכנן נכון את המבנה, במטרה להפחית את הרעש הנובע מהמדחסים של המזגנים ומחדר המכונות. כמו כן, יש צורך בשירותיו של יועץ אקוסטיקה לצורך בניית מבנים תעשייתיים, פרויקטים ציבוריים ומבני מגורים מסוגים שונים. יש לזכור כי בעידן המודרני רוב האנשים חיים בשטחים קטנים וצפופים, לכן חשוב לתת את הדעת לעוצמת הרעש באזור.

  לא פעם רמת ההצלחה של פרויקט חדש נעוצה בתכנון אקוסטי מוצלח, מאחר ואף אחד לא ירצה לחיות או לעבוד באזור רועש. כמו כן, בחלק גדול מהפרויקטים החדשים יש צורך בנספח אקוסטי, על מנת לקבל את האישורים הנדרשים להמשך תהליך הבניה של הפרויקט המתוכנן. 

  כיצד יועץ אקוסטיקה יכול לתרום לפרויקט שלכם?

  יועץ אקוסטיקה יכול לתרום המון להצלחת הפרויקט שלכם, מאחר והוא מסוגל לספק שירותים שונים בתחום, בהתאם לצרכי הפרויקט. אחד התפקידים המרכזיים של יועץ אקוסטיקה, הוא הכנת נספח אקוסטי, המוגש לוועדה לצורך קבלת היתר הבניה. כמו כן, היועץ האקוסטי אחראי על תכנון הבניה של המבנה, במטרה להסיר את מטרדי הרעש השונים.

  מעבר לכך, יועץ אקוסטי יכול לסייע לכם לנטר רעשים שונים ולחזות רעשים המגיעים מהסביבה החיצונית, כמו למשל, כבישים מהירים ומטרדי רעש נוספים. החוכמה היא כמובן לבחור מראש ביועץ אקוסטי בעל וותק וניסיון של שנים בתחום, במטרה להבטיח לעצמכם בידוד אקוסטי איכותי ושיפור מהותי באיכות החיים שלכם ושל כל הסובבים אתכם.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ אקוסטיקה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לסייע לכם. לפרטים נוספים, צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ