לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

מהן הגדרות התפקיד של יועץ בטיחות לבריכה ואיך הוא יכול לעזור לנו?

כל מי שמעוניין להקים בריכת שחייה פרטית בגינה או בחצר, חייב להיעזר בשירותיו של יועץ בטיחות לבריכה. מדובר על בעל מקצוע מנוסה ומקצועי, שיסייע לכם לתכנן את הבריכה הבטיחותית והפונקציונלית ביותר, בהתאם לתנאי השטח ולצרכים האישיים שלכם.

כמו כן, יועץ הבטיחות יסייע לכם לקבל אישור להיתר וטופס 4, מאחר וללא היתר מתאים, לא תוכלו להתחיל במלאכת הבנייה.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם את שירותיו של יועץ בטיחות לבריכה. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל ל- 20 שנה בתחום ונשמח לייעץ וללוות אתכם לכל אורך הפרויקט.

יועץ בטיחות לבריכה יבטיח לכם בריכה תקנית ובטיחותית, העומדת בכל הדרישות והתקנות המחמירות ביותר. אנו מתחייבים למחירים נמוכים ואטרקטיביים, לצד רמה מקצועית גבוהה ושירות ללא פשרות.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  הגדרות התפקיד של יועץ בטיחות לבריכה

  תפקידו המרכזי של יועץ בטיחות לבריכה כולל תכנון בטיחותי של בריכת השחייה, תוך כדי הקפדה על כל התקנים וההנחיות הרלוונטיים.

  יש לזכור כי תכנון בטיחותי של הבריכה כולל התייחסות לשיפוע הבריכה ולגובה המקסימלי שלה. כמו כן, יש לתת את הדעת למיקום של מדרך הרגל, לצורך מניעת החלקה והתמקדות בתכנון מדרגות בטיחותיות לכניסה לבריכה.

  מעבר לכך, יועץ הבטיחות אחראי על גידור הבריכה או כיסוי תקני, על מנת למנוע טביעה, כתוצאה מהחלקה ונפילה לתוך המים.

  יועץ הבטיחות אמור לעבוד בצמוד לאדריכל הפרויקט, על מנת להבטיח תכנון נכון ובטיחותי של בריכת השחייה שלכם.

  יש לזכור כי אומנם בריכת השחייה יכולה להפוך לאחת האטרקציות המרכזיות של הקיץ, אך חשוב לתת את הדעת לתכנון תקני ובטיחותי, על מנת למנוע מצבים של ילדים ומבוגרים, המחליקים בשטח הבריכה ומסתכנים בטביעה.

  החשיבות של יועץ בטיחות לבריכה

  יועץ בטיחות לבריכה יכול להבטיח לכם בריכת שחייה בטיחותית, שתוכלו ליהנות ממנה בעונת הקיץ, ללא שום חשש או דאגה. מדובר על איש מקצוע המכיר את כל הסיכונים וכל הניואנסים בתכנון בטיחותי של הבריכה, דבר שיבטיח לכם בריכה, שלא תהפוך לסכנת נפשות.

  היועץ יבטיח לכם תכנון בטיחותי הן של הבריכה עצמה והן של הסביבה שלה וכמובן יסייע לכם בכל שאלה ובכל בעיה, הקשורה לבטיחות המקום.

  מעבר לכך, יועץ הבטיחות לבריכה ידאג לקבל עבורכם את כל האישורים וההיתרים הנדרשים, על מנת שתוכלו לתפעל את הבריכה בצורה חוקית.

  כדאי לציין כי הדבר נכון לא רק לגבי אנשים, המעוניינים לבנות בריכה פרטית, אלא גם עבור כל מי שמעוניין להקים בריכה ציבורית או בריכה בבניין משותף.

  יועץ הבטיחות יכול להמליץ לכם על צורת הגידור הבטיחותית והמתאימה ביותר לבריכה שלכם, בין אם מדובר על גדר, שער או צורת תיחום אחרת.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בטיחות לבריכה ברמה הגבוהה ביותר. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ