לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ בטיחות במרכז

יועץ בטיחות במרכז חיוני לצורך שמירה על בטיחות במבנה, בין אם מדובר על מבנה קיים, או לחילופין, מבנה הנמצא בשלבי בנייה. אם בעבר היה ניתן למצוא לא מעט מבנים שנבנו תוך כדי הפרה של תקנים ותקנות בטיחות חמורות, הרי שהיום ישנה הקפדה משמעותית על כל התחום. כל סוג של מבנה חייב לעמוד בתקנות בטיחות מחמירות, שנועדו להבטיח את יציבות המבנה ואת בטיחות האנשים המצויים בתוכו. תפקידו של יועץ הבטיחות כולל איתור של כל ליקויי הבטיחות הקיימים והצעת דרכי הפתרון המקיפות והיסודיות ביותר, לצורך תיקון הליקויים ושמירה על הבטיחות.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בטיחות במרכז ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בליווי חברות ולקוחות פרטיים בענף הבניה וההתחדשות העירונית ונשמח לסייע ולהקל עליכם את כל התהליך. כל היועצים שלנו מקצועיים, מנוסים ומחזיקים בהסמכה המתאימה וכולם מקפידים על שירות מהיר, אמין ומקצועי לכל אורך הדרך. 

יועץ בטיחות במרכז – חיוני לשמירה על הבטיחות במבנה

התפקיד המרכזי של יועץ הבטיחות כולל איתור של ליקויי בטיחות והצעת פתרונות יעילים ופרקטיים, במטרה לעמוד בכל הדרישות והתקנות הרלוונטיים. יועץ הבטיחות בקיא בכל הניואנסים השונים ומכיר לעומק את התקנים שיש לעמוד בהם, מאחר והתקנות משתנות בין סוגי המבנים השונים. מעבר לכך, יש לזכור כי יועץ הבטיחות חיוני לא רק לשמירת הבטיחות במבנים קיימים, אלא גם בהכנת תוכנית בטיחות עבור מבנה הנמצא בתהליכי בניה או שיפוץ. ללא תוכנית בטיחות לא ניתן לקבל את האישורים הנדרשים לכך ולהתחיל בעבודות, לכן חשוב לעבוד עם יועץ בטיחות מקצועי ומנוסה, שיסייע לכם לעבור את כל התהליך הבירוקרטי ולזרז עניינים לצורך קבלת ההיתר המיוחל.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  יועץ בטיחות במרכז – נקודות חיוניות שחשוב להכיר

  רבים מתלבטים לגבי עלות שירות של יועץ בטיחות במרכז, אך חשוב לזכור כי המחיר תלוי באופי ובסוג הפרויקט המדובר, רמת המורכבות שלו ושנות הוותק והניסיון של היועץ. ככל שהעבודה תהיה מסובכת יותר והיועץ מקצועי ומנוסה יותר, כך עלות השירות צפויה לעלות. עם זאת, יש לזכור כי ללא תוכנית הבטיחות שיועץ הבטיחות אמור לכתוב עבורכם, לא תוכלו להתחיל במלאכת הבניה או השיפוץ של המבנה. מעבר לכך, יועץ הבטיחות אמור ללוות אתכם לכל אורך הפרויקט, במטרה לקדם את שלבי התכנון של המבנה ולוודא מראש כי אין שום ליקויי בטיחות. זוהי דרך מעולה לחסוך בזמן ובהוצאות מיותרות, מאחר והדבר מונע תיקונים בהמשך הדרך. כאשר מדובר על מבנה קיים, יועץ הבטיחות אחראי על הדרכת העובדים ועל כתיבת נהלי הבטיחות במקום. כמו כן, תפקידו כולל שמירה על סביבת עבודה בטיחותית, באמצעות צמצום הנזקים העלולים להיגרם לעובדים כתוצאה מתנאי עבודה לקויים. 

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בטיחות במרכז ברמה הגבוהה ביותר. למידע נוסף, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ