לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

אישור יועץ בטיחות 

כולם מבינים את החשיבות של שמירה על הבטיחות, בין אם מדובר על בטיחות אש או שאר האספקטים של החיים. הדבר נכון הן עבור עסקים חדשים שמעוניינים לקבל רישיון עסק, והן לגבי אנשים פרטיים המעוניינים לבנות בריכה פרטית. בכל מקרה יש צורך להיעזר בשירותיו של יועץ בטיחות מנוסה ומקצועי, על מנת להבטיח לעצמכם עבודה יעילה, מקצועית ובטיחותית. אישור יועץ בטיחות חיוני לצורך קבלת טופס 4, במקרים של פרויקטים מעולם הבניה, או לחילופין, לצורך קבלת רישיון עסק. מדובר על איש מקצוע שתפקידו לוודא את השמירה על כל תקנות הבטיחות, על מנת לשמור על העובדים, הלקוחות או בני הבית ואורחיהם. חשוב לציין כי אישור יועץ בטיחות חיוני גם לכל סוגי המתחמים הציבוריים, מאחר והם נדרשים לפי חוק להציג אישורי בטיחות על מנת לפעול בצורה תקנית וחוקית.

אישור יועץ בטיחות – מה כדאי לדעת בנושא?

אישור יועץ בטיחות

קודם כל, חשוב להדגיש כי רק יועץ בטיחות מוסמך, שעבר הכשרה מתאימה, רשאי לספק לכם אישור יועץ בטיחות. לכן חשוב לבחור לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה, המתמחה בתחום ומסוגלת לספק לכם יועצי בטיחות ברמה הגבוהה ביותר. הדבר יחסוך לכם התעסקות מיותרת ועיכובים מייגעים, מאחר ויועצי בטיחות מקצועיים יוכלו לזרז עבורכם את כל התהליך ולחסוך בזמן מבוזבז. למשל, אישור בטיחות כיבוי אש חיוני עבור כל מי שנמצא בתהליך הבניה של פרויקט מגורים חדשים, מרכז מסחרי וכדומה. כמו כן, אישור בטיחות אש חיוני לכל מי שמעוניין לקבל רישיון עסק, מאחר והמדינה מחייבת אישור מסוג זה, במטרה להבטיח מבנה שעומד בכל תקנות הבטיחות. בנוסף לכך, אישור בטיחות אש חיוני לכל מקום עבודה או מקום ציבורי, מאחר והמטרה היא להגן על האנשים הרבים הנמצאים במבנה מפני שריפות. יועץ בטיחות אש יוכל לסייע לכם לבנות את תוכנית בטיחות האש הרלוונטיות לצרכים שלכם, לצורך קבלת האישור הנדרש.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  החשיבות של אישור יועץ בטיחות

  חשוב לדעת כי אישור בטיחות לבריכת שחייה חיוני לצורך קבלת ההיתר המתאים לבנייה של בריכות שחייה פרטיות או ציבוריות. על מנת לקבל את האישור המתאים מהרשות המקומית הרלוונטית לכם, יש להתייעץ עם יועץ בטיחות בריכות, המכיר את התחום לעומק. יועץ הבטיחות יידע בדיוק כיצד לתכנן את הבריכה בצורה בטיחותית והוא יוכל לזרז עבורכם את כל התהליך.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ נשמח לספק לכם שירותי אישור יועץ בטיחות. אנו מתמחים בתחום הבטיחות ונשמח לספק לכם יועצי בטיחות מנוסים ומיומנים, המחזיקים בהכשרה הנדרשת ובשנים של וותק וניסיון בתחום. יועצי הבטיחות שלנו יכינו עבורכם תוכנית בטיחות אש להיתר בניה, לצד ליווי צמוד לכל אורך התהליך עד לקבל טופס 4. אנו נכין עבורכם תיקי שטח לכיבוי אש, סקר סיכוני אש, טיפול בדוחות כיבוי אש לצורך קבלת רישיון עסק ועוד. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

   

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ