לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ תנועה רחובות 

מחפשים יועץ תנועה ברחובות? – הגעתם למקום הנכון.
משרדנו מומחה בייעוץ תנועה והכנת נספחי חנייה לאישור עיריית רחובות, ניסיון רב במעל 100 פרויקטים שונים ברחובות והסביבה. הכנת נספח תנועה וחנייה, תכנון כניסות ויציאות, מאזני חנייה, תכנון רמזורים ותכנון פיזי לביצוע. ליווי לטופס 4, והכל במחיר מעולה ושירות איכותי ומהיר, צרו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר.

 

רחובות נחשבת לאחת הערים הפופולאריות ביותר בארץ, בזכות רמת החיים הגבוהה שהיא מספקת לתושביה, לצד הקרבה שלה למרכז הארץ. לכן אין זה מפתיע כי אנשים רבים בוחרים לעבור אליה על מנת להקים משפחה וליהנות מאיכות חיים גבוהה יותר במחירים הוגנים והגיוניים יותר. אך בשל הגדילה המאסיבית בכמות התושבים וההגדלה בכמות כלי הרכב, העיר הפכה לפקוקה ועמוסה במיוחד. לכן לא פעם יש צורך בשירותיו של יועץ תנועה רחובות, על מנת לתכנן את מערך התנועה בעיר ולסייע בפתרון של בעיות שונות בפרויקטים בתחום הבניה. יועץ התנועה אמור לקחת חלק פעיל בפרויקט כבר בשלביו הראשוניים ביותר, על מנת להבטיח תכנון נכון של הגישה לחניה והיציאה מהחניון. המטרה היא להבטיח לדיירים השתלבות חלקה ונוחה בתנועה, תוך כדי הקפדה על תנועה זורמת והימנעות מיצירת פקקים ועומס מיותר.

תוכן עניינים

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  מה חשוב לדעת על תפקידו של יועץ תנועה רחובות?

  יועץ התנועה אחראי על מספר רב של גורמים שונים, החל מתכנון מדויק של מיקום מעגלי תנועה ורמזורים ועד לתכנון כבישי גישה לחניונים, שבילים להולכי רגל ונתיבי תחבורה ציבורית. מעבר לכך, יועץ התנועה אחראי על תכנון נספח החניה בפרויקט הבניה, מאחר ויש צורך להקפיד על כל הדרישות והתקנות של המועצה המקומית. כדאי לציין כי יועץ התנועה מסייע להעריך את עלויות הפרויקט, מאחר וחלק ניכר מהפרויקטים מתקשים לעבור את בדיקת ההיתכנות הפיננסית. הבעיה נעוצה לרוב במקומות החניה, מאחר והיום אף אחד לא ירצה לרכוש דירה ללא חניה צמודה. לכן יש צורך לתכנן בצורה היעילה ביותר את מקומות החניה בפרויקט, תוך כדי הקפדה על תקן החניה האזורי. בחלק מהמקרים יועץ החניה ימליץ על התקנת מתקן חניה תת קרקעי, דבר הכרוך בהוצאות נוספות. כדאי להדגיש כי יועץ תנועה חייב להיות מהנדס תנועה, המכיר היטב את התחום ומודע לכל הניואנסים שלו.

  כל הסיבות להיעזר בשירותיו של יועץ תנועה רחובות

  יועץ התנועה אחראי על ההשתלבות הנכונה והיעילה ביותר בתנועה ועל תכנון מקצועי של כבישים, מחלפים וחיבור בין כבישים לצמתים. המטרה היא למנוע היווצרות של פקקים, עומס ומצוקת חניה. יועץ התנועה יכול להבטיח לכם הסדרי תנועה נוחים יותר, מאחר והוא אחראי על תכנון מערך תנועה המותאם לכמות התושבים ולצרכים שלהם. הוא אמור להתחשב הן בנוסעי האוטובוסים ומוניות השירות והן בצרכים של בעלי הרכבים הפרטיים והולכי הרגל. 

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ תנועה רחובות. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לסייע ולייעץ לכם בנושא. כל יועצי התנועה שלנו יבטיחו לכם תכנון מקצועי, יעיל ואיכותי של הצרכים הנחוצים לכם, תוך כדי סיוע בהתנהלות מול המועצה המקומית ובהגשת נספח החניה בהתאם לכל הדרישות והתקנות הנחוצים. כמו כן, יועץ התנועה יסייע לכם לזרז תהליכים לקבלת האישורים וההיתרים הנדרשים עבור פרויקט הבניה. צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ