לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ תנועה

מחפשים יועץ תנועה וחניה? – הגעתם למקום הנכון

ההתמחות שלנו:

 • תכנון והכנת נספחי תנועה וחנייה להיתר בנייה, ולטופס 4.
 • תכנון תנועה וחנייה לתב"ע ואישור מול ועדה מקומית ומחוזית.
 • הכנת מאזני חנייה, מקסום מקומות חנייה ברמת התכנון להיתר, וחיסכון בעלויות הפרויקט.
 • תכנון פיזי לביצוע, כולל גבהים חתכים וניקוזים, מילוי אספלט ועוד.
 • הכנת הסדרי תנועה זמניים לאישור העירייה והמשטרה.
 • ליווי מלא של יועץ חניה ותנועה עד קבלת כלל האישורים הנדרשים.

מטרתנו העיקרית בתכנון להיתר היא:

למקסם את כמות החניות המתוכננות תוך שמירה על חיסכון בעלויות ועל כלכליות הפרויקט.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  תכנון החנייה בפרויקט הוא מהותי ביותר, והפתרונות המוצעים הם מגוונים:

  מהתקנת מכפילי חנייה או רובוט תת קרקעי, הורדה של רמת השירות בחניון, קבלת פטור ותשלום כופר חנייה.

  מהם שלבי התכנון?

  • בדיקת התוכניות האדריכליות.
  • מציאת פיתרון אולטימטיבי לפרויקט בשיתוף עם היזם והאדריכל.
  • תכנון חניות הכנת נספח חנייה על פי תקן משרד התחבורה והרשות המקומית.
  • תכנון כניסה ויציאה נוחה ותקנית מהחניון.
  • הגשה לאישור העירייה וטיפול מהיר עד קבלת אישור להיתר.

  יועץ תנועה – ההתמחות של חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ

  מעל 20 שנות ניסיון וליווי מוצלח של עשרות יזמים ואדריכלים במאות פרויקטים, מחלקת התנועה של חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ מומחית בתכנון תנועתי ופיזי של כבישים וחניות, תכנון להיתר בנייה וליווי פרויקטים עד קבלת היתר בנייה ובהמשך פיקוח עד טופס 4.

  התקשרו עכשיו להתייעצות עם מומחה – 054-2042088

  משרדנו מתמחה במגוון רחב של פרויקטים:

  בנייני מגורים, משרדים, מבנים תעשייה ומסחר, מבני ציבור, איצטדיונים ועוד.

  כמה עולה שירות של יועץ חנייה ותנועה?

  המחיר של תכנון תנועה משתנה בהתאם לסוג הפרויקט:

  בבנייני מגורים לרוב נע המחיר לתכנון סביב 500 – 1500 ש"ח לחנייה תלוי אם יש צורך במתקן חנייה או מכפילים ובכמות המרתפים המבוקשת.
  בפרויקטים מסחריים המחירים יכולים להיות נמוכים יותר פר חנייה, תלוי בכמות החניות הנדרשות.

  במידה ויש ברשותכם תוכניות ראשוניות מוזמנים לשלוח אלינו ל : info@safety-sol.com
  ונשלח לכם הצעת מחיר לשירות יועץ חניה ותנועה, במהירות.

  מהי רמת שירות בחניון?

  בתהליך תכנון של חניון מגדירים את "רמת השירות בחניון" – רמת השירות היא מידת הנוחות של משתמשי החניון. ועל פיה הרמה שנקבעת בין 1 ל 3 כשרמה ראשונה היא הנוחה ביותר ורמה 3 הכי צפופה.

  רמת שירות היא היחס בין רוחב תא החנייה ומידת המעבר בחניון.

  רמת שירות נקבעת על פי המרחק של הבניין מתחבורה ציבורית, ועל פי רמת הקביעות של משתמש החניון, אם הוא משתמש קבוע או אקראי.

  ככל שהקרבה לתחבורה ציבורית גדולה יותר אפשר להסתמך פחות על החניון, ואין צורך בחניון נוח, וככל שהמשתמשים בחניון קבועים יותר, כך הם לא צריכים חניון מרווח, משום שהם רגילים לתמרן באותו חניון.

  בבנייני מגורים מכיוון שמדובר במשתמשים קבועים בערים השונות בארץ לרוב מאשרים רמת שירות 2.

  במקרים חריגים גם רמת שירות 3. תלוי בנגישות לתבורה ציבורית.

  מהו אורך תא חנייה מינימלי?

  אורך מינימלי של תא חנייה הוא 5 מטרים. הוא לוקח בחשבון אורך רכב של 4.75 ועוד 25 ס"מ מרווח מקיר ניצב. במידה ושתי מכוניות חונות אחת מול השנייה יווצר מרווח של 50 ס"מ ביניהן.

  אבן שפה בחניון תגיע למרחק של 0.75 מטר מקיר ניצב לרכב.

  אחד התפקידים החשובים ביותר של יועץ חנייה ותנועה עירוני הוא להיות ער לגידול במספר התושבים בעיר או ביישוב ולהתאים את מערכת התנועה לקצב החיים החדש.

  תנועה לא זורמת, הפרעה לנהגים והולכי הרגל, מעצורים שמפריעים לנוחות המקסימאלית יכולה להיות מטרד גדול מאוד עבור התושבים, תפקידו של היועץ הוא למנוע את כל אלו ולגרום לכך שכל מה שקשור לתנועה כמו כבישים, מדרכות, מכוניות פרטיות, תחבורה ציבורית, חניונים, כיכרות, רמזורים וכו' יעבדו בסינרגיה מושלמת לטובת התושבים.

  תפקיד חשוב נוסף של יועצי תעבורה הוא לא לנוח על זרי הדפנה אחרי פרויקט תנועה מוצלח, כיוון שהשינויים בתחום מתרחשים כל הזמן, מדובר בתחום דינאמי מאוד ולכן הוא חייב לעקוב ולבצע שינויים בעת הצורך.

  המחשבה של יועץ תעבורה חייבת לנוע כל העת באיזון שבין הרצון של התושבים לצמוח ולגדול לבין איכות החיים שחייבת להתקדם בהתאם לשינויים.

  יועץ תנועה וחנייה

  ​חברת פתרונות הנדסה ובטיחות חרטה על דגלה לספק לתושבים בכל מקום בארץ יועצי תנועה שאמונים על העבודה החשובה והמשמעותית הזו, שבסופו של דבר משפיעה על החיים של כולנו.

  יועצי תנועה אצלנו בפרט ויועצי תעבורה בכלל נדרשים להגיש דוחות למטרות שונות כאשר חלק מהדוחות הם דרישת חובה של הרשויות וחלק הם לטובת האזרח שבא במגע עם הרשויות השונות.

  הדוחות מוגשים לרוב על ידי מהנדס תחבורה שמתמחה בתחום כאשר הדוחות מוגשים גם בתחילת הפרויקט, כלומר בשלב התכנון וגם לאחר סיום הפרויקט.

  יש כאלה שיראו בדוחות האלו כמעמסה אך אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות מבינים שהדוחות הם חלק בלתי נפרד מתהליך תקין ולכן אנו משקיעים בהם מאמצים רבים ומחשבה מרובה.

  ​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

  054-2042088

  בנוסף לדוחות הכתובים היטב של ייעוץ תנועה וחנייה, תוכלו לקבל אצלנו גם:

  שלב התכנון ושלב הביצוע חשובים ומשמעותיים באותה המידה בדיוק, אם השלב הראשוני מתנהל כשורה כל התהליך מתקדם למקום טוב וחיובי, בדיוק כמו כשבונים בניין גבוה יש חשיבות עצומה ליסודות מלמטה.

  בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות תזכו לעבוד עם יועץ תנועה בעל ניסיון שילווה אתכם בדרך הבטוחה לחיים נוחים וזורמים.

  שאלות ותשובות

  מה תפקידו של יועץ תנועה ומה חשיבותו הכלכלית?

  התפקיד של יועץ תנועה ברוב המקרים הוא לתכנן את נספח החנייה בפרויקט בהתאם לדרישות העירייה ולתקן החנייה האיזורי.
  כל עירייה ורשות מקומית דורשת מספר חניות מינימלי עבור כל יחידת דיור (דירה) בפרויקט. בפרויקטים של תמ"א 38 או תוספות בנייה, לרוב הדרישה היא לשמר את החניות של הדיירים לפי מה שנקבע בהיתר המקורי, ולהוסיף חניות לפי התקן הנוכחי.
  מתכנן תנועה, הוא קריטי בכל הקשור לתכנון בשלב הראשוני, וההמלצה היא לקבל ליווי של מהנדס תנועה עוד בשלב הכנת דוח אפס, ובדיקת עלויות לפרויקט.
  ישנם לא מעט פרויקטים שלא עוברים את שלב בדיקת ההיתכנות הכלכלית בגלל צורך לעוד קומת חניון, תשלום כופר חנייה או הוספת מתקן חנייה תת קרקעי בעלות של מיליוני שקלים.

  האם יועץ תנועה חייב להיות מהנדס תנועה?

  התשובה היא בהחלט כן. יועצי תעבורה נושאים באחריות רבה בכל הקשור לתנועה בתוך החניון, וכניסה ויציאה מחנייה והשתלבות נכונה בתנועה.

  לכן יש סיכון רב, וחובה על יועץ התנועה להיות מבוטח ובעל חתימה של מהנדס. כמו כן חשוב שיהיה בעל ניסיון רב שנים בתכנון ותיאום עם יועצים אחרים בפרויקט.

  רוב מוחלט של יועצי תעבורה בארץ וגם אלו שבחברתנו בעלי תואר בהנדסה אזרחית מהטכניון עם התמחות בתחום התחבורה והכבישים.

  על מה עוד אחראיים יועצי תנועה ומה ההבדל בין תכנון פיסי לתנועתי?

  יועצי תנועה מבצעים מלבד תכנון נספחי חנייה וחניונים גם תכנון של כבישים כיכרות מחלפים התחברויות בין כבישים וצמתים. התכנון מחולק לשניים:

  1. תכנון תנועתי, תכנון אדריכלי שעונה על דרישות חוקי התעבורה בכל הקשור לרוחב נתיב, רוחב שוליים, שיפועים בכביש, סימון פסי הפרדה קביעת אפשרות לעקיפה בטוחה, רדיוסי סיבוב תקינים, מסלולי השתלבות בין נתיבים, סימון צמתים וכו.

  2. תכנון פיזי, כל הקשור לביצוע בפועל של הכביש, חתכים לאורך ולרוחב ומבנה הכביש, סוגי המילוי ועובי החצץ בשכבות השונות של האספלט , ופרטים לחיבור הכביש.

  איך לבחור יועץ תנועה מתאים לפרויקט שלך?

  אם הפרויקט בשלב התב"ע, חשוב לבחור יועץ לתנועה לתב"ע בעל ניסיון בהתנהלות מול הועדות המחוזיות ולא רק מול העיריות.

  בשלבים יותר מתקדמים חשוב שיועץ התנועה יהיה בעל ניסיון רב, בעבודה בתחום התנועה, ובתקשורת עם העיריות השונות והכרות עם מחלקות ההנדסה. הכנת נספחי תנועה ואישורם בעירייה ומגוון רחב של פרויקטים.

  מומלץ לבחור בחברה בעלת ניסיון בתחום תכנון התנועה והחנייה, הכנת נספחי חנייה ומאזני חנייה ואישורם.

  מה המחיר של יועץ כבישים תנועה וכמה עולה נספח ומאזן חנייה ?

  המחירים של ייעוץ תנועה ונספחי חנייה משתנים בהתאם לכמות החניות הנדרשות בפרויקט ובסוג הפרויקט, בין אם מדובר בבנייה רוויה פרטית או מסחרית.

  חברת פתרונות הנדסה ובטיחות מלווה מאות פרויקטים בתחום התנועה ונשמח לשלוח לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ומותאמת לצרכים שלכם.

  מתכננים להיכנס לפרויקט בניה? ההמלצה שלנו היא כי תקבלו ליווי צמוד של אנשי מקצוע ויועצים מומחים בתחומם בין היתר יועץ תעבורה אמין מוכשר ויצירתי, שילווה את כל התכנון מתחילתו עד סופו. לתכנון של יועצי התנועה ישנן השפעות משמעותיות על נוחות הגישה לחנייה והיציאה ממנה, לפי רמות השירות השונות. תכנון במתחם חניה של מבנה אשר קרוב לתחבורה ציבורית או רחוק ממנו יהיה שונה לחלוטין, ויש צורך מרכזי ביועץ חניה מקצועי.

  משך הזמן בו דיירים יצטרכו להמתין ברחבת ההמתנה לחנייה לפני או אחרי רמפת ירידה לחנייה או מתקן חנייה, הם בעלי השפעה מהותית על איכות חיי הדיירים. זאת משום שיועץ תנועה אמון על תכנון החנייה מתווה הכבישים העירוניים והבין עירוניים והגישה לפרויקט.

  בין תפקידיו החשובים של יועץ חנייה ותנועה הוא גיבוש ותכנון תכנית תנועה דרכי הגישה לבית, כולל השטח המיועד לחניה, כך שדרכים אלו ישתלבו בטבעיות, בהתאמה לתכנון התנועה בסביבה, ללא הפרעה לתנועה השוטפת ברחוב.

  על מנת לקבל את האישור הסופי לחיבור הבית למערכות החשמל והמים, תצטרכו בין השאר את חתימתו של יועץ התנועה לטופס 4. יועץ התנועה אמון על חתימת סעיף תנועה וסעיף חניה.

  תכנון בניין מגורים על ידי יועץ חנייה ותנועה

  1. תכנון החנייה כך שתתאים למספר רב של דיירים.
  2. ארגון הסדרי התנועה מהחנייה לכיוון הרחוב וחזרה.
  3. שילוט הדרך למען דיירי הבניין ותושבי הסביבה.

  תפקידו של יועץ תנועה

  על יועצי התנועה להיות בקיאים בתוואי הדרך בתוך הערים ובאופן ארצי ככלל. זאת משום שיועצי תנועה הם אלו אשר מתכננים תכנית תנועה עירונית ובין עירונית. יועץ תנועה צריך להיות מעודכן אודות היקף היקף האוכלוסייה באזור ולהיות בקיא בחוקרי התנועה של משרד התחבורה ולהכיר היטב את תקנות העזר העירוניות הרלוונטיות לתחום השיפוט בהם יועץ תנועה פועל.

  משימותיו:

  1. תכנון כבישים וגשרים
  2. תכנון צמתים ורמזור כבישים
  3. תכנון חניות (כולל חניות תת קרקעיות).
  4. תכנון כניסות ויציאות לכביש מתחנות דלק
  5. תכנון דרך משולבת
  6. תכנון כיכרות תנועה.
  7. תכנון מרכזי קניות ודרכי גישה אליהם

  משרדנו מומחה בייעוץ תנועה והכנת נספחי חנייה לאישור העיריות בכל הארץ, בתל אביב, באר שבע וחיפה ניסיון רב במעל 1000 פרויקטים שונים ברחבי הארץ. הכנת נספח תנועה וחנייה, תכנון כניסות ויציאות, מאזני חנייה, תכנון רמזורים ותכנון פיזי לביצוע. ליווי לטופס 4, שירות מעולה במחיר ללא תחרות,  השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר.


  היום ניתן לראות יותר ויותר פרויקטים שונים בתחום הבניה הפזורים לכל אורך העיר באר שבע. אם בעבר היה מדובר על עיר דרומית ומנומנמת, הרי שהיום מדובר על אחת הערים הגדולות והחשובות ביותר בדרום הארץ. מעבר לסטודנטים המגיעים לעיר, ניתן לראות מגמה ברורה של הגירת תושבים, המעוניינים ליהנות מכל היתרונות של העיר. לכן אין זה מפתיע כי העיר הפכה לצפופה ועמוסה יותר, דבר שנגרם כתוצאה מהעלייה המהותית בכמות הרכבים. רבים מתושבי העיר מתלוננים על פקקים ועומס, הגורמים להם לבלות זמן ניכר בניסיון להיכנס או לצאת מהרחוב בשעות הבוקר. לכן חשוב להיעזר בשירותיו של יועץ תנועה באר שבע, במטרה לשפר את מערך התנועה של העיר ולספק לתושבים תנועה זורמת, ללא פקקים וללא מצוקת חניה.

  תכנון תנועה באר שבע, חיפה ותל אביב – מה מעולם לא סיפרו לכם?

  קודם כל, חשוב לזכור כי מערך התנועה של אינו מותאם כלל לצרכי העיר. היום נהוג להשתמש בשירותיו של יועץ תנועה, על מנת לקחת בחשבון את הגדילה בכמות הרכבים, במטרה למנוע עומסים עתידיים. כל פרויקט בניה יכול להיעזר בשירותיו של יועץ כבישים ותנועה כבר בשלבים הראשוניים ביותר, במטרה להבטיח גישה נוחה לחניון והשתלבות יעילה ומהירה בתנועה. כמו כן, יועץ התנועה אחראי גם על תכנון יעיל של מקומות החניה בפרויקט, לכן מדובר על נכס מהותי לכל פרויקט בניה. אף אחד לא יסכים לרכוש דירה ללא חניה צמודה, או לחילופין, לבלות זמן יקר ערך בניסיון לצאת מהחניון. לכן אין זה מפתיע כי היום ישנו ביקוש הולך וגובר ליועצי תנועה מנוסים ומקצועיים, היכולים להשפיע באופן ניכר על ההצלחה של פרויקט הבניה.

  היבטים שונים שכדאי להכיר לגבי יועץ תנועה 

  יש צורך לפנות ליועץ תנועה במידה וישנה הפרעה לנהגים או להולכי הרגל, העלולה לגרום למפגע בטיחותי. כמו כן, חשוב לפנות אליו במקרים של תנועה לא זורמת או קיומם של מעצורים בכבישים, המונעים נוחות נסיעה. המטרה המרכזית של יועץ התנועה היא לשפר את איכות החיים של התושבים בעיר, באמצעות סנכרון מדויק בין הגורמים השונים, המשפיעים על מערך התנועה. היועץ אמור לקחת בחשבון את מיקום הכיכרות, הרמזורים, תחנות האוטובוס, נתיבי תחבורה ציבורית, כבישי גישה לחניונים וכמובן לתכנן מספיק מקומות חניה עבור התושבים והמבקרים בעיר. מעבר לכך, יועץ התנועה יסייע לכם להוציא טופס 4, מאחר ולא ניתן לקבל את הטופס מבלי שיועץ תנועה יהיה חתום עליו. ללא החתימה של יועץ התנועה לא תוכלו לחבר את המבנה למים וחשמל.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם שירות טוב,  המהנדסים שלנו מנוסים ומקצועיים והם ישמחו לסייע לכם לקבל טופס 4 ואף ילוו אתכם לכל אורך תהליך הבניה. אנו מתמחים בסיוע וזירוז תהליכים ובאיסוף כל האישורים וההיתרים הנחוצים. למידע נוסף, צרו קשר!

  לפני התחלת עבודות הבנייה בשטח עירוני ובמידה ויש שינויים לאחר מכן בתכניות המתאר יש צורך באישור של ועדות עירוניות שונות. תכניות המתאר של רשות עירונית (תכנית בניין עיר – תב"ע) קיימות לא רק ברמת הרשות המקומית, אלא גם ברמה המחוזית והארצית ומצריכות וועדת תכנון שיכולה לאשר את השינויים בקרקע במסגרת סמכויותיה. רק באמצעות קבלת ההיתר מוועדת התכנון אפשר להתחיל בתהליך הבנייה.

  פעמים רבות יהיה צורך בחוות הדעת של יועץ תנועה כאשר מגישים בקשה לשינויים בתב"ע.

  היקף הבנייה באזורים שונים בארץ עומד בקושי אל מול קצב הצמיחה הדמוגרפית השנתית בישראל. מפני שכל שנה האוכלוסייה בישראל גדלה בקצב לינארי, תנופת הבנייה ממשיכה במלוא המרץ. כל העת נעשות פעולות כגון: סלילת כבישים ודרכים, תכנון ורמזור צמתים, תמרור דרכים משולבות ובניית כיכרות תנועה. יועצי תנועה הם חלק אינטגרלי וחיוני בהתפתחות זו של תנופת הבנייה בישראל ומסייעים בהפחתת העומסים בכבישים ובצמצום הפקקים.

  אנו בפתרונות הנדסה ובטיחות מבינים שבתוך תהליך של בניית בית, או במקרה בו מעוניינים בעריכת שינויים בתב"ע עשויות לעלות תחושות של בלבול בשל התהליך המורכב, בין שלל היועצים ונותני השירותים השונים, לפעמים מרגישים קצת אבודים. אצלנו בפתרונות הנדסה בטיחות תקבלו מענה מקיף לכל שירותי הייעוץ האדריכלי בנוסף לליווי צמוד באמצעות יועצי תנועה וחנייה מוסמכים ואדיבים מטעמינו, בעלי ניסיון רב עם תחומי התמחות מגוונים בתחום תכנון תנועה וחניה.

  אנו בפתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ עובדים עם יועצי תנועה רבים ומגוונים. אנו נספק לכם יועץ תעבורה מותאם אישית לפרויקט שלכם שיעניק לכם שירותי ייעוץ על פי הצורך האישי שלכם. אם זה תכנון חניה, תכנון דרכי גישה או ברמה היותר מורכבת של תכנון כבישים, ייעוץ בשינוי תב"ע, חוות דעת של יועץ בנייה לטופס 4,  היתרי בנייה, פיצול נחלה ועוד.

  אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר דרך האתר או טלפונית ואנחנו נשמח להעניק לכם שיחת ייעוץ ראשונית ולהתאים עבורכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר.

   

  לכאורה מציאת מקומות חניה זה לא עניין מורכב, כי מה הבעיה להחליט שבכניסה לבניין נחנה את הרכב? עם זאת, ככל שהמבנה שאנחנו בונים מורכב יותר, כך גם נושא החניה הופך להיות מאתגר. לכן כדאי שתפנו כמה שיותר מהר לקבלת שירותיו של יועץ חניה, כי אתם לא יכולים לתאר לעצמכם עד כמה השירות הזה חשוב. חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ זו הבחירה הכי טובה שיש אם אתם מחפשים יועץ מקצועי לענייני חניה, אז למה שלא תרימו טלפון עוד היום?

  מהם היתרונות בשירותיו של יועץ חניה?

  כאשר פונים אל יועץ חניה אפשר ליהנות מכמה יתרונות משמעותיים ביותר, כמו לדוגמה:

  • יש ניצול מקסימלי של השטחים המיועדים לחניה
  • אין פקקים או בעיות בתנועה סביב כל נושא החניה
  • יש אפשרות לחנות יותר רכבים כי יש תכנון והקצאת שטח לכל מכונית ומכונית

  חשוב להבין שכאשר פונים לקבלת שירותיו של יועץ בתחום החניה, למעשה הוא מתייחס גם למצב העתידי ולא רק להווה. כלומר, בהחלט ייתכן שבבניין מגורים מסוים אומנם בעת התכנון לכל משפחה יש רק רכב אחד, אך יכול להיות שבעתיד המצב ישתנה. לכן תכנון חכם הוא כזה שמתייחס גם לעתיד ומשאיר עוד מספר מקומות חניה פנויה, כך שגם בעתיד לא תתעוררנה בעיות סביב הנושא הזה. בנוסף, יש להתחשב גם בחברים ומכרים שיגיעו לחנות במקום, כך שברור מדוע תכנון מעמיק, מקצועי ומסודר הוא הפתרון לנושא הסבוך הזה.

   

  יועץ חניה – היועצים שילוו אתכם לכל אורך הפרויקט

  מחפשים מקום טוב שבו תוכלו למצוא יועץ לענייני חניה? לא בטוחים במי כדאי לכם לבחור ואיזו חברה תיתן לכם את שירותי הייעוץ הכי טובים שיש? חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ היא אופציה שכדאי להכיר. החברה, שהוקמה על ידי אורי פורן ונציגיה זמינים עבורכם במספר: 054-2042088 היא הכתובת הכי טובה שיש לקבלת ייעוץ בתחומים שונים כמו פיתוח נוף, תנועה, חניה ועוד. נציגי החברה גם יעזרו לכם לקבל היתר בנייה וטופס 4 הרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים, אז למה שלא תתקשרו כבר עכשיו כדי לקבוע פגישה ראשונה?

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ