צרו קשר
ּ

יועץ תנועה וחנייה

יועץ תנועה

אחד התפקידים החשובים ביותר של יועץ תנועה הוא להיות ער לגידול במספר התושבים בעיר או ביישוב ולהתאים את מערכת התנועה לקצב החיים החדש. תנועה לא זורמת, הפרעה לנהגים והולכי הרגל, מעצורים שמפריעים לנוחות המקסימאלית יכולה להיות מטרד גדול מאוד עבור התושבים, תפקידו של יועץ תנועה הוא למנוע את כל אלו ולגרום לכך שכל מה שקשור לתנועה כמו כבישים, מדרכות, מכוניות פרטיות, תחבורה ציבורית, חניונים, כיכרות, רמזורים וכו' יעבדו בסינרגיה מושלמת לטובת התושבים.

תפקיד חשוב נוסף של יועץ תנועה הוא לא לנוח על זרי הדפנה אחרי פרויקט תנועה מוצלח, כיוון שהשינויים בתחום מתרחשים כל הזמן, מדובר בתחום דינאמי מאוד ולכן הוא חייב לעקוב ולבצע שינויים בעת הצורך. המחשבה של יועץ התנועה חייבת לנוע כל העת באיזון שבין הרצון של התושבים לצמוח ולגדול לבין איכות החיים שחייבת להתקדם בהתאם לשינויים.


​חברת פתרונות הנדסה ובטיחות חרטה על דגלה לספק לתושבים בכל מקום בארץ יועצי תנועה שאמונים על העבודה החשובה והמשמעותית הזו, שבסופו של דבר משפיעה על החיים של כולנו. יועצי תנועה אצלנו בפרט ויועצי תנועה בכלל נדרשים להגיש דוחות למטרות שונות כאשר חלק מהדוחות הם דרישת חובה של הרשויות וחלק הם לטובת האזרח שבא במגע עם הרשויות השונות. הדוחות מוגשים לרוב על ידי מהנדס תחבורה שמתמחה בתחום כאשר הדוחות מוגשים גם בתחילת הפרויקט, כלומר בשלב התכנון וגם לאחר סיום הפרויקט. יש כאלה שיראו בדוחות האלו כמעמסה אך אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות מבינים שהדוחות הם חלק בלתי נפרד מתהליך תקין ולכן אנו משקיעים בהם מאמצים רבים ומחשבה מרובה.

​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

054-2042088

בנוסף לדוחות הכתובים היטב, תוכלו לקבל אצלנו גם:

שלב התכנון ושלב הביצוע חשובים ומשמעותיים באותה המידה בדיוק, אם השלב הראשוני מתנהל כשורה כל התהליך מתקדם למקום טוב וחיובי, בדיוק כמו כשבונים בניין גבוה יש חשיבות עצומה ליסודות מלמטה. בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות תזכו לעבוד עם יועץ תנועה בעל ניסיון שילווה אתכם בדרך הבטוחה לחיים נוחים וזורמים.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ