לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ מיגון – באילו מבנים הוא עוסק?

יועץ מיגון יכול להיות חיוני עבור מבנים מסוגים שונים, מאחר והיום כמעט בכל סוג של מבנה חדש יש צורך להתקין מרחב מוגן. הדבר נכון עבור בתים פרטיים, בנייני מגורים, בנייני משרדים, מרכזים מסחריים וכדומה. מאחר ואנו חיים במדינה בעלת מצב ביטחוני לא יציב במיוחד, יש צורך להקפיד על מרחב מוגן. לכן שירותיו של יועץ מיגון נחשבים לחיוניים, מאחר והוא אחראי על תכנון המרחב המוגן בתוך הפרויקטים השונים בתחום הבניה. יש לזכור כי ההנחיות של פיקוד העורף משתנות לעיתים תכופות, לכן חשוב לעבוד עם יועץ מיגון מיומן ומנוסה, שמעודכן בכל התקנים החדשים וההכרחיים של פיקוד העורף, לצורך קבלת היתר הבניה וכמובן השמירה על הבטיחות.

מה כדאי לדעת לגבי תפקידו של יועץ מיגון?

בנוסף למבנים מסוגים שונים, יועץ המיגון יוכל לסייע לכם לתכנן את המרחב המוגן היעיל והמקצועי ביותר, העומד בכל התקנים המחמירים של פיקוד העורף. מאחר ואף אחד לא היה רוצה לחפש אחר המרחב המוגן השכונתי בעת אזעקה, אין זה מפתיע כי היום ניתן למצוא מרחב מוגן בכל מבנה חדש. אם בעבר רק בצפון או בדרום היה צורך להקפיד על מרחב מוגן, הרי שהיום המצב הביטחוני זולג גם למרכז הארץ וכולם חייבים להתכונן מראש לגרוע ביותר. כתוצאה מכך, שירותיו של יועץ המיגון נחשבים לחיוניים עבור כל מי שמעוניין להגן על עצמו במקרה של מלחמה או אפילו אסון טבע, כגון רעידת אדמה. יועץ המיגון אחראי על תכנון המרחב המוגן בהתאם לתקנים הנקבעים על ידי פיקוד העורף והוא אחראי גם על ליווי וסיוע בזמן העבודה בשטח וכמובן לצורך קבלת כל האישורים הנדרשים מפיקוד העורף.

יועץ מיגון – קווים לדמותו

כדאי לציין כי יועץ המיגון אחראי גם על תיקון כל הליקויים הקיימים במרחב המוגן הקיים, על מנת להבטיח לכם מרחב מוגן בטיחותי, שיוכל להגן עליכם בעת צרה. מאחר ויועץ המיגון מעודכן בכל הדרישות העדכניות של פיקוד העורף, הוא יוכל להבטיח לכם מרחב מוגן שעומד בכל התקנים הנדרשים, על מנת לעבור את הוועדה המקומית וכמובן לקבל את היתר הבניה הנחוץ לצורך השלמת הפרויקט. כדאי לזכור כי ללא יועץ מנוסה ומיומן, שיקפיד להתעדכן בכל השינויים ולהבטיח כי המרחב המוגן שלכם עומד בכל הדרישות הרלוונטיות, אתם עלולים לבזבז לא מעט זמן ומשאבים על ביצוע של תיקונים יקרים. כדאי לדעת כי פיקוד העורף מחלק את המדינה לשלושה אזורים שונים, כאשר לכל אזור יש הנחיות בנייה ספציפיות למרחב מוגן. לכן מי שלא יעמוד בהנחיות הרלוונטיות לאזור הגאוגרפי שלו, עלול להזדקק לתיקונים מיותרים. 

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ מיגון מנוסה ומיומן, שמעודכן בכל הדרישות של פיקוד העורף. נשמח להקל עליכם את כל ההליך הבירוקרטי הנדרש, לצורך קבלת היתר בניה וטופס 4. צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ