צרו קשר
ּ

יועץ מיגון

ייעוץ מיגון על ידי יועץ מוכר בפקע"ר אישור ממ"ד תוך חיסכון בעלויות בנייה

יועץ מיגון מטעם פתרונות הנדסה ובטיחות

פתרונות הנדסה ובטיחות מעמידה לרשותכם את הדרך הבטוחה ביותר לתכנון הנדסי נכון של סוגי מקלטים שונים – ומיגון שיזכה באישור פיקוד העורף.

נושא המקלטים והמרחבים המוגנים במדינת ישראל הנו נושא בוער, הנמצא על הפרק באורח קבע. קבלנים, אדריכלים, מנהלי פרויקט או בעלי עסקים אינם מוכנים לקחת סיכונים בכל הקשור למרחבים המוגנים. לכן הם בוחרים בשירות מטעם פתרונות הנדסה ובטיחות – חברה אמינה ומבוססת שבכוחה לספק את הפתרון הדרוש והייעוץ המתאים.

כל הפתרונות תחת קורת גג אחת

בפתרונות הנדסה ובטיחות תוכלו ליהנות משירות של יועץ מיגון המלווה אתכם לאורך כל התהליך – וזה אומר שאנחנו אתכם כבר מהשלב הראשוני של תכנון מבנה המרחב המוגן או המקלט. בשלב השני, שבהחלט ניתן לומר שהוא השלב הקריטי יותר, נלווה אתכם לפגישה עם פיקוד העורף לטובת אישור עקרוני מהם לגבי המשך התהליך. לאחר קבלת האישור הראשוני אנחנו למעשה משנים ביחד אתכם את הליקויים הקיימים, מתקנים את מה שצריך והופכים את המקלט או המרחב המוגן שלכם כמתאים לפי ההנחיות הברורות והבלתי מתפשרות של פיקוד העורף.


​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

054-2042088

אתכם בכל רגע

ומה קורה עם הנחיות פיקוד העורך משתנות במהלך התהליך אתם שואלים? ראשית, מדובר בשאלה מצוינת שכן אלו מצבים שכיחים שכן ההחניות משתנות לא מעט. חברה שבאמת מתמחה בשירות של יועץ מיגון לא מפקירה אתכם בשטח ופועלת אתכם יחד בהתאם לשינויים וזה אומר שאנו ערוכים לדברים שמשתנים במהלך התהליך ולכן אנחנו גם יודעים כיצד לבצע את השינויים הדרושים בזמן קצר ובנוסף באיכות מקסימאלית.

​חשוב להדגיש שבמדינת ישראל יש שלושה אזורים המוגדרים באופן שונה על ידי פיקוד העורף וכמובן שאנחנו מודעים לכך ועוזרים לכם לתכנן את המקלט או המרחב המוגן בהתאם להנחיות ובהתאם לאזור המגורים או אזור העבודה שלכם. השאיפה כמובן היא לבנות את המקלט או המרחב המוגן באופן מושלם מלכתחילה אבל גם אם יהיו שינויים שנדרשים לאחר התערבות פיקוד העורף אנו עורכים לכך ויודעים כיצד לעשות זאת במינימום זמן ומקסימום עוצמה.

פתרונות הנדסה ובטיחות – בהתאמה אישית

חברת פתרונות הנדסה ובטיחות ידועה כבר בכוח העצום הקיים ברשותה, הניסיון והידע שרכשנו במהלך השנים מאפשרים לנו לספק לכם ולאנשים רבים באזור שלכם מקום מוגן ברגע האמת. במידת הצורך אנחנו גם יודעים לחשוב מחוץ לקופסא ולא להישאר נעולים. היכולת שלנו לשנות דברים ולבנות ממדים, מקלטים או מרחבים מוגנים – הן בהתאם להנחיות והן עם סימן ההיכר המיוחד שלנו – היא היתרון הגדול ביותר שלנו על פני המתחרים. בדרך הזו אנו גם חוסכים לכם עלויות ומספקים לכם שירותי יועץ מיגון שגם שומרים על חייכם ומספקים לכם ביטחון וגם כמובן לא קורעים לכם את הכיס ושומרים על הכסף שלכם לעצמכם. דוגמה מצוינת לחיסכון היא תקרת ממד שאנו מייצרים בעזרת פח עבה במיוחד שגם כמובן מספק לכם את ההגנה הדרושה במצב של הדף חזק וגם חוסך לכם בצורה משמעותית בעלויות הבנייה.

​ישנם מצבים שעבודת הבנייה נפסקת כי פתאום מתגלה כי המפקח או הקבלן אינם מחזיקים בגרמושקה חתומה, אצלנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות יש בעלי מקצוע שבוחנים את הדברים מראש – ויודעים לבצע התאמה מלאה מתחילת התכנית ועד סופה כדי שמכשולים כאלו לא יצוצו במהלך העבודה.

הדרך הקלה לקבלת אישור הג"א להיתר בנייה

בנוסף לאישורים הנוספים, יש דרישה נוספת שכדאי להכיר: כל בנייה של בית חדש או תוספת שמעל 12 מ"ר מחויבת באישור הג"א. במסגרת היכולת של חברת פתרונות הנדסה ובטיחות לספק לכם שירות יועץ מיגון אנחנו גם מסייעים לכם בטיפול מול רשויות הג"א ואנחנו אתכם עד קבלת ההיתר בצורה קלה ומהירה.

​כאן, נכנסים לתמונה המומחים של פתרונות הנדסה ובטיחות.

​ראשית, אנחנו מגיעים אליכם ומתכננים אתכם יחד את התכנית האדריכלית. בהמשך לכך, נציגינו פונים למשרדי הג"א ומאשרים את התכנית מול המהנדסים מטעמם (אם נדרשים שינויים אנחנו מודיעים לכם כדי שיהיה ביכולתכם בנושא מידית). לבסוף, אנחנו מבצעים בקרה שכל האספקטים הקשורים למיגון אכן נבנים כנדרש, כולל את הצנרת, החשמל, מערכת הסינון וכיוצא באלו.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ