לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ מיגון במרכז

אין ספק כי יועץ מיגון במרכז הארץ חיוני במיוחד למגוון רחב של פרויקטים שונים, מאחר וכמעט בכל הבניינים החדשים יש צורך לבנות מרחב מוגן בתוך הבית. כל אחד היה רוצה לחוות תחושת ביטחון בתוך הבית שלו, לכן אין זה מפתיע כי מרחב מוגן בתוך הבית נחשב היום לסטנדרט. אף אחד לא היה רוצה לרוץ למקלט השכונתי, במידה והוא יכול להישאר בתוך הבית ופשוט להיכנס לתוך הממ"ד הביתי שלו. לכן ברוב המבנים החדשים, בין אם מדובר על בנייני מגורים או בנייני משרדים, ניתן למצוא מרחב מוגן. אך על מנת לעמוד בכל הדרישות של פיקוד העורף, יש צורך להיעזר בשירותיו של איש מקצוע שמתמחה בתחום. רק יועץ מיגון מנוסה ומיומן יכיר את כל הניואנסים השונים ויוכל להבטיח לכם ממ"ד איכותי ויעיל, העומד בתקנים המחמירים ביותר.

מהי החשיבות של יועץ מיגון במרכז?

יועץ מיגון נחשב לאיש מקצוע חיוני וחשוב עבור רוב הפרויקטים בתחום הבנייה, מאחר והיום ישנה מודעות מוגברת לחשיבות של מרחב מוגן בתוך הבית. חשוב להבין כי אין מדובר כאן על פרויקטים בצפון או בדרום הארץ, אשר מקפידים על מיגון מתאים כבר עשרות שנים, אלא על פרויקטים הנבנים במרכז הארץ. המבצעים האחרונים הוכיחו מעל לכל צל של ספק, כי הטילים יכולים להגיע גם לתל אביב ואזור המרכז, לכן כל מי שגר במרכז חייב לתת על כך את הדעת ולהגן על עצמו מפני האיום הביטחוני. מעבר לכך, חשוב לזכור כי הממ"ד נועד להגן לא רק במקרים של מלחמה ונפילת טילים, אלא גם במקרים של אסונות טבע שונים, כגון רעידת אדמה. אך על מנת להבטיח את היעילות של הממ"ד, יש צורך לוודא כי הוא נבנה בהתאם להנחיות המדויקות של פיקוד העורף. יועץ המיגון אחראי על תכנון המרחב המוגן בהתאם לתקנים הנדרשים ועל ליווי וסיוע בקבלת כל האישורים הרלוונטיים מפיקוד העורף.

יועץ מיגון במרכז – היבטים שונים ששווה להכיר

יועץ המיגון אחראי לא רק על תכנון הממ"ד ועל עמידה בכל התקנים שנקבעו על ידי פיקוד העורף, אלא גם על תיקון כל הליקויים הקיימים. יש לציין כי ההנחיות של פיקוד העורף משתנות לעיתים תכופות, לכן יש צורך להתאים את הממ"ד לכל הדרישות העדכניות ביותר. זוהי הדרך היחידה לעבור את הוועדה המקומית, הנדרשת לצורך קבלת היתר הבניה המיוחל. 

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ מיגון במרכז הארץ. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בליווי של חברות ולקוחות פרטיים בענף הבנייה ונשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום. אנו פועלים על מנת לזרז את תהליך התכנון ולהקל על איסוף האישורים הנדרשים לקבלת היתר הבנייה, באמצעות הקפדה על יחס אישי וליווי צמוד לכל אורך הדרך. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

   

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ