לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ בטיחות לבריכה פרטית

יועץ בטיחות לבריכה פרטית – לנקוט משנה זהירות

כל מי שמעוניין להקין בריכה פרטית בגינה או בחצר שלו, חייב להיעזר בשירותיו של יועץ בטיחות לבריכה פרטית. תפקידו של יועץ הבטיחות כולל תכנון נכון של שיפועי הבריכה והגבהים המקסימליים שלה. כמו כן, הוא יתכנן עבורכם את מדרגות הכניסה לבריכה, תוך כדי הקפדה על כל התקנים והנחיות הבטיחות המתאימות. בנוסף, הוא יבטיח לכם גידור בטיחותי לבריכה ויתכנן בצורה מדויקת את מדרך הרגל, במטרה למנוע החלקות.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם את שירותיו של יועץ בטיחות לבריכה פרטית. אנו מחזיקים בניסיון של מעל ל- 20 שנה בתחום תכנון ובטיחות לבריכות ונשמח ללוות אתכם לכל אורך התהליך, במטרה לזרז עניינים ולהקל עליכם בקבלת טופס 4. 

יועץ בטיחות לבריכה פרטית – כל היתרונות שחשוב להכיר

כל אחד היה יכול ליהנות מבריכה פרטית בגינה שלו, מאחר ומדובר על דרך נפלאה להעביר את הזמן בעונת הקיץ, מבלי להידחק בחוף הים או בבריכה הציבורית. אך חשוב להקפיד על בריכה תקנית ובטיחותית, שתשמור עליכם ועל האנשים היקרים לכם. ללא הקפדה על נושא הבטיחות, הבריכה עלולה להוות סכנת נפשות. לכן יש להיעזר באיש מקצוע המתמחה בתחום, מאחר והוא מכיר לעומק את כל הסיכונים האפשריים ויודע בדיוק כיצד להימנע מהם. מעבר לכך, חשוב להדגיש כי יועץ בטיחות לבריכה פרטית ידאג לבצע עבורכם את כל התהליך מול הרשויות המתאימות, על מנת לקבל את כל האישורים הנדרשים לצורך תפעול הבריכה בצורה בטיחותית וחוקית. כמו כן, תוכלו להיעזר בוותק ובניסיון שלו בתחום, על מנת לקבל מענה מפורט ומקצועי לכל שאלה ולכל בקשה בתחום הבטיחות בבריכה.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אבא מציל ילד ברגע האחרון בבריכה

  בסרטון הבא ניתן לראות כמה חשוב להתקין גדר מסביב לכל הבריכה..

  יועץ בטיחות לבריכה פרטית – מדוע אסור לוותר על שירותיו?

  אחד התפקידים החשובים ביותר של יועץ בטיחות לבריכה פרטית הוא הצורך להגן על בני הבית והאורחים שלהם, במטרה למנוע החלקה, נפילה וטביעה. מעבר לכך, יועץ הבטיחות יסייע לכם לבחור את פתרונות הבטיחות המתאימים ביותר לבריכה שלכם, בין אם מדובר על שערים וגדרות או דרכים אחרות לתיחום או כיסוי הבריכה. בנוסף לכך, יועץ הבטיחות יכול לסייע לכם לאתר את הפתרונות האידיאליים ביותר לתחזוקה יעילה של הבריכה, מאחר והוא מוסמך להמליץ לא רק על בטיחות הבריכה, אלא גם על תכנון נכון של בנייתה, עמידה בסטנדרטים גבוהים ותחזוקה מתאימה. חשוב לציין כי חוק התכנון והבנייה קובע כי על מנת לבנות בריכה פרטית, יש לקבל אישור של יועץ בטיחות. לכן לא ניתן לוותר על שירותיו של יועץ בטיחות לבריכה פרטית, מאחר ובלעדיו תתקשו לעבור את וועדת התכנון.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בטיחות לבריכה פרטית, שיעבוד בשיתוף פעולה מלא עם האדריכל שלכם ויבטיח לכם שקט נפשי. היועצים שלנו מנוסים, מיומנים ומסורים וישמחו לספק לכם את השירות האיכותי ביותר. למידע נוסף, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ