לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ אינסטלציה – באיזה מצבים נזדקק לשירותי ייעוץ וליווי מקצועיים?

יועץ אינסטלציה חיוני לצורך תכנון מערכת האינסטלציה בכל פרויקט בנייה ובכל שיפוץ של מבנה. תכנון מקצועי ואיכותי יבטיח לכם מערכת אינסטלציה העובדת באופן תקין ויעיל, ללא שום תקלות או בעיות בלתי צפויות.

הדבר יכול למנוע סתימות תכופות, הצפות או שברים וסדקים בצנרת, מאחר ובאמצעות תכנון נכון, ניתן להבטיח את תקינות המערכת.

כמו כן, יועץ האינסטלציה אחראי גם על תכנון של צנרת המים והביוב והחיבור שלהן לתשתיות המקומיות.

הוא אחראי על תכנון צנרת הניקוז, תכנון מערכת המים החמים והקרים המגיעים למבנה, תכנון המיקום האידיאלי לברזי כיבוי אש ומערכת המתזים והכנת תוכניות עבודה ברורות ומפורטות עבור הקבלן.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  יועץ אינסטלציה – מתי נזדקק לשירותיו?

  מעבר לתכנון מערכת האינסטלציה, יועץ האינסטלציה אחראי להפקת נספח סניטרי, המוגש לתאגיד המים האזורי.

  נספח זה חיוני לצורך הוצאת היתר הבנייה. הנספח הסניטרי מציג את כל תוכנית האינסטלציה של המבנה, כולל ניקוזים ומפרטים מדויקים ומפורטים של מערכות המים והביוב.

  יש לזכור כי היום לא ניתן להסתדר ללא מערכת ביוב איכותית ויעילה, מאחר ואף אחד לא היה רוצה להתעסק באופן קבוע עם סתימות, הצפות ותקלות שונות במערכת האינסטלציה.

  לכן תכנון אינסטלציה נחשב לחלק מהותי וחיוני בתכנון המבנה. יש לזכור כי באמצעות תכנון מקצועי ויעיל, תוכלו להבטיח לעצמכם עבודה מדויקת יותר, דבר שיחסוך בהוצאות מיותרות עקב עבודה רשלנית.

  מעבר לכך, כדאי לציין כי הנספח הסניטרי, שיועץ האינסטלציה נדרש להכין, חיוני לא רק במקרים של בניית מבנה חדש, אלא גם לצורך ביצוע של תוספות בנייה, בניית בריכת שחיה או חיבור המבנה לקו הביוב העירוני.

  החיוניות של יועץ אינסטלציה 

  קודם כל, יש לציין כי לאחר שיועץ האינסטלציה מכין את הנספח הסניטרי ומגיש אותו לתאגיד המים ברשות המקומית, יש להמתין לאישור הנספח. לאחר האישור, האדריכל והמהנדס של המבנה יכולים להתחיל בעבודות הבנייה.

  יועץ אינסטלציה אחראי על תכנון כל מערכת המים של המבנה, כולל שרטוט של הנחת הצינורות וקביעת לחץ המים הקיים בהן.

  כמו כן, הוא אחראי על תכנון מערכת הביוב והחיבור שלה עם מערכת הביוב העירונית, לצורך מניעת חדירת מי הביוב אל מי השתיה.

  מעבר לכך, יועץ האינסטלציה מכיר היטב את הגורמים המעורבים בקבלת היתר הבניה, לכן תפקידו כולל ליווי צמוד של הפרויקט והתנהלות מול כל הגורמים הרלוונטיים, כולל הרשות המקומית, תאגיד המים, מכבי האש, מכון התקנים וכמובן הקבלן והאדריכל של הפרויקט.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ אינסטלציה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

  אנו מתמחים בליווי וייעוץ לחברות יזמיות ולקוחות פרטיים בענף הבנייה ונשמח לספק לכם שירותי ייעוץ אינסטלציה, על מנת להבטיח לכם מערכת אינסטלציה תקינה ויעילה.

  כמו כן, אנו נפעל להקלה ולזירוז ההליכים הבירוקרטיים השונים, לצורך קבלת האישורים וההיתרים הדרושים לקבלת היתר בנייה. צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ