לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ אינסטלציה במרכז

אומנם רובינו מתייחסים למערכת האינסטלציה הביתית בתור עניין מובן מאליו, אך למעשה מדובר על אחד השלבים החשובים ביותר בתהליך הבניה של מבנה חדש, או לחילופין, שיפוץ של מבנה קיים. באמצעות תכנון מקצועי ומיומן של מערכת האינסטלציה, ניתן להבטיח לעצמכם שקט נפשי ולהימנע מסתימות ותקלות מיותרות בהמשך הדרך. לכן חשוב להיעזר בשירותיו של יועץ אינסטלציה במרכז, על מנת להבטיח לעצמכם מערכת אינסטלציה יעילה ואיכותית יותר.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ נשמח לספק לכם יועץ אינסטלציה במרכז ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בשנים של וותק וניסיון בתחום ומתמחים בניהול, תכנון ויועצים לבניה. אנו נשמח לסייע לכם להקל ולזרז את כל תהליך התכנון והשיפוץ של הנכס, כולל גיבוש התוכנית המתאימה ביותר עבורכם ואיסוף כל האישורים הנדרשים לצורך קבלת היתר הבניה.

יועץ אינסטלציה במרכז

יועץ אינסטלציה במרכז הארץ – מי בכלל זקוק לכך?

קודם כל, חשוב להבין כי לא כל אחד מוסמך לתכנן מערכת אינסטלציה, מאחר והדבר דורש לא מעט מקצועיות וניסיון. לא כל אחד מסוגל להתחשב בכל המורכבויות ובכל הגורמים השונים, הדרושים לצורך בניית מערכת אינסטלציה יעילה ואיכותית. יש צורך לתת את הדעת לתכנון הצנרת, כולל צנרת המים והביוב. כמו כן, יש לקחת בחשבון את החיבור שלהן לתשתית המקומית ולהתחשב בתכנון צנרת הניקוז ומיקום ברזי כיבוי אש.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  יועץ אינסטלציה איכותי ומנוסה אמור להכין עבורכם תוכנית עבודה מפורטת ומקצועית עבור הקבלן, כולל תכנון מקצועי של מערכת המים החמים והקרים, תכנון מתזים וכמובן קבלת האישור הדרוש ממכון התקנים. חשוב לדעת כי יועץ אינסטלציה אמור לטפל עבורכם בהפקת הנספח הסניטרי, שיש להגיש לתאגיד המים לצורך הוצאת היתר בניה. מדובר על השלב הבא, לאחר אישור התוכנית האדריכלית.

  יועץ אינסטלציה במרכז – היבטים חשובים שכדאי להכיר

  תכנון אינסטלציה נחשב לאחד השלבים החשובים והמהותיים ביותר בתכנון ובניית מבנה חדש. מדובר על שלב חיוני, המאפשר את הגשת הנספח הסניטרי, מאחר וישנה דרישה לתוכנית אינסטלציה הכוללת פירוט מלא של כל מערכות המים, הביוב והניקוזים במבנה. יש לזכור כי תכנון איכותי יאפשר לכם עבודה מדויקת ובטוחה יותר, היכולה לחסוך לא מעט הוצאות בהמשך הדרך. מי שמנסה לעגל פינות, עלול לשלם ביוקר, עקב תכנון לקוי, שיוביל לתקלות חוזרות במערכת הביוב.

  יועץ אינסטלציה אמור לתכנן עבורכם את מערכת המים ולספק לכם שרטוט של הנחת הצינורות. עליו לקבוע את לחץ המים הדרוש בצינורות, מיקום הצבת ברזי כיבוי אש ועוד. מעבר לכך, עליו לתכנן את מערכת הביוב ולקבוע את החיבור האידיאלי שלה למערכת הביוב העירונית. בנוסף, הוא מלווה אתכם בכל התהליך של הוצאת האישור הדרוש מהרשות המקומית, תאגיד המים, מכון התקנים וכדומה.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ נשמח לספק לכם יועץ אינסטלציה במרכז ברמה הגבוהה ביותר. לפרטים נוספים, צרו קשר.

   

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ