לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

על החשיבות של תכנון נכון של ספרינקלרים לבניין

אין ספק כי תכנון נכון של ספרינקלרים לבניין יכול להבטיח המון שקט נפשי לדיירי הבניין. אף אחד לא היה רוצה להתעורר ולגלות שריפה שפרצה בשטח הבניין שלו, לכן רק הגיוני להשקיע בתכנון נכון ומדויק של ספרינקלרים בכל שטח הבניין. אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ נשמח לסייע לכם בתחום של תכנון נכון של ספרינקלרים לבניין.

אנו מתמחים בתחום של בטיחות אש ונשמח לספק לכם את הייעוץ המקצועי ביותר, על מנת להבטיח לכם שקט נפשי ושנת לילה טובה יותר.

אנו מעסיקים אך ורק את אנשי הצוות המיומנים והמקצועיים ביותר בתחום, במטרה לספק לכם את השירות המקצועי והאיכותי ביותר. אנו מעסיקים מהנדסי תואר שני בתחום הבטיחות, על מנת לספק תכנון מקצועי לצד ביצוע מדויק ושירות יעיל ומהיר. 

מה חשוב לדעת לגבי תכנון נכון של ספרינקלרים לבניין?

קודם כל, כדאי לדעת כי ההמלצה הכללית היא לעבוד אך ורק עם חברה מנוסה ומקצועית, המתמחה בתחום מזה שנים ומסוגלת לספק את הפתרונות הבטיחותיים והיעילים ביותר.

חברה מסוג זה תוכל לספק תכנון מדויק של מיקום הספרינקלרים לבניין לצד ביצוע מדויק ושירותי אחזקה יעילים ואיכותיים.

חשוב לדעת כי מערכת הספרינקלרים הינה מערכת מורכבת ומסועפת, שאמורה לפעול באופן אוטומטי בעת שריפה, על מנת לסייע בכיבוי הלהבות.

מדובר על אחת המערכות הבטוחות והיעילות ביותר בשוק, האמורה להתמודד עם מצב של שריפה בצורה היעילה והאיכותית ביותר.

המערכת פועלת באופן עצמאי, אך על מנת לשמור על היעילות הגבוהה שלה, יש צורך להתקין אותה בצורה מדויקת במיוחד.

תכנון נכון של המערכת חייב להיות מותאם באופן ספציפי לגודל המבנה ולצורה שלו, מאחר וזוהי הדרך היחידה להבטיח את הפעולה היעילה והמוצלחת ביותר של המערכת.

תכנון נכון של ספרינקלרים לבניין – דגשים חשובים שכדאי להכיר

חשוב להבין כי מערכת הספרינקלרים נחשבת לאמצעי ההגנה היעיל והאיכותי ביותר בזמן שריפה.

מדובר למעשה על מערכת המורכבת מצינורות מסועפים, הנגמרים במתזים. כל אחד מהקצוות של הצינורות מכיל מבחנת זכוכית, המכילה נוזל ייעודי המגיב לטמפרטורה השוררת בחלל החדר.

ברגע שהטמפרטורה עולה בצורה חדה, המערכת נכנסת לפעולה. אך על מנת להבטיח את העבודה התקינה של המערכת, יש צורך להיעזר בשירותיו של איש מקצוע המתמחה בתחום בטיחות האש.

מדובר על מהנדס בטיחות האמור להגיע אליכם הביתה, על מנת להעריך את הסיכונים ולבחון את תוכנית הבנייה הקיימת.

בהתאם לכך, ניתן לתכנן את מערכת הספרינקלרים המושלמת ביותר עבור הבית שלכם. יש לבחון היטב את הרקע של איש המקצוע ואת רמת הוותק והניסיון שלו בתחום.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ נשמח לספק לכם שירות מקצועי ואמין של תכנון ספרינקלרים לבית. אנו נהנים משנים של וותק וניסיון בתחום ומעסיקים את מהנדסי הבטיחות המנוסים והמוכשרים ביותר. לפרטים נוספים, צרו קשר.

למעלה

בין לקוחותינו

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

    ּ