לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

איך נכון לתכנן צנרת בבית?

תכנון נכון של צנרת הבית משפיע המון על איכות החיים של הדיירים ועל כמות התקלות, שהם יצטרכו להתמודד עימן. לכן היום נהוג להשתמש בשירותיו של יועץ אינסטלציה, על מנת להבטיח לעצמכם תכנון נכון ומקצועי של הצנרת בבית. יועץ אינסטלציה אחראי על תכנון מדויק של הצנרת לצרכי המבנה, לצד הצורך לתכנן באופן מקיף ויעיל את צנרת הדולחין והשופכין. מדובר על איש מקצוע שאחרי על בחירת הכלים הסניטריים שישמשו בפרויקט הבניה, תכנון של קופסאות הביקורת והחיבור של הצנרת לשוחת הביוב העירונית. האדריכל של הפרויקט קובע את המיקום של המטבח, השירותים וחדר הרחצה ותפקידו של יועץ האינסטלציה הוא לתכנן את הצנרת בהתאם לכך, על מנת להבטיח ניקוז יעיל במינימום תקלות. 

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ אינסטלציה מקצועי ומנוסה, לצורך תכנון מקיף ומקצועי של הצנרת הביתית שלכם. אנו מחזיקים בשנים של וותק וניסיון בתחום ונשמח לסייע לכם לזרז תהליכים, במטרה להבטיח את קבלת היתר הבניה מוקדם ככל הניתן.

תכנון צנרת הבית – על מה חשוב לתת את הדעת?

תכנון צנרת הבית מצריכה לא מעט תכנון ומחשבה, מאחר ותכנון לקוי עלול להוביל למגוון רחב של תקלות וסתימות בהמשך הדרך. אף אחד לא היה רוצה לחיות בבית, הסובל ללא הרף מבעיות בצנרת, הצפות ביוב וסתימות יומיומית. לכן הצלחת הפרויקט תלויה לא פעם בתפקידו של יועץ אינסטלציה, שאחראי בין היתר, על תכנון צנרת הבית. אחד מתפקידיו של יועץ האינסטלציה כולל תכנון של צנרת ניקוז מי גשם. המטרה היא כמובן לעמוד בדרישות החוק, על מנת למנוע מצבים של הצפת המבנה במקרים של גשמים חריגים. כמו כן, יועץ האינסטלציה יבטיח לכם תכנון מדויק של אספקת מים לצריכת המבנה, על מנת להבטיח מים זורמים בברזים של כל הדיירים, ללא שום חשש לתקלות, לצד הצורך לאספקת מים מספקת עבור נקודות בטיחות אש.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  כיצד לתכנן צנרת בבית – טיפים למתחילים

  כל מי שרוצה להבטיח לעצמו צנרת תקינה ומתפקדת, חייב להיעזר בשירותיו של יועץ אינסטלציה מקצועי ומנוסה. רק יועץ מסוג זה, יוכל לספק לכם מענה מקיף לכל ענייני הצנרת, במטרה להבטיח לכם פעילות תקינה, ללא שום חשש להצפות מי גשמים או למחסור במים חמים. אחד מתפקידיו של יועץ האינסטלציה, הוא לתכנן את מערכות המים החמים במבנה ולוודא כי נעשה שימוש נכון במשאבות הסחרור. מעבר לכך, חשוב לציין כי יועץ אינסטלציה יסייע לכם להתנהל מול הרשויות, במטרה להוציא את כל האישורים הנדרשים להמשך הבניה של הפרויקט. היועץ אחראי על כתיבת הנספח הסניטרי, המכיל את תכנון מערכת הביוב של המבנה, שרטוט מערכת המים ותכנון מדויק של כל הגורמים שקשורים לנושא. 

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ אינסטלציה לצורך תכנון צנרת בבית. למידע נוסף, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ