לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

עלות נספח אינסטלציה: כמה עולה תכנון אינסטלציה?

תכנון אינסטלציה חיוני לצורך תכנון תכנית האינסטלציה של המבנה, הכוללת תכנון מדויק של צנרת הביוב, הדולחין והשופכין. כמו כן, התוכנית אמורה לכלול את הכלים הסניטריים הנדרשים, קופסאות ביקורת והחיבור של הצנרת לשוחת הביוב העירונית.

תפקידו של יועץ האינסטלציה הינו לקבוע כיצד למקם את הצנרת, על מנת להבטיח את היעילות הגבוהה ביותר, לצד מינימום תקלות וסתימות. כמו כן, תפקידו כולל תכנון של צנרת ניקוז מי גשם, תכנון אספקת מים לצריכת המבנה, תכנון של מערכות מים חמים במבנה ותכנון אספקת מים לנקודות בטיחות אש.

עלות של תכנון אינסטלציה משתנה בהתאם לגודל והיקף הפרויקט.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם מתכנן אינסטלציה בעלות הוגנת. אנו מחזיקים בוותק של שנים בתחום ומתמחים בייעוץ אינסטלציה לחברות, יזמים ולקוחות פרטיים בענף הבנייה.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  עלות יועץ אינסטלציה

  מהי העלות של תכנון אינסטלציה?

  התפקיד של מתכנן אינסטלציה מסתכם בלתכנן את כל מערכות המים הקשורות למבנה ולוודא כי הן פועלות באופן תקין. הדבר נכון גם לגבי מערכות כיבוי אש, מאחר ובמידה והן אינן ערוכות או אינן מתוכננות בצורה יעילה, הדבר מסכן את כל מי ששוהה במבנה.

  לכן מדובר על תפקיד חשוב וחיוני, המצריך יועץ מנוסה ומיומן, בעל וותק וניסיון של שנים בתחום. מחיר הייעוץ משתנה מפרויקט אחד למשנהו, בהתאם לגודל המבנה, היקף הפרויקט וצרכים ייחודיים הרלוונטיים עבורו. למשל, במקרה של בית פרטי, מחיר הייעוץ תלוי במספר המפלסים בבית, בקיומה של בריכת שחייה פרטית או מרתף.

  גורמים אלו משפיעים על מחיר הייעוץ, מאחר והם מהווים גורמים חיוניים בתכנון מערך המים בבית.

  כמו כן, במקרה של בניין מגורים, עלות הכנת תוכנית אינסטלציה תלויה בקשר הדוק למורכבות התכנון, כמות הדירות וכדומה. במקרים של בנייני משרדים ומבנים מסחריים, נהוג לחשב את עלות הייעוץ לפי ממ"ר.

  עלות תכנון אינסטלציה – היבטים חשובים שכדאי להכיר

  כדאי לדעת כי התפקיד של מתכנן אינסטלציה הינו מורכב ומגוון, מאחר ומעבר לצורך לתכנן את כל מערכות האינסטלציה בבית, הוא אחראי גם להתנהלות מול הרשויות המקומיות.

  הדבר יכול לחסוך לא מעט בירוקרטיה, לכן חשוב לתת על כך את הדעת. באמצעות ליווי הפרויקט מול הרשויות המקומיות והגופים המאשרים, תוכלו להבטיח לעצמכם שקט נפשי וחיסכון משמעותי בזמן ובאנרגיה.

  תכנון אינסטלציה אמור להתנהל מול הרשות המקומית, מכבי אש, מכון התקנים, אדריכל המבנה וקבלן העבודה.

  מעבר לכך, היועץ אמור לתכנן את חדר המשאבות ולדאוג ללחץ מים תקין בכל קומות הבניין, מאחר ואף אחד לא היה רוצה להתקלח בזרם מים חלש ודקיק.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ אינסטלציה מקצועי ומיומן במחיר נוח והוגן. אנו מתחייבים למתכנן אינסטלציה בעל תואר שני בהנדסת בטיחות, שיתכנן עבורכם את מערכת האינסטלציה היעילה ביותר וילווה אתכם בקבלת ההיתרים הנדרשים. למידע נוסף, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ