לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ בטיחות אש בתל אביב

יועץ בטיחות אש בתל אביב – רק פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ

אין ספק כי יועץ בטיחות אש בתל אביב נחשב לאחד התפקידים החשובים והחיוניים ביותר בעידן הנוכחי. היום ברור לכולם כי יש צורך לשמור על תנאי בטיחות נאותים במקום העבודה, במטרה לשמור על שלומם ובריאותם של העובדים. אם בעבר נושא הבטיחות פחות העסיק את המעסיקים, הרי שהיום מדובר על אחד הנושאים החמים ביותר. 

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ נשמח לספק לכם יועץ בטיחות אש בתל אביב ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בניהול, תכנון ויועצים לבנייה ומחזיקים בשנים של וותק וניסיון בתחום. נשמח לסייע לכם לעבור את כל שלבי התהליך הדרושים, על מנת לזרז את קבלת היתר הבנייה וטופס 4. אנו מקפידים על שירות מהיר ואמין, לצד מקצועיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

יועץ בטיחות אש בתל אביב

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

   

  מהו תפקידו של יועץ בטיחות אש בתל אביב?

  יועץ בטיחות אש הינו בעל מקצוע שאמור לייעץ למעסיק בכל הנושאים הקשורים לתחום הבטיחות במקום העבודה. היום כל מעסיק מחויב לשמור על תקנות הבטיחות במקום העבודה ולנהל את הסיכונים בצורה היעילה והמקצועית ביותר, במטרה לשמור על בריאותם של העובדים ולהגן עליהם מפני כל הסכנות האפשריות. אחד מתפקידיו של יועץ בטיחות אש הוא לבצע סקר סיכונים.

  מדובר על מסמך המפרט את כל הסיכונים השונים הקיימים במקום העבודה. לאחר מכן, תפקידו של יועץ הבטיחות הוא לבנות תוכנית בטיחות מותאמת אישית לבית העסק שלכם, הכוללת הערכת ובקרת הסיכונים הקיימים. מעבר לכך, יועץ הבטיחות אמור ללוות אתכם לאורך כל התהליך, עד להשלמת תוכנית הבטיחות והטמעתה בקרב העובדים במקום.

  החשיבות של יועץ בטיחות אש 

  חשוב לזכור כי שריפה עלולה להתרחש בכל מקום ובכל זמן, לכן כל בית עסק הזקוק לרישיון עסק, חייב להגיש תוכנית בטיחות אש לרשות הארצית לכבאות והצלה. התוכנית חייבת להיבנות על ידי יועץ בטיחות אש מוסמך ומקצועי, אחרת היא לא תאושר ולא תוכלו לקבל רישיון עסק. יועץ בטיחות אש אמור להגיע לבית העסק ולוודא כי הוא עומד בכל דרישות המיגון הנדרשות לפי חוק.

  תפקידו של יועץ בטיחות אש הוא לאתר את כל הליקויים הקיימים במקום, במטרה להציע דרכי תיקון יעילות ומקצועיות. כדאי לציין כי יועץ בטיחות אש אמור ללוות אתכם לכל אורך התהליך, עד לקבלת האישור הנדרש ממכבי אש. אך חשוב להדגיש כי מעבר לצורך בתוכנית בטיחות אש מהימנה, לצורך קבלת רישיון העסק, מדובר על דרך חשובה וחיונית לשמירה על חיי אדם. באמצעות הקפדה על כל תקנות האש הרלוונטיות, תוכלו להגן על העובדים ועל בית העסק מפני שריפות.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ נשמח לספק לכם יועץ בטיחות אש בתל אביב, שיפקח על התקנת מערכת כיבוי אש, יכין עבורכם תיק בטיחות אש ויעביר הדרכת בטיחות אש לעובדים ולמנהלים. לפרטים נוספים, צרו קשר

   

  ראו גם: יועץ בטיחות אש ברמת גן

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ