לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ בטיחות אש לבית פרטי

החוק בארץ קובע כי כל סוג של בניה חדשה מחויבת בהיתר בניה, הניתן על ידי הוועדה המקומית. אחת הדרישות של הוועדה המקומית, כוללת הצהרה של יועץ בטיחות אש. יועץ בטיחות אש אחראי לוודא כי מדובר על בית פרטי העומד בכל דרישות בטיחות האש, כולל גלגלון תקני ומטף כיבוי אש. מעבר לכך, היזם מחויב להתקין גלאי עשן עצמאי, המחובר למערכת החשמל על ידי חשמלאי מוסמך. יש לוודא כי ההתקנה מתבצעת לפי תקן 1220 חלק 5, מאחר ואי עמידה בתקנים הנדרשים, תגרור עיכובים מיותרים והוצאות לא צפויות, לצורך תיקון הליקויים. 

יועץ בטיחות אש לבית פרטי – מהו תפקידו?

התפקיד המרכזי של יועץ בטיחות אש לבית פרטי כולל הקפדה על כל תקנות הבטיחות הנדרשות, במטרה למנוע אסון. יועץ הבטיחות מוודא כי הבניה מתבצעת בצורה תקינה וכי ישנה הקפדה על כל תקנות בטיחות האש, במטרה להבטיח בית, המכיל מערכות יעילות ואמינות לגילוי וכיבוי אש. למשל, יועץ הבטיחות חייב לוודא כי הבית מכיל מעקה תקני וכי מרחק ההליכה מהנקודה הרחוקה ביותר של הבית ועד לנקודת היציאה, אינו עולה על המקסימום הקבוע בחוק. המטרה היא להבטיח כי במקרה של שריפה, בני הבית יקבלו התרעה ויספיקו לצאת מהבית, לפני שיתרחש אסון. מעקה לא תקני, מרחק הליכה ארוך מידי עד ליציאה ואי התקנה תקנית של מערכות לגילוי וכיבוי אש, עלולים לעלות לכם ביוקר בזמן אמת. לכן חשוב לא להתפשר, אלא לעבוד אך ורק עם יועץ בטיחות אש ברמה הגבוהה ביותר.

יועץ בטיחות אש לבית פרטי – היתר בנייה

על מנת לקבל את היתר הבנייה המיוחל, יש צורך באישור של יועץ בטיחות אש לבית פרטי. יועץ הבטיחות חייב לוודא כי כל המנעולים בבית הינם מנעולי פרפר, המאפשרים לצמצם למינימום ההכרחי את הסיכון של אדם להיתקע בתוך הבית במקרה של שריפה. יועץ הבטיחות אחראי על עריכת תוכנית אש, אשר חייבת להיות מוטמעת בתוכנית האדריכלית של הבית. יועץ בטיחות אש מיומן ומקצועי יידע לערוך את התוכנית האידיאלית ביותר לצרכים שלכם, במטרה לזרז את התהליכים הבירוקרטיים ולהבטיח לכם את קבלת היתר הבניה. חוסר ידע או חוסר מקצועיות עלולים להוביל לעיכובים מיותרים, לכן חשוב מראש לעבוד עם חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום. רק חברה מסוג זה תכיר לעומק את כל תהליך האישור ברשות הכבאות, דבר שיוביל לזירוז הליכים.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בטיחות אש לבית פרטי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל ל- 25 שנה בתחום ונשמח לייעץ וללוות אתכם לכל אורך הדרך, עד לקבלת היתר הבניה המיוחל. נשמח לספק לכם שירות מהיר, יעיל ואמין, לצד ייעוץ מקצועי ויחס אישי. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר עוד היום!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ