לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

סקר סיכונים לאש

סקר סיכונים לאש נועד לזהות את הסיכונים השונים הקיימים במבנה מסוים. המטרה היא לאתר את הסיכונים, במטרה לטפל בהם ולמנוע מקרי אסון. הסקר כולל למעשה בדיקה מקיפה ומדוקדקת של כל המבנה, כולל בחינה יסודית של מערכת החשמל, המים והתשתיות השונות. הסקר נערך על ידי יועץ בטיחות מנוסה ומקצועי, שעבר את ההסמכה המתאימה ומחזיק בידע הדרוש לצורך עריכת סקר מקיף ומקצועי. מטרת הבדיקה היא לוודא כי אין במבנה שום גורם, העלול להוביל להתלקחות של שריפה ולהתפשטות האש. בסיום הבדיקה יועץ הבטיחות אמור לספק את ההמלצות המתאימות, במטרה להפחית את הסיכון לשריפה ולמנוע אסון. 

יועץ בטיחות – מה חשוב לדעת לגבי סקר סיכונים לאש?

קודם כל, יש להבין את החשיבות של יועץ בטיחות, מאחר והוא מסוגל למנוע אסון. באמצעות עריכת סקר סיכונים לאש ניתן לגלות את כל נקודות התורפה של המבנה ולתקן אותן, במטרה למנוע מראש את התלקחות האש. זוהי הדרך היעילה ביותר להבטיח סביבה מוגנת ובטוחה, מאחר והסקר בוחן באופן מדוקדק את כל המפרט של המבנה ומספק המלצות ליישום, במטרה להגן על העובדים ועל עוברי האורח באזור. יש לזכור כי האחריות של כל מעסיק היא לספק סביבת עבודה בטוחה עבור העובדים, לכן יש לתת על כך את הדעת. כדאי לציין כי סקר הסיכונים מבדיל בין מפגע, המחייב טיפול מידי, לבין סיכון, המהווה פוטנציאל לנזק עתידי. לכן ההמלצות הניתנות בסיום הסקר כוללות את דרכי הטיפול המתאימות ביותר לכל מפגע ולכל סיכון, בהתאם לרמת הדחיפות של כל אחד מהם. למשל, במקרה של סיכון שמהווה חלק מהעבודה השוטפת, יש צורך ליישם פעולות שונות, שיפחיתו את רמת הסיכון וימנעו ממנו להפוך לאסון. לדוגמה, בחלק מהמקרים הדרכה מתאימה לעובדים יכולה למנוע תאונות, שעלולות לגרום להתלקחות אש.

סקר סיכונים לאש – על מה חשוב לתת את הדעת?

חשוב להבין כי לבעלי ולמנהלי החברה יש אינטרס ברור לבצע את הסקר בצורה המקיפה והמקצועית ביותר, מאחר וזוהי הדרך היחידה לוודא כי מקום העבודה מספק סביבת עבודה בטיחותית לעובדים. הסקר חייב להתבצע בהתאם לתקנות, לכן חשוב לוודא כי הוא נערך על ידי יועץ בטיחות מקצועי ומיומן. יועץ הבטיחות אמור לבצע ניתוח מעמיק של סיכויי ההתממשות של האסון ולקבוע תהליכי בקרה ופעולות שונות, שנועדו למנוע את התלקחות האש. 

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בטיחות ברמה הגבוהה ביותר, שיערוך עבורכם סקר סיכונים לאש ויספק את ההמלצות היעילות והמקצועיות ביותר, לצורך הטיפול בגורמים הבעייתיים. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום הליווי והייעוץ לחברות יזמיות ולקוחות פרטיים בענף הבנייה. אנו נשמח לסייע לכם להקל ולזרז את התהליכים השונים, על מנת לאסוף את האישורים הנדרשים לקבלת היתר הבניה. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!

   

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ