לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

באיזה שלב בפרויקט נפנה אל יועץ תנועה?

אין שום ספק כי יועץ תנועה יכול להיות חיוני כבר בשלבים הראשוניים ביותר של הפרויקט שלכם. הדבר נכון הן עבור פרויקטים שעוסקים בבנייני משרדים והן עבור פרויקטים העוסקים בבניית בנייני מגורים, מרכזים מסחריים, מרכזים רפואיים וכדומה. חשוב לזכור כי אנו חיים במדינה קטנה וצפופה, לכן חשוב להיעזר בשירותיו של יועץ התנועה, על מנת לוודא כי המיקום הנבחר עבור הפרויקט מתאים מבחינת ההתאמה להסדרי התנועה במקום. יועץ התנועה אחראי על תכנון התנועה באזור הפרויקט, על מנת להבטיח לכל מי שיבקר בפרויקט המוגמר את האפשרות להיכנס בצורה נוחה ובטיחותית לחניון של המבנה וכמובן לצאת ממנו ולהשתלב בתנועה, מבלי לסכן את עצמם ואת יתר משתמשי הדרך. 

יועץ תנועה – נקודות חשובות שכדאי להכיר

יועץ התנועה אמור ללוות אתכם לכל אורך הדרך, עד לסיום פרויקט הבניה. למעשה, מדובר על איש מקצוע מיומן ומנוסה, שאחראי על תכנון הכבישים, הרמזורים, הכיכרות ושאר האלמנטים השונים, שישפיעו על הזמן שתבלנו בפקק בכניסה או ביציאה מהמבנה החדש. הדבר נכון לגבי כל סוגי הפרויקטים מתחום הבניה, מאחר וגם בניה של בית חדש תצריך יועץ תנועה, בדיוק כמו בניה של מבנה ציבורי, קניון וכדומה. כדאי לציין כי מעבר לשמירה על תנועה זורמת ככל הניתן, מדובר על איש מקצוע שחיוני עבור כל מי שמעוניין לזרז תהליכים מול הרשות המקומית ולקבל טופס 4 מוקדם ככל הניתן. יועץ התנועה אמור ללוות אתכם לכל אורך התהליך מול הרשות המקומית, כולל סיוע באיסוף ההיתרים והאישורים הנחוצים. ללא תוכנית תנועה מדויקת ומפורטת, הכוללת את כל דרכי הגישה למבנה החדש, לא תצליחו לעמוד בדרישות הרשות המקומית ותתקשו לקבל טופס 4.

מה כדאי לדעת לגבי יועץ תנועה?

יועץ התנועה אחראי על תכנון כל התנועה באזור פרויקט הבניה, במטרה להקל ככל הניתן על העומס באזור. יועץ מיומן ומקצועי יוכל למנוע היווצרות של צוואר בקבוק, שעלול להוביל ליצירת פקקי ענק בשעות הבוקר ובשעות אחר הצהריים. כמו כן, היועץ אחראי על תכנון החניה באזור, במטרה לנסות להקל על מצוקת החניה, הקיימת היום כמעט בכל אזורי הארץ. כדאי לדעת כי יועץ התנועה חייב להיות חתום על טופס 4, לכן לא ניתן להוציא את הטופס המיוחל ללא עזרתו של יועץ מקצועי ומוסמך. מומלץ להיעזר בשירותיו של יועץ התנועה כבר בשלבי התכנון הראשוניים של הפרויקט, על מנת לוודא כי בנייתו לא תגרום להיווצרות של עומס תנועה מאסיבי. הדבר יכול לחסוך לכם בתיקונים ובעיכובים מיותרים, מאחר ויועץ התנועה יבטיח לכם מראש בנייה מדויקת, בהתאם לכל הדרישות של הרשות המקומית.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ תנועה ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לסייע ולייעץ לכם בנושא. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ