לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ אקוסטיקה במרכז

אין ספק כי מרכז הארץ נחשב לאזור עמוס וצפוף, מאחר ורוב האנשים מעדיפים לחיות במרכז. כתוצאה מכך, רבים נאלצים לחיות באזורים צפופים ורועשים יחסית. הדבר כרוך כמובן בירידה באיכות החיים, מאחר ואף אחד לא יכול ליהנות משנת לילה טובה ורציפה, כאשר הוא שומע את המזגן של השכנים או את המטוסים שעוברים לו מעל הראש. לכן יועץ אקוסטיקה במרכז הארץ חיוני על מנת למזער את מפגע הרעש ולאפשר איכות חיים גבוהה יותר לתושבים. כמו כן, בחלק ניכר מהפרויקטים השונים בתחום הבנייה ישנו צורך להיעזר בשירותיו של יועץ אקוסטיקה במרכז, על מנת לקבל את האישורים הדרושים ולזרז את קבלת היתר הבנייה.

יועץ אקוסטיקה במרכז – קווים לדמותו

יועץ אקוסטיקה אחראי על כתיבת הנספח האקוסטי, המהווה חלק בלתי נפרד מהדרישות עבור רוב סוגי הפרויקטים בתחום הבניה. אין ספק כי מרכז הארץ נחשב לאזור צפוף ורועש, לכן חשוב לתת על כך את הדעת ולמנוע מטרדי רעש נוספים. לכן אין זה מפתיע כי על מנת לקבל היתר בניה ולהתחיל בעבודות הבנייה בפרויקטים השונים המצויים באזור, יש צורך בנספח אקוסטי, הנכתב על ידי יועץ אקוסטיקה מיומן ומקצועי. נספח זה יש להגיש לוועדות השונות, על מנת לקבל את האישור להמשך התהליך. למשל, כל מי שמעוניין להקים בריכת שחייה פרטית בחצר הבית, זקוק לשירותיו של יועץ אקוסטיקה. תפקידו של היועץ הוא לוודא כי חדר המכונות של הבריכה יהיה מבודד ולא יגרום למטרד רעש עבור השכנים. כמו כן, ישנם אזורים במרכז הארץ שנחשבים לרגישים למטוסים, מאחר ומסלולי הטיסה עוברים בדיוק מעליהם. לכן באזורים אלו יש להיעזר בשירותיו של יועץ אקוסטיקה, על מנת להפחית את עוצמת הרעש בתוך הבניין, באמצעות הקפדה על בידוד הקירות והתקרה ותכנון נכון ומדויק של פתחי הדלתות והחלונות.

החשיבות של יועץ אקוסטיקה במרכז

יועץ אקוסטיקה יהיה חיוני בכל פרויקט בניה, המצוי באזור עמוס וצפוף. במקרים אלו יש צורך בשירותיו של יועץ האקוסטיקה, על מנת לתכנן נכון את המבנה, במטרה למנוע או לפחות להפחית את עוצמת הרעש מהמדחסים של המזגנים ומחדר המכונות. יש לזכור כי הצלחת הפרויקט תלויה ביכולות של יועץ האקוסטיקה, מאחר ותכנון אקוסטי מוצלח יאפשר לדיירים איכות חיים גבוהה יותר. כתוצאה מכך, ערך הנכס יעלה והפרויקט יוגדר כהצלחה מסחררת. לעומת זאת, פרויקט בעל תכנון אקוסטי לקוי, עלול לגרום לירידה משמעותית בביקוש לדירות וירידה חדה במחיר הנכס.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ נשמח לספק לכם יועץ אקוסטיקה במרכז ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום של ליווי וייעוץ לחברות יזמיות ולקוחות פרטיים בענף הבנייה ואנו יודעים בדיוק כיצד לזרז את כל הבירוקרטיה ולהקל על תהליך איסוף האישורים לקבלת היתר הבנייה. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ