לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

חיזוי רעש אקוסטי – מה זה בדיוק?

היום רובינו חיים בסביבה עירונית, המתאפיינת בצפיפות ומטרדי רעש רבים. באמצעות חיזוי רעש אקוסטי ניתן להבין האם הקמה של פרויקט בנייה באזור מסוים יהפוך להצלחה מסחררת או לכישלון חרוץ, מאחר ואף אחד לא ירצה לחיות ליד כביש ראשי המפיק רעש בלתי פוסק 24/7. כמו כן, באמצעות חיזוי רעש ניתן לתכנן נכון את הפרויקט, במטרה להפנות את החלונות הרחק ממקור הרעש, דבר שיפחית את עוצמתו בתוך שטח הבית. יועץ אקוסטיקה מנוסה ומיומן יוכל לסייע לכם בכל שלבי התכנון השונים. באמצעות תכנון של שכבות הבידוד השונות של המבנה, ניתן להפחית משמעותית את עוצמת הרעש בין הדירות ובין המבנה כלפי הסביבה החיצונית. כמו כן, תכנון נבון של המבנה ומיקום המשאבות וחדר האשפה ישפיע גם כן על רמת הרעש שהדיירים העתידיים יחשפו אליהן. 

חיזוי רעש אקוסטימה חשוב לדעת לגבי חיזוי רעש אקוסטי?

בשל הצורך לבנות בסביבה עירונית צפופה ורועשת יש צורך לעמוד בתקנות האקוסטיקה הרלוונטיות. הדבר מונע בנייה של פרויקטים שאף אחד לא ירצה לגור בהם וכמובן מגן על השכנים מפני מטרדי רעש מיותרים. לכן כל מי שמעוניין להקים פרויקט בנייה חייב לקבל את האישורים הנדרשים, כולל אישור אקוסטי. יועץ אקוסטיקה מוסמך ומנוסה יידע בדיוק על מה לתת את הדעת וכיצד להבטיח לכם פרויקט מגורים שיהפוך להצלחה מסחררת. באמצעות התייחסות לסביבה החיצונית של המבנה, המשפיעה על רמת הרעש של הדיירים העתידיים, ניתן לתכנן נכון את המבנה ולהפחית למינימום ההכרחי את מטרד הרעש. הדבר נכון לגבי קרבה לכבישים ראשיים, רעש מטוסים, חדר המכונות, מדחסי המזגנים של השכנים וכדומה. 

חיזוי רעש אקוסטי – נקודות שכדאי להכיר

יועץ אקוסטי מלווה את הפרויקט החל משלבי התכנון הראשוניים, מאחר והוא אחראי על מניעת מטרדי רעש מהסביבה החיצונית לדיירים העתידיים של המבנה, לצד מניעת מטרדי רעש לשכנים הקיימים מהמבנה החדש שיוקם במקום. חיזוי רעש אקוסטי נעשה באמצעות מודל לחיזוי רעש, הכולל סקר אקוסטי המתאפיין בביצוע של בדיקות רעש שונות. הבדיקות בוחנות את עוצמת הרעש הנישא, הרעש ההולם, חיזוי רעש עתידי וכמובן בדיקת רעש מכבישים ושדות תעופה קרובים. חיזוי הרעש מתבצע באמצעות מודל לחיזוי רעש מכבישים, שפותח בארה"ב. המודל משתמש בנתונים הכוללים נפחי תנועה לפי סוגי הרכבים השונים, מהירות התנועה, מיקום הכביש, מיקום הקולטים וסוג הקרקע בין הכביש לקולטים. זוהי דרך אמינה להבין את עוצמת הרעש ולהחליט לגבי ההיתכנות של הפרויקט.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם שירותי חיזוי רעש אקוסטי. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של כמעט שלושה עשורים בתחום ומקפידים על מחירים נוחים ואטרקטיביים. היועצים האקוסטיים שלנו הינם מהנדסים מומחים, המחזיקים בניסיון של שנים באקוסטיקה וחיזוי רעש. אנו מתמחים בחיזוי רעש אקוסטי בפרויקטים ציבוריים, מבני מגורים ופרויקטים תעשייתיים ומסחריים שונים. נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום, צרו קשר!

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ
  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ