לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ אקוסטי – החשיבות שלו בהליכי בנייה מתקדמים

היום כמעט כל סוג של פרויקט נדל"ן זקוק לשירותיו של יועץ אקוסטי, מאחר ובלעדיו לא ניתן לקבל היתר בניה. יש צורך בהכנת נספח יועץ אקוסטי על ידי יועץ אקוסטי מוסמך ומורשה, לצורך קבלת ההיתר הנכסף.

היום רוב הוועדות דורשות נספח אקוסטי עבור הקמת בריכות שחייה, בניית מבנה באזור של בניה רוויה ובמקרים של אזורים המוגדרים רגישים לרעש מטוסים. המטרה היא להגן על השכנים מפני רעש המכונות והמדחסים של המזגנים וכמובן לספק לבני הבית הגנה מפני הרעש של המטוסים.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ אקוסטי מוסמך ומנוסה, שיסייע לכם לקבל היתר בניה. אנו מספקים שירותי יועץ אקוסטי מקצועיים ואיכותיים במחירים נוחים ואטרקטיביים למעלה מ- 25 שנה ונשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום.

תוכן עניינים

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  יועץ אקוסטי – מי בכלל זקוק לשירותיו?

  כל מי שזקוק לנספח אקוסטי לצורך קבלת היתר בניה למבנה או בריכה, יזדקק גם לשירותיו של יועץ אקוסטי מוסמך. הדבר נכון עבור פרויקטים ציבוריים בתחום הנדל"ן, מבני תעשיה, מבנים מסחריים ומבני מגורים.

  היועץ האקוסטי אחראי על מילוי כל הדרישות של הוועדות השונות, על מנת להבטיח לכם את קבלת היתר הבניה הנכסף. זוהי הדרך היחידה להבטיח את העמידה בכל ההנחיות והדרישות של המשרד להגנת הסביבה וכמובן לספק לעצמכם ולשכנים שלכם סביבת מגורים שקטה ונעימה יותר.

  יועץ אקוסטיקה מסוגל להעריך את רמת הרעש המגיעה מכבישים הממוקמים בסביבת אזורי מגורים, באמצעות חישוב מהירות התנועה ונפחי התנועה הממוצעים בהתאם לסוגי הרכב השונים.

  יש לזכור כי יועץ האקוסטיקה משפיע בסופו של דבר על רמת ההצלחה של הפרויקט, מאחר ואף אחד לא היה רוצה לחיות באזור רועש. יועץ אקוסטי יספק לכם את האמצעים הדרושים לצורך הסרת מטרדי רעש ואף יוכל לחזות את הרעשים המגיעים ממקורות רעש פוטנציאליים. 

  החשיבות של יועץ אקוסטי

  חשוב לציין כי היועץ האקוסטי חיוני לצורך מניעת רעשים עתידיים, לכן נהוג להזמין את שירותיו גם במקרים של בניית מבנים חדשים וגם בפרויקטים גמורים, הזקוקים לבידוד אקוסטי. באמצעות בניה אקוסטית נבונה ומושכלת, ניתן להקטין משמעותית את מטרדי הרעש השונים ולגרום להצלחת פרויקט הבניה.

  ניתן היום למצוא פתרונות אקוסטיים שונים, אך החוכמה היא להתאים את הפתרון האידיאלי ביותר לאופי הפרויקט. חלק מהפתרונות יהיו יעילים למניעת חדירת רעש, למשל במקרים בהם ישנו רעש מטוסים חזק, כתוצאה מהקרבה לשדה התעופה.

  במקרים אלו, חשוב לתכנן היטב את מיקום הדלתות, החלונות ופתחי האוורור, על מנת למנוע חדירה של רעש מיותר לחלל הבית.

  חשוב להיעזר ביועץ אקוסטי כבר בתחילת הפרויקט, על מנת לקבל את ההחלטות הנבונות והמושכלות ביותר ולהימנע מתיקונים ועיכובים מיותרים בהמשך הדרך.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ אקוסטי בסטנדרטים הגבוהים ביותר. למידע נוסף, צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ