לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ אינסטלציה – איך הוא יכול להציל אתכם?

יועץ אינסטלציה לא יוכל לסייע לכם לפתוח סתימה בשירותים או בכיור במטבח, אך הוא בהחלט יוכל לסייע לכם לתכנן את כל מערכת האינסטלציה של הבית או של פרויקט הבנייה החדש שלכם. תפקידו של יועץ האינסטלציה כולל את הכנת תוכניות העבודה, כאשר הקבלן והאינסטלטור אחראיים על היישום שלהן בשטח. על מנת לקבל היתר בניה מהרשות המקומית, תצטרכו להגיש את שרטוטי תוכניות האינסטלציה של הפרויקט. יועץ האינסטלציה אמור לעבור הכשרה והסמכה מתאימה, כאשר ברוב המקרים מדובר על תואר בהנדסת בטיחות. 

יועץ אינסטלציה – מה כולל התפקיד?

יועץ אינסטלציה יכול להציל אתכם, במידה ואתם מעוניינים לקבל את היתר הבניה המיוחל בצורה המהירה והיעילה ביותר. מאחר והרשות המקומית לא תאשר את הפרויקט ללא עיון בתוכניות האינסטלציה, כדאי שתשקיעו בשירותיו של יועץ אינסטלציה מיומן ומנוסה, שיוכל להכין עבורכם את התוכניות הנדרשות. יועץ האינסטלציה אמור להכין את השרטוטים הנחוצים ולכלול את כל סוגי צנרות המים והביוב הנדרשים עבור הפרויקט. בנוסף, הוא אמור להגיע לביקורת לאחר סיום בניית הפרויקט, במטרה לוודא כי הביצוע בשטח תואם את התוכניות המקוריות. יש לזכור כי הסיבה העיקרית לשכור את שירותיו של יועץ האינסטלציה, היא לצורך שמירה על הבטיחות. כדאי לדעת כי יועץ האינסטלציה אחראי גם על תכנון ברזי התזת מים נגישים וכמובן ווידוא כי לחץ המים יהיה תקין ויאפשר שימוש מהיר ויעיל בברזים בעת שריפה. לכן מדובר ללא ספק על חלק חיוני בעבודתו של יועץ האינסטלציה, שיכול לסייע לכם להציל חיים ורכוש במקרה של דליקה.

מה חשוב לדעת לגבי שירותיו של יועץ אינסטלציה?

כל קבלן וכל חברת בנייה יזדקקו לשירותיו של יועץ אינסטלציה מיומן ומנוסה, מאחר וזוהי הדרך היחידה לקבל את היתר הבנייה המיוחל. הדבר חיוני הן לצורך בנייה של מבנה חדש, והן לצורך שיפוץ של מבנה קיים. יש לזכור כי אחת לתקופה יש להחליף את הצנרת הישנה, בצנרת איכותית וחדישה יותר. לכן לצורך כך כדאי להיעזר בשירותיו של יועץ אינסטלציה מקצועי, שיבטיח לכם מערכת אינסטלציה שתעבוד באופן תקין ויעיל, ללא שום תקלות בלתי צפויות. הדבר יכול למנוע היווצרות של סתימות תכופות, הצפות ביוב או סדקים בצנרת המים או הביוב. תכנון נכון ומדויק יכול להבטיח את תקינות המערכת ולמנוע מכם בזבוז של זמן ומשאבים בהמשך הדרך. כדאי לדעת כי יועץ האינסטלציה אחראי גם על חיבור צנרת המים והביוב לתשתיות המקומיות, לכן ברוב המקרים לא ניתן לוותר על שירותיו.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ אינסטלציה מקצועי ומיומן, שיסייע לכם לתכנן את צנרת הניקוז ואת מערכת המים החמים והקרים. כמו כן, הוא יהיה אחראי על תכנון מערכת המתזים והמיקום המתאים לברזי כיבוי האש, לצד הכנת תוכנית עבודה ברורה ומדויקת עבור הקבלן. למידע נוסף, צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ