צרו קשר

  ּ

  משרד אדריכלות נוף

  משרד אדריכלות נוף

  משרד אדריכלות נוף – פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ מעל 20 שנות ניסיון במאות פרויקטים.

  שאלות תשובות משרד אדריכלות נוף

  על מה אחראי משרד אדריכלות נוף?

  תשובה: משרד אדריכלות נוף במהותו הינו האמון על התכנון הנופי והפיתוח של הפרויקט על ידי התכנון של מתכנני הנוף ואדריכלי הנוף שלו. השילוב של משרד אדריכלות נוף בפרויקט הוא בין העיצוב והייעוץ בכל התחום הנופי בפרויקט לבין הפרקטיקה של פיתוח השטח והכנת השטח במגרש בצורה היעילה ביותר מבחינת צמחייה, ניקוזים, עצים, שבילים. המשרד הוא גורם מייעץ לאדריכל הפרויקט ועובד בצורה צמודה ביחד איתו להצלחת כל התכנון של הפרויקט. אדריכל נוף מכין את נספח פיתוח הנוף שמוגש לעיריה למחלקת סביבה לאישור להיתר הבנייה.

   

  מי צריך משרד אדריכלות נוף?

  כיום כל פרויקט בנייה שוכר את שירותיו של משרד אדריכלות נוף על מנת למקסם את הקרקע שבמגרש בין אם ברובד של התכסית או בין אם בתכנון התבליט. המעבר בשנים האחרונות של תקני הבנייה הירוקה ובכללי החשיבה המתפתחת בתחום הסביבתי מחייבים את היזמים להתייחס לשטח הפיתוח של המגרש בצורה מאוד מחושבת ולבצע בו תכנון מפורט ומדויק ככה שינוצל וייתן מענה למשתמשי המגרש על כל צרכיהם בין אם זה פנאי צל נוי וכ"ו, על הסנכרון בין דרישות העיריה בנושאי הפיתוח לבין האדריכל של הפרויקט עומד אדריכל הנוף ומייעץ ועוזר בתחום הפיתוח של הפרויקט. לכן כל יזם צריך לבחור משרד תכנון נוף על מנת שאדריכל נוף שיהיה אמון על התכנון הנופי ופיתוח השטח בפרויקט.

   

  כמה עולה תכנון נוף דרך משרד אדריכלות נוף?

  תכנון נוף שמבוצע על ידי אדריכל נוף עולה בהתאם לסוג הפרויקט, המחירים של אדריכלי נוף משתנים בין פרויקט לפרויקט ומתכללים את זמן העבודה, מורכבות הפרויקט, צרכי הלקוח וכמובן גם את כמות הניסיון של אותו אדריכל נוף, תכנון נוף פשוט של מגרש קטן יכול לעלות כמה אלפי שקלים ותכנון מורכבים יותר יכולים להגיע לכמה עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים לפרויקט. חשוב להבין כי היכולת של אדריכל נוף להשתלב בפרויקט קשורה בקשר ישיר בצרכים של אותו פרויקט וברצון של היזם שאדריכל הנוף יכתיב את הפיתוח והשטחים החיצוניים במגרש.

   

  מה כולל תהליך תכנון נוף של משרד אדריכלות נוף?

  תהליך של תכנון נוף הנעשה על ידי אדריכל נוף מטעם משרד אדריכלות נוף מתחיל בתכנון תוכנית הפיתוח הראשונית של המגרש ואישורה בעיריה במחלקת סביבה על ידי אדריכל הפרויקט, אדריכל נוף יודע להתאים עצים למגרש ולמזג האוויר במקום בו מבוצע הפרויקט, יש לו את הידע הנדרש על מנת לתכנן את שיפועי וניקוזי המגרש ואיך לסנכרן נכון את אותם אלמנטים עם הצמחייה והשבילים בצורה מדויקת. ניתן לקבל מעבר לייעוץ פיתוח נוף גם ממש תכנון נופי והמלצות על סוגי השקייה וסוגי צמחייה בשטחי הגינון של המגרש, הכל תלוי במה הצורך של היזם ומה מוסכם על היזם ומנהל הפרויקט בהסכם עם המשרד.

   

  איך לבחור משרד אדריכלות נוף מתאים לפרויקט שלי?

  משרד אדריכלות נוף יכול להוות נדבך חשוב בתכנון של הפרויקט ובכוחו לחסוך ליזם ולקבלן המון כסף בעת הביצוע, יש להתחשב בניסיונו של היועץ ובהמלצות שקיבלנו על אותו אדריכל נוף מיזמים אחרים שעבדו איתו בפרויקטים דומים. חשוב לשים לב כי ההצעה שמקבלים תואמת את הצרכים שלנו וכוללת את כל מה שנצטרך להעביר לאישורי העיריה וכ"ו. המחיר בתכנון האדריכלי של הנוף יכול להיות קטן לעומת ההבדל במחירי הביצוע בין תוכניות נוף שונות ולכן חשוב לא ללכת בצורה בטוחה על ההצעה הזולה ביותר. התקשרו אלינו עוד היום או השאירו פרטים באתר והצוות המקצועי שלנו יחזור אליכם וייתן לכם את המענה האיכותי ביותר בתחום.

   

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ