צרו קשר

  ּ

  אדריכל נוף

  אדריכלות נוף – תכנון ועיצוב הסביבה במגוון פרויקטים

  אדריכל נוף רק אצלנו בפתרונות הנדסה ובטיחות.

  למשרדינו ניסיון בענף אדריכלות הנוף של מעל ל 15 שנה כאשר מאחורינו פרויקטים כגון: שכונות מגורים, פארקים, גינות פרטיות בנוסף ל גינות גדולות באזורי יוקרה, גני אירועים. כמו גם פרויקטים בעולם התיירות כדוגמת: מלונות שונים וכפרי נופש.

  משרדינו מתמחה בפרויקטים מגוונים בתחום אדריכלות הנוף והבניה העירונית כמו למשל:

  מעגלי תנועה, רחובות , שצ"פים , קניונים, מגורים לבנייה רוויה, מגורים קוטג'ים, תמ"א 38 ומבני ציבור שונים.

  אדריכלות נוף – יועץ פיתוח

  אנו מאמינים בעבודה של הקשבה מדויקת לצרכי ורצונות הלקוח לפיו אנו בונים תכנית עבודה מותאמת לאחר ניתוח הצרכים והציפיות.

  אדריכלי הנוף ויועצי הפיתוח של משרדינו מספקים פתרונות גבהים וניקוז מי גשם בנוסף לתכנון ופיתוח סביבת המבנה.

  הפרויקטים היוצאים ממשרדינו שמים דגש על הקשר הטבעי בין הסביבה הפנימית לחיצונית המשתלבת באופן אורגני עם המרחב.

  פיתוח פינות הגן ומפתחי המרחב כמו גם הכניסה לבית והכניסה למגרש מתנקזים לנקודות עניין משותפות תוך מחשבה אקולוגית וירוקה. אנו דוגלים בניצול יעיל של משאבי הטבע העומדים לרשותנו ועושים שימוש בצמחיה חסכונית במים על מנת לצמצם ולחסוך במאמצי ועלויות האחזקה.

  הפרויקטים של משרדינו בתחום אדריכלות הנוף יוצרים מרחב מחייה הרמוני של המבנה מול החצר בהתאמה אישית לצרכי הלקוח ואינם דורשים אחזקה מאומצת.

  ​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה

  054-2042088

  אתכם בכל רגע

  ומה קורה עם הנחיות פיקוד העורך משתנות במהלך התהליך אתם שואלים? ראשית, מדובר בשאלה מצוינת שכן אלו מצבים שכיחים שכן ההחניות משתנות לא מעט. חברה שבאמת מתמחה בשירות של יועץ מיגון לא מפקירה אתכם בשטח ופועלת אתכם יחד בהתאם לשינויים וזה אומר שאנו ערוכים לדברים שמשתנים במהלך התהליך ולכן אנחנו גם יודעים כיצד לבצע את השינויים הדרושים בזמן קצר ובנוסף באיכות מקסימאלית.

  חשוב להדגיש שבמדינת ישראל יש שלושה אזורים המוגדרים באופן שונה על ידי פיקוד העורף וכמובן שאנחנו מודעים לכך ועוזרים לכם לתכנן את המקלט או המרחב המוגן בהתאם להנחיות ובהתאם לאזור המגורים או אזור העבודה שלכם. השאיפה כמובן היא לבנות את המקלט או המרחב המוגן באופן מושלם מלכתחילה אבל גם אם יהיו שינויים שנדרשים לאחר התערבות פיקוד העורף אנו עורכים לכך ויודעים כיצד לעשות זאת במינימום זמן ומקסימום עוצמה.

  פתרונות הנדסה ובטיחות – בהתאמה אישית

  חברת פתרונות הנדסה ובטיחות ידועה כבר בכוח העצום הקיים ברשותה, הניסיון והידע שרכשנו במהלך השנים מאפשרים לנו לספק לכם ולאנשים רבים באזור שלכם מקום מוגן ברגע האמת. במידת הצורך אנחנו גם יודעים לחשוב מחוץ לקופסא ולא להישאר נעולים. היכולת שלנו לשנות דברים ולבנות ממדים, מקלטים או מרחבים מוגנים – הן בהתאם להנחיות והן עם סימן ההיכר המיוחד שלנו – היא היתרון הגדול ביותר שלנו על פני המתחרים. בדרך הזו אנו גם חוסכים לכם עלויות ומספקים לכם שירותי יועץ מיגון שגם שומרים על חייכם ומספקים לכם ביטחון וגם כמובן לא קורעים לכם את הכיס ושומרים על הכסף שלכם לעצמכם. דוגמה מצוינת לחיסכון היא תקרת ממד שאנו מייצרים בעזרת פח עבה במיוחד שגם כמובן מספק לכם את ההגנה הדרושה במצב של הדף חזק וגם חוסך לכם בצורה משמעותית בעלויות הבנייה.

  ישנם מצבים שעבודת הבנייה נפסקת כי פתאום מתגלה כי המפקח או הקבלן אינם מחזיקים בגרמושקה חתומה, אצלנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות יש בעלי מקצוע שבוחנים את הדברים מראש – ויודעים לבצע התאמה מלאה מתחילת התכנית ועד סופה כדי שמכשולים כאלו לא יצוצו במהלך העבודה.

  הדרך הקלה לקבלת אישור הג"א להיתר בנייה

  בנוסף לאישורים הנוספים, יש דרישה נוספת שכדאי להכיר: כל בנייה של בית חדש או תוספת שמעל 12 מ"ר מחויבת באישור הג"א. במסגרת היכולת של חברת פתרונות הנדסה ובטיחות לספק לכם שירות יועץ מיגון אנחנו גם מסייעים לכם בטיפול מול רשויות הג"א ואנחנו אתכם עד קבלת ההיתר בצורה קלה ומהירה.

  ​כאן, נכנסים לתמונה המומחים של פתרונות הנדסה ובטיחות.

  ​ראשית, אנחנו מגיעים אליכם ומתכננים אתכם יחד את התכנית האדריכלית. בהמשך לכך, נציגינו פונים למשרדי הג"א ומאשרים את התכנית מול המהנדסים מטעמם (אם נדרשים שינויים אנחנו מודיעים לכם כדי שיהיה ביכולתכם בנושא מידית). לבסוף, אנחנו מבצעים בקרה שכל האספקטים הקשורים למיגון אכן נבנים כנדרש, כולל את הצנרת, החשמל, מערכת הסינון וכיוצא באלו.

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ