צרו קשר

  ּ

  אדריכל נוף

  אדריכל נוף


  אדריכל נוף – תכנון ועיצוב הסביבה במגוון פרויקטים

  אדריכל נוף מוסמך זה רק חברת פתרונות הנדסה ובטיחות בע"מ.

  למשרדינו ניסיון בענף אדריכלות הנוף של מעל ל 15 שנה כאשר מאחורינו פרויקטים כגון: שכונות מגורים, פארקים, גינות פרטיות בנוסף ל גינות גדולות באזורי יוקרה, גני אירועים. כמו גם פרויקטים בעולם התיירות כדוגמת: מלונות שונים וכפרי נופש.

  משרדינו מתמחה בפרויקטים מגוונים בתחום אדריכלות הנוף והבניה העירונית כמו למשל:
  מעגלי תנועה, רחובות , שצ"פים , קניונים, מגורים לבנייה רוויה, מגורים קוטג'ים, תמ"א 38 ומבני ציבור שונים.

   

  אדריכלות נוף – יועץ פיתוח

  אנו מאמינים בעבודה של הקשבה מדויקת לצרכי ורצונות הלקוח לפיו אנו בונים תכנית עבודה מותאמת לאחר ניתוח הצרכים והציפיות.

  אדריכלי הנוף ויועצי הפיתוח של משרדינו מספקים פתרונות גבהים וניקוז מי גשם בנוסף לתכנון ופיתוח סביבת המבנה.

  הפרויקטים היוצאים ממשרדינו שמים דגש על הקשר הטבעי בין הסביבה הפנימית לחיצונית המשתלבת באופן אורגני עם המרחב.

  פיתוח פינות הגן ומפתחי המרחב כמו גם הכניסה לבית והכניסה למגרש מתנקזים לנקודות עניין משותפות תוך מחשבה אקולוגית וירוקה. אנו דוגלים בניצול יעיל של משאבי הטבע העומדים לרשותנו ועושים שימוש בצמחיה חסכונית במים על מנת לצמצם ולחסוך במאמצי ועלויות האחזקה.

  הפרויקטים של משרדינו בתחום אדריכלות הנוף יוצרים מרחב מחייה הרמוני של המבנה מול החצר בהתאמה אישית לצרכי הלקוח ואינם דורשים אחזקה מאומצת.

  אדריכלות נוף הינו מקצוע לכל דבר דבר ועניין, ואדריכל נוף צריך להיות מוסמך ובעל ההשכלה המתאימה כדי להתאים את תכנון המרחב הפתוח לטופוגרפיה הקיימת, ולדאוג לתכנון נוף, גנים וחללים ציבוריים פתוחים כגון כיכרות טיילות פארקים וגינות.

  אדריכל נוף

  ​התקשרו עכשיו לייעוץ עם מומחה בנושא אדריכל נוף

  054-2042088

  אדריכל נוף אתכם בכל הצרכים שלכם

  ומה קורה עם הנחיות פיקוד העורך משתנות במהלך התהליך אתם שואלים? ראשית, מדובר בשאלה מצוינת שכן אלו מצבים שכיחים שכן ההחניות משתנות לא מעט. חברה שבאמת מתמחה בשירות של יועץ מיגון לא מפקירה אתכם בשטח ופועלת אתכם יחד בהתאם לשינויים וזה אומר שאנו ערוכים לדברים שמשתנים במהלך התהליך ולכן אנחנו גם יודעים כיצד לבצע את השינויים הדרושים בזמן קצר ובנוסף באיכות מקסימאלית.

  חשוב להדגיש שבמדינת ישראל יש שלושה אזורים המוגדרים באופן שונה על ידי פיקוד העורף וכמובן שאנחנו מודעים לכך ועוזרים לכם לתכנן את המקלט או המרחב המוגן בהתאם להנחיות ובהתאם לאזור המגורים או אזור העבודה שלכם. השאיפה כמובן היא לבנות את המקלט או המרחב המוגן באופן מושלם מלכתחילה אבל גם אם יהיו שינויים שנדרשים לאחר התערבות פיקוד העורף אנו עורכים לכך ויודעים כיצד לעשות זאת במינימום זמן ומקסימום עוצמה.

  פתרונות הנדסה ובטיחות – בהתאמה אישית

  חברת פתרונות הנדסה ובטיחות ידועה כבר בניסיון העצום הקיים ברשותה, הניסיון והידע שרכשנו במהלך השנים מאפשרים לנו לספק לכם ולאנשים רבים באזור שלכם מקום מוגן ברגע האמת. במידת הצורך אנחנו גם יודעים לחשוב מחוץ לקופסא ולא להישאר נעולים. היכולת שלנו לשנות דברים ולבנות ממדים, מקלטים או מרחבים מוגנים – הן בהתאם להנחיות והן עם סימן ההיכר המיוחד שלנו – היא היתרון הגדול ביותר שלנו על פני המתחרים. בדרך הזו אנו גם חוסכים לכם עלויות ומספקים לכם שירותי יועץ מיגון שגם שומרים על חייכם ומספקים לכם ביטחון וגם כמובן לא קורעים לכם את הכיס ושומרים על הכסף שלכם לעצמכם. דוגמה מצוינת לחיסכון היא תקרת ממד שאנו מייצרים בעזרת פח עבה במיוחד שגם כמובן מספק לכם את ההגנה הדרושה במצב של הדף חזק וגם חוסך לכם בצורה משמעותית בעלויות הבנייה.

  ישנם מצבים שעבודת הבנייה נפסקת כי פתאום מתגלה כי המפקח או הקבלן אינם מחזיקים בגרמושקה חתומה, אצלנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות יש בעלי מקצוע שבוחנים את הדברים מראש – ויודעים לבצע התאמה מלאה מתחילת התכנית ועד סופה כדי שמכשולים כאלו לא יצוצו במהלך העבודה.

   

  הדרך הקלה לקבלת אישור מחלקת נוף וגנים להיתר בנייה

  בנוסף לאישורים הנוספים, יש דרישה נוספת שכדאי להכיר: כל בנייה של בית חדש או תוספת שמעל 12 מ"ר מחויבת באישור הג"א. במסגרת היכולת של חברת פתרונות הנדסה ובטיחות לספק לכם שירות יועץ מיגון אנחנו גם מסייעים לכם בטיפול מול רשויות הג"א ואנחנו אתכם עד קבלת ההיתר בצורה קלה ומהירה.

  ​כאן, נכנסים לתמונה המומחים של פתרונות הנדסה ובטיחות.

  ​ראשית, אנחנו מגיעים אליכם ומתכננים אתכם יחד את התכנית האדריכלית. בהמשך לכך, נציגינו פונים למשרדי הג"א ומאשרים את התכנית מול המהנדסים מטעמם (אם נדרשים שינויים אנחנו מודיעים לכם כדי שיהיה ביכולתכם בנושא מידית). לבסוף, אנחנו מבצעים בקרה שכל האספקטים הקשורים למיגון אכן נבנים כנדרש, כולל את הצנרת, החשמל, מערכת הסינון וכיוצא באלו.

  שאלות תשובות אדריכל נוףתכנון נוף

   

   מה תפקידו של אדריכל נוף?

  אדריכל נוף הוא האמון על תכנון נוף והפיתוח של הפרויקט. התפקיד שלו משלב בין העיצוב והייעוץ בכל התחום הנופי בפרויקט לבין הפרקטיקה של פיתוח השטח והכנת השטח במגרש בצורה היעילה ביותר מבחינת צמחייה, ניקוזים, עצים, שבילים. אדריכל נוף הוא גורם מייעץ לאדריכל הפרויקט ועובד בצורה צמודה ביחד איתו להצלחת כל התכנון של הפרויקט. אדריכל נוף מכין את נספח פיתוח הנוף שמוגש לעיריה למחלקת סביבה לאישור להיתר הבנייה, במהלך הכנת הנספח אדריכל הנוף מתכנן בצורה מאוד מפורטת את השיפועים הניקוזים והסביבה של המגרש בפרויקט.

   

   מי צריך אדריכל נוף?

   כיום כל פרויקט לוקח אדריכל נוף על מנת למקסם את הקרקע שבמגרש בין אם באופן האסתטי ובין אם באופן פרקטי וחסכוני, המעבר בשנים האחרונות של תקני הבנייה הירוקה מחייבים את היזמים להתייחס לשטח הפיתוח של המגרש בצורה מאוד מחושבת ולבצע בו תכנון מפורט ומדויק ככה שינוצל באופן מיטבי וירוק, על הסנכרון בין דרישות העיריה בנושאי הפיתוח לבין יועץ הבנייה הירוקה של הפרויקט עומד אדריכל הנוף ומייעץ ועוזר בתחום הפיתוח של הפרויקט. לכן כל יזם צריך אדריכל נוף שיהיה אמון על התכנון הנופי ופיתוח השטח בפרויקט.

   

   כמה עולה תכנון נוף של אדריכל נוף?

    תכנון נוף שמבוצע על ידי אדריכל נוף עולה בהתאם לסוג הפרויקט, המחירים של אדריכלי נוף משתנים בין פרויקט לפרויקט ומתכללים את זמן העבודה, מורכבות הפרויקט, צרכי הלקוח וכמובן גם את כמות הניסיון של אותו אדריכל נוף, תכנון נוף פשוט של מגרש קטן יכול לעלות כמה אלפי שקלים ותכנון מורכבים יותר יכולים להגיע לכמה עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים לפרויקט. חשוב להבין כי היכולת של אדריכל נוף להשתלב בפרויקט קשורה בקשר ישיר בצרכים של אותו פרויקט וברצון של היזם שאדריכל הנוף יכתיב את הפיתוח והשטחים החיצוניים במגרש.

   

   מה כולל תהליך תכנון נוף של אדריכל נוף?

   תהליך של תכנון נוף הנעשה על ידי אדריכל נוף מתחיל בתכנון תוכנית הפיתוח של המבנה ואישורה בעיריה על ידי אדריכל הפרויקט, אדריכל הנוף יודע להתאים עצים למגרש ולמזג האוויר במקום בו מבוצע הפרויקט, יש לו את הידע הנדרש על מנת לתכנן את שיפועי וניקוזי המגרש ואיך לסנכרן נכון את אותם אלמנטים עם הצמחייה והשבילים בצורה מדויקת. ניתן לקבל מעבר לייעוץ פיתוח נוף גם ממש תכנון נופי והמלצות על סוגי השקייה וסוגי צמחייה בשטחי הגינון של המגרש, הכל תלוי במה הצורך של היזם ומה מוסכם על היזם ומנהל הפרויקט בהסכם עם אדריכל הנוף.

   

   איך לבחור אדריכל נוף מתאים לפרויקט שלי?

   אדריכל נוף הוא יועץ מהותי מאוד בתחום התכנון של הפרויקט ובכוחו לחסוך ליזם ולקבלן המון כסף בעת הביצוע, יש להתחשב בניסיונו של היועץ ובהמלצות שקיבלנו על אותו אדריכל נוף מיזמים אחרים שעבדו איתו בפרויקטים דומים. חשוב לשים לב כי ההצעה שמקבלים תואמת את הצרכים שלנו וכוללת את כל מה שנצטרך להעביר לאישורי העיריה וכ"ו. התקשרו אלינו עוד היום או השאירו פרטים באתר והצוות המקצועי שלנו יחזור אליכם וייתן לכם את המענה האיכותי ביותר בתחום.

   

  למעלה

  השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

   ּ