לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ הידרולוגיה

יועץ הידרולוגיה – הידרולוג


יועץ הידרולוגיה חיוני לכל פרויקט בניה, מאחר שקר לאחר ביצוע של סקר הידרולוגי ניתן לסקור את כל התשתיות הקיימת באתר. ולתכנן את הניקוז כראוי.

השירות שלנו בתחום ההידרולוגיה כולל:

 • הכנת סקר הידורלוגי סביבתי.
 • הכנת סקר ניהול מי נגר.
 • הכנת נספח ניקוז וחישוב לבורות חלחול.
 • בניה משמרת נגר עילי.

הכנת תוכנית לשימור ולניצול מיטבי של מי נגר עילי ע"פ תמ"א 34/ ב/ 4

הנחיות ופתרונות לניצול מי נגר עילי לשימושים שונים : השקיה, העשרת מי תהום, אגירה לצורכי נופש ופנאי, לצרכי תעשייה, הפנייה לצורך שיקום נחלים.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  מהו סקר הידרולוגי?

  סקר שנועד לבחון את מפלס מי התהום הנוכחי ולבדוק את התנודות האפשריות שלהם.
  כמו כן את ההשפעה של מי התהום על הכוחות המופעלים על פרויקט הבניה והאלמנטים השונים הקיימים באתר.

  זוהי הדרך היחידה לוודא את הצלחת הפרויקט ולהבטיח את המשך הפעילות באתר.
  לכן יש צורך בשירותיו של יועץ הידרולוגיה ברמה הגבוהה ביותר, שיוכל להכין חוות דעת מקיפה, שתכלול את כל הנתונים שנאספו מהשטח, לצד צפי התופעות העתידיות העלולות להתקיים במקום.

  כמו כן, חוות הדעת אמורה לכלול המלצות לגבי הפעילות המתוכננת באתר הבניה, לצד הצעת מחיר הרלוונטית לביצוע העבודות המוצעות.

   

   

  יועץ הידורלוגיה

   

  ניהול מי נגר

   

  עוד מתפקיד ההידורולוג וכמה הוא חיוני

  הידרולוג ממלא תפקיד חיוני בתכנון ועיצוב של פרויקט בניין או פיתוח. הם אחראים להבנת מחזור המים וכיצד הוא ישפיע על אתר הפרויקט. זה כולל לימוד של גורמים כמו כמות המשקעים שהאתר מקבל, קצב האידוי, חדירת המים לקרקע וזרימת המים דרך האתר.

  אחת מהתפקידים העיקריים של הידרולוג בתהליך התכנון היא להעריך את פוטנציאל ההצפה והשחיקה באתר. הם משתמשים במודלים ממוחשבים, מדידות שדה וכלים אחרים כדי לחזות כיצד המים יעברו דרך האתר ומה עשויות להיות ההשפעות הפוטנציאליות. בהתבסס על הערכה זו, הם עשויים להמליץ ​​על אמצעים להפחתת הסיכון של הצפה או שחיקה, כגון בניית בריכות שמירה או התקנת אמצעי בקרת שחיקה.

  הידרולוגים עשויים להיות מעורבים גם בתכנון מערכות אספקת המים והשפכים של הבניין. הם עשויים להמליץ ​​על שימוש במערכות לאיסוף מי גשמים או במערכות לשימוש חוזר במים אפורים כדי להפחית את הביקוש לאספקת המים העירונית. הם עשויים גם לעבוד עם מהנדסים כדי לתכנן מערכות לניהול נגר מי סערה, כגון גגות ירוקים או ריצוף חדיר.

  בסך הכל, תפקידו של ההידרולוג הוא להבטיח שפרויקט הבניין או הפיתוח מתוכנן באופן שהוא בר-קיימא מבחינה סביבתית ולוקח בחשבון את ההשפעות של מחזור המים על האתר.

  יועץ הידרולוגיה – נעים להכיר!

  יועץ הידרולוגיה יוכל לסייע לכם בהשגת האישורים הנדרשים מתאגיד המים, דבר שיכול לחסוך לא מעט זמן והתעסקות מיותרת. כמו כן, יועץ הידרולוגיה אמור לספק לכם תוכניות עבודה מפורטות ואף לתכנן עבורכם מערכת מתזים מתקדמת למבנה המתוכנן, במידת הצורך.

  יש לזכור כי יעוץ הידרולוגי אמור לסייע לכם לכל אורך הפרויקט, לספק מענה לכל שאלה ולכל בעיה וכמובן ללוות את הפרויקט בפועל, במטרה להבטיח את שביעות הרצון המלאה שלכם, לצד עמידה בכל התקנים הנדרשים.

  יש לציין כי אחד התפקידים החשובים והחיוניים ביותר של כל הידרולוג, הוא ביצוע סקר הידרולוגי מקיף. מדובר על בחינה מקיפה של כל הנתונים הרלוונטיים, בהתאם לסוג העבודות המיועדות להתבצע באתר הבניה.

  נתונים אלו אמורים לכלול את יחסי הגשם והמבנים, השפעת הגאות וכמובן מכלול רחב של חישובים הידראוליים שונים.

  כיצד לבחור יועץ הידרולוגיה ברמה הגבוהה ביותר?

  אחד הטיפים החשובים ביותר הוא לבחור מראש בחברה אמינה ומקצועית, המתמחה בתחום. חברה המספקת לכם צוות של מהנדסים מיומנים ומנוסים, תוכל להבטיח לכם יועץ הידרולוגיה איכותי ומהימן.

  זוהי הדרך היחידה להבין את ההשפעה הפוטנציאלית של המים על הפרויקט שלכם וכמובן לנקוט באמצעים המתאימים, על מנת להבטיח את הצלחת הפרויקט וביצוע יעיל ומקצועי של העבודה.

  יש לזכור כי ביצוע לקוי עלול להוביל למגוון רחב של כשלים שונים, החל משיטפונות והצפות ועד לבעיות במערכת כיבוי האש.

  לכן חשוב לוודא כי מדובר על איש מקצוע שמכיר את התחום לעומק ומקפיד על שיטות העבודה המתקדמות ביותר.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ הידרולוגיה ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בליווי וייעוץ לחברות יזמיות וללקוחות פרטיים בענף הבנייה. נשמח לסייע לכם להקל ולזרז את תהליך התכנון, במטרה לגבש את התוכניות ולאסוף את כל האישורים הנדרשים לקבלת היתר הבניה. אנו מקפידים על שירות מהיר, אמין ומקצועי, באמצעות צוות המהנדסים שלנו. לקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי, צרו קשר עוד היום!

   

  שאלות ותשובות על יועץ הידרולוגיה:

  מהו תפקידו העיקרי של יועץ הידרולוגיה?

  ביצוע סקרים הידרולוגיים סביבתיים וסקרי ניהול מי נגר לפי תמ"א 34/ב/3

  מהי העלות של הידרולוג מומחה או יועץ הידורלוגיה לפרויקט שלכם?

  העלות יכולה לנוע בין כמה אלפי שקלים להיתר בנייה סטנדרטי למעל 20 אלף ש"ח תלוי בגודל הפרויקט.
  מוזמנים ליצור קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ