לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

נספח לניהול מי נגר

בכל חורף ניתן לשמוע בחדשות על הצפות בשטחים שונים של הארץ. הגשמים מובילים לא פעם להצפות המקשות על חייהם של התושבים ואף מונעות מהם גישה לאזורים נרחבים של העיר. הסיבה העיקרית לכך היא ריבוי הבנייה, הגורמת להפחתה משמעותית בכמות השטחים הפתוחים. מי הגשמים אינם מצליחים לחלחל לקרקע ולכן הם מציפים את הרחובות. מעבר לכך, אין ספק כי שינויי האקלים משפיעים גם על מזג האוויר בארץ וגורמים לריבוי של גשמים בפרק זמן קצר. לכן אין זה מפתיע כי כל פרויקט בניה חדש חייב להגיש נספח לניהול מי נגר למועצה המקומית, מאחר והמטרה היא לנהל בצורה נבונה את מי הנגר ולמנוע הצפות העלולות לגרום לנזקים כבדים לתשתיות, לרכוש וליכולות לנוע באופן חופשי ברחבי העיר.

מהו נספח לניהול מי נגר?

נספח לניהול מי נגר מאפשר לתכנן פתרונות ישימים לאיסוף ושימוש נבון במי הנגר, במטרה למנוע הצפות עתידיות. המטרה היא להשתמש בכלים הנדסיים שונים, במטרה להוליך את מי הנגר ולעודד את החלחול וההחדרה שלהם לקרקע. ניהול מקצועי ואיכותי של מי נגר מאפשר להעניק לתוכנית בניין עיר יתרונות סביבתיים וכלכליים, לכן חשוב לקחת זאת בחשבון. יש להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם נספח לניהול מי נגר העומד בכל הדרישות והתקנים הרלוונטיים. זוהי דרך יעילה להבטיח שימור מאגר מי תהום, מאחר ובעקבות ריבוי הבנייה ישנה פחות קרקע חופשית, דבר שמונע את חלחול מי הגשמים והעשרת מי התהום. הדבר מוביל לערעור הקרקע ולהגדלת הסכנה של קריסת קרקע, לצד ירידה מהותית באיכות המים. לכן יש לתת על כך את הדעת בנספח, במטרה למנוע את הסכנות הצפויות.

החשיבות של נספח לניהול מי נגר

נספח לניהול מי נגר נועד על מנת להפחית את העומס על מערכת הניקוז העירונית. יש לזכור כי מערכת הביוב אינה ערוכה לכמויות עצומות של מים, דבר שמוביל להצפות. לכן כל סוג של מבנה מחויב היום לעמוד בתקנים מחמירים במיוחד, על מנת להבטיח טיפול יעיל במי הגשמים. ללא הצגת תכנון לניהול מי גשמים לא ניתן לקבל היתר בניה. הנספח מוגש לרשות המקומית ונבדק על ידי מהנדס הרשות, על מנת לוודא כי הוא עומד בכל הדרישות. הנספח אמור להכיל פתרונות לניהול יעיל של מי הנגר, באמצעות שימוש בבורות החדרה, שטחי חלחול, ארגזי חלחול וכדומה.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם נספח לניהול מי נגר בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בליווי וייעוץ לחברות יזמיות ולקוחות פרטיים בענף הבניה. אנו מספקים ליווי צמוד לכל אורך תהליך תכנון הבנייה עד לקבלת היתר הבנייה הנכסף וטופס 4. נשמח לספק לכם שירות מהיר, אמין ומקצועי ולזרז עבורכם את כל הפרוצדורה. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

   

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ