לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

מה כולל תהליך הכנת תיק שטח?

תהליך הכנת תיק שטח עלול לקחת לא מעט זמן, מאחר ויש צורך לאסוף מגוון רחב של אישורים ומסמכים שונים. תיק השטח אמור לכלול את תוכנית כיבוי האש המוגשת לאישור מערך הכבאות, לאחר מעבר ביקורת כיבוי אש, או לחילופין, בסיום תהליך הבניה, לקראת קבלת אישור האכלוס. תיק השטח מכיל את כל המידע השימושי הנוגע לכל המערכות של הנכס, בין אם מדובר על בניין מגורים, בית פרטי או מפעל. חשוב להכין את תיק השטח בצורה מקצועית ואחראית, על מנת להבטיח לעצמכם שקט נפשי.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לסייע לכם בהכנת תיק השטח. אנו מחזיקים בוותק של שנים בליווי חברות ולקוחות פרטיים בכל חלקי הארץ ומתמחים בזירוז תהליכים בשלב גיבוש התוכניות ואיסוף האישורים הנדרשים, תוך כדי הקפדה על יחס אישי, אמינות גבוהה ומקצועיות ללא פשרות. 

תהליך הכנת תיק שטח – מה חשוב לדעת בנושא?

קודם כל, חשוב לדעת כי תיק שטח נוגע למגוון רחב של מערכות שונות, כולל מערכת האינסטלציה, הגז, החשמל, בטיחות האש וכדומה. תיק השטח אמור לכלול תיאור מדויק של השימוש במערכות השונות, על מנת לאפשר לכוחות ההצלה גישה מהירה לכל המידע הרלוונטי, במקרים של שריפה, רעידת אדמה או אסונות אחרים. מעבר לכך, תיק השטח אמור לכלול תיאור מפורט של המבנה והסביבה הקרובה אליו, כולל תמונות ברורות. חשוב לפרט בצורה מדויקת את דרכי המילוט והחדירה למבנה, כולל פתחים המיועדים לצורך חילוץ אנשים, העלולים להיתקע במקום. יש לכלול בתיק השטח פירוט של רחבות הכיבוי, חדרי המשאבות וכל מערכות הכיבוי המצויות במבנה. יש להבין כי מדובר על מידע קריטי, שיכול להציל חיים ולמנוע נזק משמעותי לרכוש במקרים של שריפה. הכבאים יכולים להבין מתיק השטח היכן נמצאים הפתחים ויציאות החירום ואלו מערכות כיבוי אש מצויות במבנה. לכן רק אנשי מקצוע המתמחים בתחום בטיחות אש, מסוגלים להכין לכם תיק שטח ברמה הגבוהה ביותר.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  הכנת תיק שטח – משימה למקצוענים!

  תיק השטח אמור להכיל תוכנית בטיחות אש, המאושרת על ידי שירותי הכבאות. התיק חייב להכיל מידע מדויק לגבי מיקום שלטי הנגישות, הציוד הקיים בעמדת הכיבוי, אמצעי גילוי וכיבוי אש המפוזרים במבנה ודרכי גישה לרכבי החירום. מעבר לכך, יש לצרף לתיק השטח שרטוט ומידע לגבי מערכות החשמל במקום, קיומם של חומרים מסוכנים, מערכות גז או מצבורי דלק. אנשי מקצוע המתמחים בתחום של בטיחות אש, יוכלו להכין לכם תיק שטח מקצועי ומקיף. התהליך יכלול הכנה ורישום של כל מערכות גילוי וכיבוי אש הקיימות במבנה, תיאור מפורט של המבנה והתקנת גופי תאורת חירום, שלטי יציאות חירום וכל המערכות, המשמשות לגילוי וכיבוי אש.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לסייע לכם להכין תיק שטח בצורה המקיפה והמקצועית ביותר. למידע נוסף, צרו קשר.

   

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ