לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

מהם תחומי האחריות של יועץ פיתוח נוף?

תפקידו של יועץ פיתוח נוף הוא לתכנן תוכנית פיתוח, הכוללת מענה לכל צרכי הפרויקט. התוכנית אמורה להכיל פירוט והסבר לגבי תכנון מפלסים ושיפועים שונים, תיאום ניקוזים ויצירת שבילי גישה למבנה, פריסה של גדרות ותיאום התכנון עם מיקום חניות הרכבים והאופניים. כמו כן, יועץ הפיתוח אחראי על עיצוב הנוף של המגרש ומיקום בורות הניקוז והחלחול.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם את שירותיו המקצועיים והמיומנים של יועץ פיתוח נוף. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל 20 שנות פעילות בתחום ונשמח לספק לכם שירותי ליווי מקצועיים ואישיים, בתחום של ייעץ פיתוח נוף מכל הסוגים. אנו מתמחים בייעוץ פיתוח נוף בתחום המגורים, המסחר והתעשייה ונשמח לספק לכם פתרונות מקיפים ויעילים לניקוז והפרשי מפלסים, תוך כדי הקפדה על תיאום מלא עם אדריכל הפרויקט ושאר היועצים המקצועיים. 

מה כדאי לדעת לגבי תפקידו של יועץ פיתוח נוף?

קודם כל, חשוב להבין כי מי שמעוניין להגדיל את הסיכוי שפרויקט הבניה שלו יצליח ויקבל את כל האישורים הנדרשים, חייב להיעזר בשירותיו של יועץ פיתוח נוף. מדובר על תפקיד חשוב וחיוני, שמסוגל למנוע טעויות עתידיות ולהבטיח את התכנון האידיאלי ביותר לפרויקט שלכם. כדאי לדעת כי יועץ פיתוח נוף אמור לקחת בחשבון את כל הנתונים השונים, הקשורים לכל מערכות המבנה. הדבר נכון לגבי מערכת החשמל, מערכת האינסטלציה, מערכת המים וכדומה. כמו כן, חשוב להדגיש כי יועץ פיתוח נוף הכרחי במיוחד במקרים של פרויקטים גדולים, מאחר וככל שמדובר על מבנה גדול ומורכב יותר, כך ההשפעה שלו על הנוף והסביבה תהיה משמעותית יותר. יועץ פיתוח נוף אחראי על מיקום החניות, מיקום תחנות האוטובוס ועיצוב השטחים השונים של המגרש, במטרה להבטיח את הפונקציונליות והאסתטיקה שלהם.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  יועץ פיתוח נוף – היבטים חשובים שכדאי להכיר

  חשוב להבין כי מחיר שירותיו של יועץ פיתוח נוף תלוי בגודל המגרש וברמת המורכבות של הפרויקט. ככל שמדובר על פרויקט גדול ומורכב יותר, כך יהיה צורך בתיאום רב יותר בין המערכות השונות, לכן העבודה תהפוך למסובכת יותר. אך יש לזכור כי יועץ פיתוח נוף יכול לתרום המון לפרויקט שלכם, לכן יש לזכור את כל היתרונות שלו, ולא להתמקד רק במחיר השירות. מי שיבחר לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה, יבטיח לעצמו התנהלות מהירה ויעילה יותר, לצד אישור מהיר יותר של הפרויקט. לכן מומלץ לגייס יועץ פיתוח נוף כבר בשלבים הראשונים של הפרויקט, מאחר ותוכנית הפיתוח אמורה להשתלב עם תוכנית החניה ועם מערכת הניקוז. חשוב לבחור ביועץ פיתוח נוף מנוסה ואחראי, בעל שנים של וותק וניסיון בתחום וזמינות גבוהה עבור הפרויקט שלכם.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם שירותי יועץ פיתוח נוף ברמה הגבוהה ביותר, לצד ליווי צמוד לכל אורך הפרויקט. למידע נוסף, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ