לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

נספח אשפה

היום כמעט כל פרויקט בניה מחויב להגיש נספח אשפה לרשות המקומית, במטרה לקבל היתר בניה וטופס 4. יש לזכור כי בעידן הנוכחי לא ניתן להתעלם מכמויות הפסולת העצומות שאנו מייצרים במהלך היום, לכן יש לתת את הדעת לתכנון מערך פסולת ייעודי עבור כל פרויקט בניה, הכולל בניית מבני מגורים, מבנים מסחריים, מבני תעשייה ומפעלים, מבני ציבור, בתי חולים ועוד. נספח אשפה מתייחס לכל הבעיות הצפויות להתפתח בעקבות הפעילות השוטפת במבנה העתידי. הוא אמור לתאר את הבעיות ולספק את הפתרונות המקיפים והיסודיים ביותר, תוך כדי התחשבות בדרישות של מנהלי התברואה ואיכות הסביבה ברשות המקומית. יש לזכור כי הדרישות משתנות מרשות לרשות, לכן חשוב לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בתחום, שתכיר את התחום לעומק ותדע להפיק עבורכם את נספח האשפה המקיף והיסודי ביותר.

החשיבות של נספח אשפה

יש לזכור כי כמות האנשים רק הולכת ועולה עם השנים, לכן רק הגיוני כי כמות האשפה המיוצרת על בסיס יומיומי נמצאת במגמת עליה. כתוצאה מכך, יש צורך לתת את הדעת לפינוי האשפה, בין אם מדובר על פסולת בניין, פסולת מתכות וכל סוג אחר של אשפה. יש צורך לתכנן בצורה מדויקת ויעילה את מערך איסוף הפסולת, במטרה למנוע מטרדי ריח, מטרדי מזיקים וכדומה. הדבר יאפשר לבעלי הנכסים בפרויקט איכות חיים גבוהה יותר, לצד שקט נפשי ושנת לילה טובה יותר. כמו כן, הדבר יעלה את ערך הנכס ויגרום להצלחת הפרויקט. יש לזכור כי אצירה ופינוי הפסולת יכולה להתבצע במגוון רחב של שיטות שונות, בהתאם לאופי המבנה, סוג הפסולת ודרישות הרגולטור. כדאי לדעת כי שיטת הטיפול בפסולת בבניין מגורים באזור של בניה רוויה תהיה שונה לחלוטין, מאשר שיטת הטיפול בפסולת במבנה חד קומתי או מבנה מסחרי.

נספח אשפה – קווים לדמותו

נספח אשפה אמור להכיל את תכנון מערך אצירת האשפה בפרויקט הבניה, בין אם מדובר על מבנה לצרכי מגורים, מסחר או תעשייה. התכנון של המבנה תלוי בשיטת פינוי הפסולת המתאימה לו, בהתאם לתקנות הקבועות בחוק. יועץ מנוסה ומיומן המתמחה בתחום יוכל להפיק עבורכם נספח אשפה מדויק ומקצועי, המכיל את שיטת פינוי הפסולת המתאימה ביותר עבורכם. שיטת הפינוי תלויה בכמות ובנפח הפסולת, חישוב סוגי הפסולת, תכנון שיטת האצירה ושיטת העברת הפסולת למיקום האיסוף וכמובן תכנון חדר האשפה. יועץ אשפה אמור להחזיק בהכשרה המתאימה ובידע וניסיון קודם, על מנת להבטיח לכם את השירות המקצועי ביותר.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם נספח אשפה ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום הליווי והייעוץ לחברות יזמיות וללקוחות פרטיים בענף הבנייה וההתחדשות העירונית. נשמח לסייע לכם להקל ולזרז את תהליך התכנון ושלב גיבוש התוכניות ואיסוף האישורים הנדרשים לקבלת היתר הבניה וטופס 4. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

   

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ