לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ תנועה במרכז 

אין ספק כי יועץ תנועה במרכז חיוני לצורך הבטחת תנועה זורמת והימנעות מעומס ופקקים מיותרים. אזור מרכז הארץ ידוע בצפיפות הגבוהה שלו, דבר שמוביל לפקקים ארוכים ומייאשים בשעות העומס. אך באמצעות שירותיו של יועץ תנועה מקצועי ומנוסה, ניתן לתכנן את מערך התנועה בצורה מושכלת ונבונה יותר, במטרה לשפר את איכות החיים של התושבים ולהבטיח גישה נוחה לאזור. 

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם את שירותיו של יועץ תנועה במרכז. אנו מתמחים בתכנון והכנת נספח חניה וליווי צמוד לכל אורך התהליך, עד לקבלת היתר וטופס 4.

יועץ תנועה במרכז חיוני להבטחת תנועה זורמת

התפקיד המרכזי של יועץ התנועה הוא לתכנן היטב את כל מערך התנועה באזור, כולל שבילי גישה נוחים, המאפשרים השתלבות טבעית בתנועה, כיכרות, רמזורים וכל אספקט אחר, שאמור למנוע עומס ופקקים. עם זאת, יש לזכור כי כמות התושבים באזור המרכז נמצאת במגמת עליה, לכן יועץ התנועה חייב להיות ער לגידול המשמעותי בכמות הרכבים בעיר, על מנת לתכנן את מערך התנועה בצורה המתאימה ביותר. חשוב לפנות ליועץ תנועה במידה והתנועה באזור לא זורמת וגורמת לפקקים ארוכים ומייאשים על בסיס יומיומי. כמו כן, מומלץ לפנות אליו במקרים של הפרעות לנהגים או להולכי רגל או כל מפגע אחר, שמונע נוחות במהלך הנסיעה. יועץ התנועה אמור לסנכרן בין מגוון רחב של גורמים שונים, כולל רכבים פרטיים, אוטובוסים ומוניות שירות, תכנון יעיל של כיכרות, גישה נוחה לחניונים ועוד.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  יועץ תנועה במרכז – כל היתרונות שכדאי להכיר!

  יועץ תנועה מנוסה ומקצועי יוכל ללוות אתכם לכל אורך התהליך ולסייע בקבלת האישורים הנדרשים. יועץ התנועה אמור לבדוק את התוכנית האדריכלית ולאתר את הפתרון האידיאלי ביותר לפרויקט שלכם, תוך כדי שיתוף פעולה מלא עם היזם והאדריכל של הפרויקט. מעבר לכך, כדאי לדעת כי יועץ התנועה אחראי על תכנון נספח החניה בפרויקט, תוך כדי הקפדה על כל הדרישות והתקנות של העירייה ועל תקן החניה האזורי. יש לזכור כי יועץ התנועה חיוני לתכנון הפרויקט כבר מהשלבים הראשוניים שלו, מאחר והוא מסייע לבדוק את עלויות הפרויקט. חלק מהפרויקטים מתקשים לעבור את שלב בדיקת ההיתכנות הפיננסית, כתוצאה מצורך במקומות חניה נוספים או התקנת מתקן חניה תת קרקעי, המצריך הוצאות כלכליות נוספות. יועץ תנועה הינו מהנדס תנועה, האחראי על כל התנועה המתבצעת בתוך החניון ובדרכי הכניסה והיציאה ממנו. הוא אחראי על השתלבות נכונה בתנועה, תכנון של כבישים וכיכרות, מחלפים וחיבור בין כבישים וצמתים שונים. 

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ תנועה במרכז, שיספק לכם שירותי תכנון תנועתי ותכנון אדריכלי, שעונה על כל דרישות חוקי התעבורה. כמו כן, יועץ התנועה שלנו אחראי גם על התכנון הפיזי של הכבישים, כולל מבנה הכביש, עובי וסוג המילוי שלו וכדומה. למידע נוסף, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ