לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ תנועה ותחבורה לתב"ע – תכנון כבישים ותנועה לתב"ע 

יועץ תנועה ותחבורה לתב"ע חיוני עבור בדיקת התוכניות האדריכליות, מאחר ויש צורך לוודא כי ישנו פתרון איכותי ומתאים לפרויקט הבניה שלכם. יועץ תנועה ותחבורה אמור לעבוד באופן צמוד עם היזם והאדריכל של הפרויקט, תוך כדי תכנון חניות והכנת נספח חניה, בהתאם לתקן הנדרש ממשרד התחבורה והרשות המקומית. כמו כן, יועץ התחבורה אחראי על תכנון נכון ומדויק של הכניסה והיציאה לחניון, על מנת למנוע עומסי תנועה ולהבטיח תנועה זורמת ונוחה עבור כל תושבי האזור. מעבר לכך, יועץ תנועה ותחבורה אחראי להגיש לרשות המקומית את כל האישורים והתוכניות הנחוצות, על מנת לזרז את תהליך קבלת אישור הבנייה.

תכנון כבישים ותנועה לתב"ע – נקודות שכל אחד חייב להכיר

קודם כל, חשוב לזכור כי יועץ תנועה ותחבורה לתב"ע חייב להיות מעורב ומעודכן בכל השינויים האחרונים, מאחר וקצב הגידול במספר התושבים בכל עיר ובכל יישוב רק הולך ועולה עם השנים. לכן יועץ התנועה חייב להיות ער לכל השינויים הדינאמיים ולהבטיח תכנון כבישים, מדרכות, כיכרות ורמזורים, בהתאם לגידול הצפוי באוכלוסייה המקומית. מערכת התנועה כוללת כמובן את תנועת כלי הרכב, האופניים, הולכי הרגל והתחבורה הציבורית, לכן יש לוודא כי מדובר על מערכת תנועה, המותאמת לקצב החיים הנוכחי ולקצב החיים הצפוי בשנים הקרובות. יש לזכור כי רוב הערים בארץ סובלות היום מפקקים, עומסים כבדים, מחסור חמור בחניה ותנועה לא זורמת, לכן חשוב לתכנן מראש מערכת תנועה, שתהיה מותאמת לצרכי המקום. יש צורך להימנע ממפגעים שונים, העלולים להפריע לנהגים ולהולכי הרגל. יועץ התנועה אחראי על תכנון יעיל ופונקציונלי של כבישים, מדרכות, חניונים ומערכת התחבורה הציבורית, במטרה להבטיח עבודה מושלמת של כל חלקי המערכת, לנוחות התושבים במקום.

החיוניות של יועץ תנועה ותחבורה לתב"ע

יועץ תנועה ותחבורה לתב"ע אינו יכול להרשות לעצמו לסיים את הפרויקט ולהתעלם מקיומו, מאחר והוא חייב לבצע שינויים שונים על בסיס קבוע. מאחר וצרכי התנועה של התושבים נוטים להשתנות בקצב גבוה, יש צורך לבצע שינויים במערכי התנועה באזור לעיתים תכופות. יש צורך לעקוב אחר המצב בשטח, על מנת לשמור על איכות החיים של התושבים. כמובן שככל שמדובר על אזור פופולארי ומבוקש יותר, כך צפויה עלייה ניכרת בכמות התושבים, דבר שיגרום לעומסי תנועה ותחושת צפיפות. לכן יש צורך לבצע שינויים ולשמור את היד על הדופק, מאחר וזוהי הדרך היחידה לאזן בין הרצון של האוכלוסייה להמשיך לגדול ולהתפתח לבין הצורך לשמור על איכות החיים הגבוהה של התושבים באזור.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם שירותי יועץ תנועה ותחבורה לתב"ע. אנו מתמחים בתכנון כבישים ותנועה לתב"ע ואישור מול ועדה מחוזית. נשמח להכין עבורכם הסדרי תנועה זמניים לאישור העירייה והמשטרה וכמובן לסייע, לייעץ וללוות אתכם לכל אורך הדרך. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ