לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

בדיקת השלכות תחבורתיות – בדיקות תחבורתיות

היום יש צורך לבצע בדיקות תחבורתיות בקני מידה שונים, תוך כדי הקפדה על הנחיות משרד התחבורה, על מנת לבחון את ההשפעה של פרויקט בנייה. הבדיקות אמורות לשים דגש על המרחב הציבורי והתחבורה הלא- מוטורית, במטרה לבחון סוגיות שונות, הקשורות להיבטי הנגישות והבטיחות. יש צורך לבחור בחברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם את התוצאה המדויקת והאיכותית ביותר. חברה מסוג זה תבחן לעומק את כל הגורמים הרלוונטיים, במטרה לספק מענה מקיף לכל ההשלכות התחבורתיות של הפרויקט שלכם. יש צורך לתת את הדעת למרכיבי הנגישות והניידות במרחב הציבורי, מאחר והדבר משפיע באופן ניכר על כל היבטי התכנון של הפרויקט. חשוב לעבוד אך ורק עם אנשי מקצוע שמתמחים בתחום, על מנת להבטיח לעצמכם בדיקה מדוקדקת ומקיפה.

בדיקת השלכות תחבורתיות – נקודות חשובות שכדאי להכיר

ברוב הפרויקטים הגדולים בתחום הבניה, יש צורך להגיש נספח תנועה ותחבורה למועצה המקומית, לצורך קבלת היתר הבניה המיוחל. נספח התחבורה מצריך ביצוע של בדיקות תחבורתיות שונות, במטרה לספק תכנון יעיל ומקיף של ביצוע הפרויקט בפועל. המטרה היא לשקף את התשתיות הנדרשות לצרכי ניידות נוחה, נגישה ובטיחותית, על מנת לתכנן את הפרויקט בצורה הנבונה והיעילה ביותר. הבדיקות התחבורתיות אמורות להתייחס לא רק לרכבים פרטיים, אלא גם לתחבורה ציבורית ואף לרוכבי אופניים. יש צורך לבצע ניתוח צרכים ומשמעויות, על מנת לאפשר את התכנון היעיל ביותר של הפרויקט, תוך כדי התחשבות בצרכי התחבורה של הדיירים העתידיים בפרויקט. ההשלכות התחבורתיות של פרויקט הבנייה אמורות להשפיע לא רק על מתכנני הפרויקט, אלא גם על מקבלי ההחלטות במועצה המקומית. המטרה היא ליצור מצב שיהיה נוח, נגיש ובטיחותי עבור כל סוגי כלי הרכב, הממונעים והלא ממונעים.

בדיקות תחבורתיות – היבטים ששווה לבחון

המטרה המרכזית של בדיקות תחבורתיות היא להוביל את המתכננים של הפרויקט לתכנון יעיל ובטיחותי, המאפשר שימוש בכל אמצעי התחבורה הקיימים. היום ישנה מודעות הולכת וגוברת לצורך להשתמש בתחבורה ציבורית, במטרה לשמור על כדור הארץ. כמו כן, מצב הפקקים והמחסור החמור בחניה, מצריך מרוב האנשים לוותר על השימוש השוטף ברכב הפרטי. לכן בדיקות תחבורתיות אמורות לשים דגש מיוחד על הנגישות של התחבורה הציבורית באזור. חשוב לבצע את הבדיקות התחבורתיות בשלבי התכנון הראשוניים של הפרויקט, על מנת ליהנות מהשפעה מקסימלית.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם נספח תנועה ותחבורה, המספק בדיקת השלכות תחבורתיות. אנו מתמחים בליווי של חברות, יזמים ולקוחות פרטיים בענף הבנייה ונשמח לספק לכם את השירות האמין והמקצועי ביותר בתחום. אנו מכירים את התחום לעומק ויודעים בדיוק כיצד לפעול, במטרה להקל ולזרז את תהליך התכנון ושלב גיבוש התוכניות, לצורך קבלת ההיתר הנדרש. אנו מבצעים בדיקות תחבורתיות בכל קני המידה, בהתאם להנחיות משרד התחבורה. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

   

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ