לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

תוכנית ארגון אתר

תוכנית ארגון אתר נדרשת לרוב לצורך קבלת היתר בניה. הכנת התוכנית מצריכה מפת מדידה עדכנית וחתומה של האתר ותוכנית אדריכלית מלאה. חברה מקצועית שמתמחה בתחום תוכל לנתח עבורכם את האתר בצורה יעילה ובטיחותית ולספק את הדגשים הנחוצים, לצורך מיקום האלמנטים השונים. זוהי הדרך היעילה ביותר להבין היכן עליכם למקם את הכלים השונים, מכולת הפסולת ואזורי הישיבה והמנוחה של העובדים. התוכנית אמורה לכלול דגשי בטיחות שונים והערות חיוניות עבור הקבלן. תוכנית ארגון האתר מועברת לאדריכל של הפרויקט ולאחר מכן מוטמעת דרך מערכת הרישוי לאישור העיריה. 

תוכנית ארגון אתר – מי זקוק לכך?

חשוב להבין כי ללא היתר בנייה, לא ניתן לבנות שום סוג של מבנה בארץ. היתר הבניה ניתן על ידי הוועדה המקומית לתכנון ובניה, הקיימת בכל אזור מוניציפאלי בארץ. היתר זה מאפשר לקבלן להתחיל בעבודות הבניה, הכוללות הריסה של מבנים קיימים או ביצוע של שינויים שונים במקרקעין. אך על מנת לקבל את היתר הבניה הנכסף, בחלק מהמקרים יהיה צורך להגיש תוכנית ארגון אתר, המנוסחת בהתאם לדרישות החוק. חברה מקצועית ומנוסה המתמחה בתחום, תוכל לסייע לכם להשלים את פרויקט הבניה ולקבל את היתר הבניה המיוחל. חברה מסוג זה תסייע לכם להכין תוכנית ארגון אתר, העומדת בכל הדרישות והתקנות הרלוונטיות. יש לציין כי תוכנית ארגון אתר מחויבת לפי חוק בכל אתר בניה המונה מעל 50 עובדים. כמו כן, יש צורך להגיש תוכנית ארגון אתר במקרים של מבנה מעל 25 מטר, אתר המכיל לפחות שני עגורני צריח או לחילופין, אתר עבודה המוקם בתחומי מפעל תעשייתי פעיל, ללא הפרדה ברורה בין שני האזורים. 

מה מעולם לא סיפרו לכם על תוכנית ארגון אתר?

כדאי לציין כי כל מפקח עבודה רשאי לדרוש הצגה של תוכנית ארגון אתר בכל סוג של אתר בניה, שלטעמו נמצא ברמת סיכון גבוהה יחסית. תוכנית מסוג זה חייבת להיות מנוסחת על ידי ממונה בטיחות, המחזיק בידע ובניסיון הדרושים בתחום הבניה. זוהי הדרך היחידה למנוע סיכוני עבודה מיותרים באתר הבניה ולשפר את רמת הבטיחות של העובדים. תוכנית הארגון מסייעת למקם נכון את כל חומרי הבניה וחומרי הגלם הנחוצים למהלך העבודה התקין, לצד גידור בטיחותי ומיקום נכון של משרדי האתר, דרכי הנגישות השונות וכדומה. התוכנית אמורה להתמקד גם בדרכי הכניסה והיציאה מהאתר, להסדיר את הסדרי התנועה במקום וכמובן לתכנן נכון את פינוי הפסולת.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם תוכנית ארגון אתר יעילה וחסכונית, בזכות הוותק והניסיון הרב שלנו בתחום. אנו נסייע ונלווה אתכם לכל אורך התהליך, במטרה לקבל במהירות את אישור העירייה לתוכנית ולזרז את תהליך קבלת היתר הבניה. הצוות שלנו מקפיד על עבודה מהירה, יעילה ומקצועית, לצד יחס אישי לכל אורך הדרך. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ