לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

נספח נופי

היום יש צורך בהגשת נספח נופי לרשות המקומית ברוב הפרויקטים בתחום הבניה. הנספח חיוני ולא ניתן לוותר עליו, מאחר והוא נועד לספק את הפתרונות המתאימים והיעילים ביותר, עבור כל הבעיות הסביבתיות שהפרויקט עתיד ליצור באזור.

נהוג לדרוש נספח נופי עבור פרויקטים הכוללים בניית בתי מגורים, תשתיות, מפעלים ועוד, לכן יש צורך להיעזר בשירותיו של יועץ סביבה מנוסה ומיומן, שמתמחה בתחום ומכיר את כל הניואנסים ההכרחיים.

רק יועץ ברמה גבוהה יוכל להבטיח לכם נספח נופי מקיף ויסודי, שלא יצריך השלמות נוספות ויבטיח לכם תהליך זריז ויעיל יותר.

יש להגיש את הנספח הנופי כבר בשלב הגשת הבקשה להיתר בניה, על מנת להימנע מבזבוז של זמן, כסף ואנרגיה.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  נספח נופי – מידע טכני ששווה להכיר

  כדאי לציין כי ההמלצה הכללית היא לערוך את הנספח הנופי לפני גיבוש התוכנית של המבנה, על מנת לבחון חלופות מתאימות או משתלמות יותר.

  יש לזכור כי בניית פרויקט נחשבת לעניין מסורבל, מסובך ויקר, לכן יש צורך לוודא כי החלופות הסביבתיות אידיאליות עבור הפרויקט, הן מבחינת האיכות והיעילות שלהן והן מבחינת המחיר.

  המטרה היא כמובן לצמצם בעלויות המיותרות.

  מעבר לכך, ישנם אזורים בעלי רגישות נופית גבוהה, דבר שמצריך להעביר את הנספח הנופי לגופים נוספים, מעבר לרשות המקומית.

  במקרים מסוג זה כדאי לבחון ולהתאים את תכנון המבנה בהתאם למשתנים הנופיים הקיימים בשטח הבנייה העתידי, תוך כדי היעזרות בשירותיו של יועץ סביבה מנוסה ומקצועי.

  הדבר יבטיח שקיפות תכנונית ויאפשר תיאום קדם תכנוני, שיבטיח לכם תכנון ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי הפחתת העלויות של הפרויקט וייעול התהליך.

  נספח נופי – היבטים שונים

  הגשת הנספח הנופי נדרשת במקרים בהם תוכנית המתאר המחוזית או המקומית חלה בשטח המסומן כמכלול נופי. כמו כן, הדבר חיוני במקרים בהם תכנית המתאר המחוזית או המקומית חלה בשטח המסומן ברגישות נופית גבוהה.

  יש לזכור כי המטרה העיקרית של נספח נופי היא לצמצם למינימום ההכרחי את הבעיות הסביבתיות השונות, הצפויות להופיע כתוצאה מהפעילות השוטפת במבנה.

  הנספח הנופי חייב להתייחס לתכלית של המבנה, מאחר וישנן דרישות שונות במקרים של פרויקט לבניית בנייני מגורים, לבין פרויקט לבניית מרכז מסחרי או מפעל.

  הנספח חייב לספק פתרונות מקיפים לכל הבעיות הצפויות וכמובן לעמוד בכל ההנחיות והתקנים של הרשות המקומית.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם את שירותיו של יועץ סביבה מוסמך ומנוסה, שיפיק עבורכם נספח נופי ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח ללוות ולייעץ לכם לכל אורך הדרך. אנו מתמחים בליווי של חברות יזמיות ולקוחות פרטיים בענף הבנייה, במטרה להקל ולזרז את התהליך, עד לקבלת היתר הבנייה וטופס 4. אנו מקפידים על יחס אישי, שירות מהיר ואמינות ללא פשרות. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

   

  שאלות ותשובות:

  מה העלות של נספח נופי להיתר ולתב"ע?

  העלות של הכנת נספח נופי משתנה בהתאם לגודל הפרויקט ומרכבותו, משרדנו מוביל בתכנון נופי ונשמח להוציא לכם הצעת מחיר אטרקטיבית.

  באיזה שלב יש לגייס יועץ נופי לפרויקט שלכם?

  כבר בשלב התכנון הראשוני לאחר הכנת אדריכלות והדמיייה לפרויקט, אם זה תכנון לתב"ע אז ע"פ דרישות הועדה המחוזית או המקומית.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ