לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ בטיחות ונגישות – מה חשוב לדעת?

המטרה המרכזית של יועץ בטיחות ונגישות היא להבטיח כי המבנה שלכם יהיה בטיחותי ונגיש עבור אנשים עם מוגבלות. יועץ הבטיחות אמור לבצע הערכה של המבנה ולזהות את כל מחסומי הגישה הקיימים בו. לאחר מכן, הוא אמור לספק לכם דוח מפורט לגבי המחסומים הקיימים ודרכי הפתרון היעילות והמומלצות ביותר. יועץ הבטיחות יכול לסייע לכם לא רק בבניינים קיימים, אלא גם בתכנון של מבנים חדשים. הדבר יבטיח לכם מראש מבנה נגיש יותר וימנע את הצורך בביצוע של תיקונים ושיפוצים בהמשך הדרך. תכנון נכון ויעיל של תחום הנגישות יכול להיות שימושי בפרויקטים שונים בתחום הבניה, מאחר והיום ישנו חוק המחייב כל מבנה ציבורי להכיל דרכי גישה נגישות עבור אנשים עם מוגבלויות. יועץ בטיחות יכול לסייע לכם הן בשלבי התכנון של המבנים והן ביישום של השינויים השונים במבנה הקיים, במטרה לשפר את הנגישות ולאפשר גם לאנשים עם מוגבלויות לנוע בו בצורה חופשית.

יועץ בטיחות ונגישות – נקודות חשובות שכדאי להכיר

יזמים רבים יעדיפו לשכור את שירותיו של יועץ הבטיחות והנגישות בשלבים הראשוניים של הפרויקט, על מנת לחסוך לעצמם זמן וכסף בהמשך הדרך. חשוב לדעת כי יועץ בטיחות יכול להתמחות בסוגים מסוימים של מבנים, או לחילופין, בבעיות נגישות ספציפיות, לכן מומלץ לבדוק זאת מראש. יועץ הבטיחות יכול לסייע לכם לזהות מחסומי גישה שונים במבנים קיימים, כגון דלתות צרות מידי, מדרגות או היעדר של מעקות. כמו כן, תפקידו של היועץ כולל מתן של המלצות פרקטיות, במטרה להפוך את המבנה שלכם לנגיש יותר. ההמלצות יכולות לכלול התקנה של מעלית או רמפה ייעודית, שינוי של מתקנים שונים וכדומה. מעבר לכך, היועץ אמור לבדוק תוכניות בנייה לצורך בנייה של פרויקט חדש, או לחילופין, שיפוץ של מבנה קיים, במטרה לוודא כי הוא עומד בכל תקני הנגישות.

מה כדאי לדעת לגבי יועץ בטיחות ונגישות?

יועץ שמתמחה בתחום הבטיחות והנגישות יכול לבדוק האם המבנה שלכם עומד בתקני הנגישות הרלוונטיים וכמובן לסייע לכם לבצע את השינויים הנדרשים, על מנת להקל על אנשים עם מוגבלויות. מעבר לכך, היועץ יכול לספק הדרכה בנושא נגישות לעובדים שלכם ואף לסייע לכם לתכנן חניה נגישה. מדובר על חניה השמורה לאנשים עם מוגבלויות, הממוקמת בקרבת הכניסה למבנה. חניה מסוג זה תהיה לרוב רחבה יותר מחניה סטנדרטית, במטרה לאפשר לאנשים עם מוגבלות להשתמש בה בצורה נוחה ויעילה יותר. כדאי לזכור כי בשנים האחרונות ישנה עליה במודעות לתחום הנגישות לאנשים בעלי מוגבלויות, לכן רק הגיני להיעזר בשירותיו של איש מקצוע שמתמחה בתחום, במטרה להנגיש את המבנה שלכם לכל מי שיהיה מעוניין להיכנס אליו, כולל אנשים בעלי מוגבלות.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם את שירותיו של יועץ בטיחות ונגישות ברמה הגבוהה ביותר. צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ