לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יש לכם חצר עם בריכה – אתם חייבים להכיר יועץ בטיחות לבריכה

היום ניתן למצוא יותר ויותר אנשים, המחזיקים בחצר עם בריכה. מדובר ללא שום ספק על שדרוג משמעותי לבית, מאחר וכל אחד היה שמח ליהנות מהיתרונות של בריכה פרטית ומהיכולת ליהנות משחייה מרעננת בכל שעות היממה.

אך על מנת להבטיח את הבטיחות שלכם ושל הילדים שלכם, חשוב לעבוד עם יועץ בטיחות לבריכה.

יועץ בטיחות מסוג זה, יוכל לסייע לכם לקבל היתר וטופס 4, במידה ואתם מעוניינים מראש לבנות את הבריכה בהתאם לכל התקנות הנדרשות. אופציה נוספת, היא להזמין את יועץ הבטיחות לאחר בניית הבריכה, לצורך ביצוע ההתאמות הנדרשות.

אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בטיחות לבריכה ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל 20 שנה בתחום ונשמח להבטיח לכם בריכת שחיה ברמת הבטיחות הגבוהה ביותר.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו מתחייבים ללוות אתכם לכל אורך התהליך ולהבטיח לכם בריכה תקנית במחירים נוחים ואטרקטיביים במיוחד. 

  יועץ בטיחות לבריכה – מה בדיוק הוא עושה?

  חשוב להבין כי למרות כל היתרונות של בריכת שחייה פרטית, יש לזכור כי מדובר על אלמנט העלול לסכן את בני הבית, במקרים של אי שמירה על תקנות הבטיחות. הנחיות הבטיחות לבריכה כוללות מידע מפורט ומדויק לגבי השיפוע הדרוש לבריכה והעומק המקסימלי שלה.

  כמו כן, יש צורך לתכנן בצורה נכונה את מדרגות הכניסה לבריכה ואת המיקום של מדרך הרגל, לצורך מניעת החלקה. מעבר לכך, יש צורך לגדר את הבריכה כדי למנוע סכנת נפילה או לחילופין, לדאוג לכיסוי תקני של הבריכה.

  תפקידו של יועץ הבטיחות הוא לעבוד עם האדריכל ולהבטיח תכנון נכון ובטיחותי של הבריכה הפרטית שלכם. מעבר לכך, יש לזכור כי יועץ בטיחות לבריכה ידאג לסייע לכם לקבל את כל האישורים הנדרשים, על מנת לתפעל את הבריכה בצורה חוקית.

  כמו כן, הוא יסייע לכם ליצור סביבה בטיחותית, שתאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של הבריכה שלכם בראש שקט.

  מה חשוב לדעת לגבי יועץ בטיחות לבריכה?

  היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של יועצי בטיחות, אך כל מי שמעוניין להבטיח לעצמו בריכת שחיה בטיחותית ותקנית, חייב לדאוג לעבוד אך ורק עם יועץ בטיחות מקצועי ומנוסה, המתמחה בתחום הבריכות.

  יש לוודא כי מדובר על איש מקצוע מוסמך, המכיר את התחום לעומק ויודע בדיוק כיצד לעמוד בכל הדרישות הרלוונטיות.

  יועץ הבטיחות יבטיח לכם את הפתרונות הבטיחותיים והמתאימים ביותר לבריכה שלכם, בהתאם לתנאי השטח במקום.

  הוא יסייע לכם לבחור את התיחום המתאים ביותר לבריכה, על מנת למנוע נפילה של ילדים או עוברי אורח. מעבר לכך, יועץ בטיחות לבריכה יוכל לייעץ לכם לגבי אופן התחזוקה המתאים ביותר לבריכה שלכם.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ בטיחות לבריכה ברמה הגבוהה ביותר. למידע נוסף, צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ