לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ אינסטלציה בתל אביב 

כל מי שמעוניין להתחיל בפרויקט בניה, זקוק לשירותיו של יועץ אינסטלציה בתל אביב. תפקידו של יועץ האינסטלציה כולל תכנון מדויק ומושכל של כל חלקי מערכת האינסטלציה, במטרה להבטיח מערכת תקינה ואיכותית, העובדת בצורה היעילה ביותר, ללא שום תקלות ובעיות מיוחדות. יועץ האינסטלציה עובד באופן צמוד עם האדריכל והאינסטלטור, במטרה להבטיח את יעילות ואמינות מערכת האינסטלציה. מעבר לכך, יועץ האינסטלציה אחראי על קבלת היתר הבניה של הפרויקט, מאחר והרשות המקומית אינה מאשרת את תחילת העבודות, לפני אישור תוכנית האינסטלציה .

החשיבות של יועץ אינסטלציה בתל אביב 

אחד התפקידים המרכזיים של יועץ האינסטלציה כולל כתיבת תוכנית האינסטלציה של המבנה. התוכנית חייבת להכיל תכנון מפורט ומדויק של צנרת הביוב, הדולחן והשופכין. יש צורך להתעמק בכל פרטי המערכת, החל מרמת הכלים הסניטריים ועד לקופסאות הביקורת והקולטנים השונים. כמו כן, יועץ האינסטלציה אחראי על חיבור מערכת האינסטלציה של הבניין לשוחות הביוב העירוניות. במהלך תפקידו הוא אמור לקבל מהאדריכל את המיקום של המקלחת, המטבח והשירותים, במטרה להחליט היכן למקם את הצנרת, לצורך הבטחת הניקוז האידיאלי ביותר. המטרה היא לצמצם למינימום ההכרחי את כמות התקלות והסתימות, לצד היכולת לאפשר טיפול יעיל ומהיר בסתימות שנוצרו בעקבות שימוש לקוי של הדיירים. מעבר לכך, יועץ האינסטלציה אחראי על תכנון של צנרת ניקוז מי הגשמים, במטרה למנוע הצפה במקרה של גשם כבד וממושך.

התפקידים המרכזיים של יועץ אינסטלציה בתל אביב

אחד התפקידים החשובים של יועץ האינסטלציה כולל תכנון אספקת המים לצריכת המבנה וקביעת ההספק והחיבורים המתאימים למשאבות. כמו כן, הוא אחראי על תכנון אספקת המים לנקודת בטיחות אש וליצירת ההספק והלחץ המתאים עבור מערכת הכיבוי, תוך כדי עמידה בדרישות מכון התקנים. חלק זה של העבודה מתבצע בצמוד ליועץ כיבוי האש, במטרה להבטיח את התוצאה היעילה ביותר ולמנוע טעויות מיותרות. כאמור, תפקידו של יועץ האינסטלציה מגוון במיוחד, מאחר והוא אחראי לאספקת המים הכללים למבנה ולחיבור של המערכת לקווים העירוניים ולמערכת הביוב. כמו כן, הוא מחויב לדאוג לניקוז מי הגשמים בחורף ולניקוז מתאים ממערכת המיזוג. ניתן לומר כי תפקידו של יועץ האינסטלציה כולל ווידוא כי כל המערכות הקשורות למים יתפקדו באופן תקין ומקצועי. כמו כן, יועץ האינסטלציה אמור לחתום על נספח סניטרי, המתעד את ביקוריו בשטח ואת תוכנית העבודה המפורטת שלו, כולל שרטוט מדויק של מערכת המים ומערכת הביוב.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ אינסטלציה בתל אביב בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מתמחים בליווי חברות ולקוחות פרטיים בענף הבנייה ובסיוע בקבל ההיתר וטופס 4. נשמח להקל ולזרז עבורכם את תהליך התכנון ואיסוף האישורים הנדרשים לצורך קבלת ההיתר, בזכות האמינות, המקצועיות והוותק שלנו בתחום. לקבלת ייעוץ מקצועי ומידע נוסף, צרו קשר בהקדם!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ