לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ חניה בתל אביב

לא מעט פרויקטים שונים בענף הבניה זקוקים לשירותיו של יועץ חניה בתל אביב, מאחר ומדובר על עיר צפופה במיוחד, שמחייבת תכנון מוקפד של כל הסדרי החניה בכל פרויקט מגורים חדש. תפקידו של יועץ החניה הוא למקסם את כמות החניות המתוכננות בפרויקט, תוך כדי הבטחת הכדאיות הכלכלית של הפרויקט. יועץ חניה מנוסה ומיומן מסוגל לחסוך בעלויות מיותרות, באמצעות מציאת הפתרונות המתאימים ביותר לכל מצב נתון. בחלק מהמקרים למשל, יהיה צורך בהתקנת מכפילי חניה, או לחילופין, בהתקנת רובוט תת קרקעי. יועץ החניה יבדוק את התוכניות האדריכליות וימצא את הפתרון האידיאלי ביותר לפרויקט שלכם. 

מספר נקודות חיוניות שכדאי לדעת לגבי יועץ חניה בתל אביב

מעבר לצורך למקסם את כמות החניות ולאתר את הפתרון האידיאלי ביותר למצב, יועץ חניה אחראי על הכנת נספח חניה, שיעמוד בכל התקנים של משרד התחבורה והרשות המקומית. מעבר לכך, יועץ חניה אמור לתכנן את הכניסה והיציאה הפונקציונליים והיעילים ביותר לחניון וכמובן להגיש לעירייה את נספח החניה, תוך כדי זירוז תהליכים עד לקבלת האישור להיתר. יועץ חניה יכול להיות חיוני למגוון רחב של פרויקטים שונים, החל מפרויקטים בתחום המשרדים, המגורים, מבני תעשייה ומסחר, אצטדיונים, מבני ציבור וכדומה. כמובן שעלות השירות משתנה בהתאם לגודל ורמת המורכבות של הפרויקט. כדאי לדעת כי במהלך תהליך תכנון החניון מוגדרת רמת השירות בחניון. הכוונה היא למידת הנוחות של הדיירים או משתמשי החניון האחרים, כאשר הדירוג נע בין 1- רמת נוחות מקסימלית ועד ל- 3 – רמת נוחות נמוכה במיוחד. רמת הנוחות נקבעת בהתאם לרוחב החניה ומידת הקלות שבה ניתן לנוע בתוך החניון.

יועץ חניה בתל אביב – היבטים שחשוב להכיר

כדאי לדעת כי במידה והנכס נמצא ליד תחבורה ציבורית, ניתן להסתמך פחות על החניון, ולכן יועץ החניה יכול להתפשר על רמת השירות בחניון. תחבורה ציבורית מקלה על הלקוחות, לכן משתמשי החניון יהיו לרוב אנשים קבועים יחסית, שכבר יודעים כיצד לתמרן בתוך החניון ואין להם צורך בחניון מרווח במיוחד. כאשר מדובר על חניון של בניין מגורים, לרוב ישנו אישור לרמת שירות 2, מאחר ומדובר על משתמשים קבועים. בחלק מהמקרים יהיה אישור גם לרמת שירות 3, במידה וישנה תחבורה ציבורית בקרבת מקום. 

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ חניה בתל אביב ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בתכנון והכנת נספח חנייה לצורך קבלת היתר וטופס 4 ונשמח לסייע לכם להתנהל מול העירייה. חברתינו מקפידה על ליווי אישי לכל אורך הדרך, כולל תכנון תנועה לתב"ע ואישור מול ועדה מחוזית. כמו כן, אנו נדאג להכין עבורכם מאזני חניה, מקסום של כמות מקומות החניה, הכנה של הסדרי תנועה זמניים לאישור העירייה והמשטרה וכמובן סיוע בכל בקשה ובכל בעיה, עד לקבלת כל האישורים הנדרשים. לפרטים נוספים, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ