לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ פיתוח נוף לתב"ע – תכנון נוף לתב"ע ובינוי

יועץ פיתוח נוף לתב"ע אחראי על כל התחום של תכנון נוף, כולל נספח נוף, ההכרחי לקבלת היתר הבניה.

היועץ אחראי על הכנת תוכניות הנוף הרלוונטיות, הכוללות את כל הכמויות והאומדנים הנדרשים. יועץ פיתוח נוף אחראי על תחום פיתוח ותכנון נוף במקרים של בניה חדשה של בנייני מגורים, התחדשות עירונית ותמ"א 38 וכמובן תכנון של שכונות מגורים ובנייה פרטית.

היועץ אמור לספק פתרונות מקיפים לתחום הניקוז והפרשי המפלסים, תוך כדי תיאום מלא עם יועצים נוספים ואדריכל הפרויקט.

תוכן עניינים

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  תכנון נוף לתב"ע ובינוי – מהו תפקידו של יועץ פיתוח נוף?

  יועץ פיתוח נוף אחראי על מגוון רחב של תחומים שונים, כולל כתיבת תוכנית פיתוח מפורטת ומדויקת. תוכנית הפיתוח אמורה לכלול פרטים ברורים ומדויקים לגבי השיפועים הנדרשים, פריסת הגדרות ההכרחית, תיאום של ניקוזים ושבילי גישה וכמובן תיאום עם חניות של רכבים, אופנועים ואופניים. מעבר לכך, יועץ הנוף אחראי על בחירת הקרקע המתאימה ביותר לפרויקט, בחירת המיקום המתאים ביותר לבורות חלחול וניקוז ועיצוב נופי של אזור הפרויקט.

  יועץ פיתוח נוף אחראי על כל הפרטים הקטנים של הפרויקט, מאחר וחוסר תשומת לב לפרטים הקטנים, עלול להוביל לאסון.

  למשל, תחום הניקוז חיוני להצלחת כל סוג של פרויקט, מאחר והצפות עלולות לגרום להרס של תשתיות ולחוסר יציבות כללי. לכן יועץ פיתוח נוף הכרחי בכל סוגי הפרויקטים, על מנת להבטיח את הצלחתם.

  החיוניות של יועץ פיתוח נוף לתב"ע 

  אחד התפקידים של יועץ פיתוח נוף לתב"ע כולל התחשבות לא רק בפרויקט עצמו, אלא גם בהשפעה שלו על הסביבה. ככל שהפרויקט יהיה גדול ומשמעותי יותר, כך ההשפעה שלו על הסביבה תהיה קריטית יותר.

  יועץ פיתוח נוף אחראי על מיקום החניות, מיקום תחנות האוטובוס ועיצוב השטחים בצורה הפונקציונלית והיפה ביותר.

  עלות שירותיו של יועץ פיתוח נוף משתנה בהתאם לגודל ולמורכבות הפרויקט, מאחר ופרויקטים גדולים משתרעים על פני מגרשים ענקיים ודורשים רמה גבוהה יותר של מורכבות. לכן תוכנית הפיתוח שלהם תהיה מסורבלת יותר ותצריך יותר זמן והשקעה.

  לעומת זאת, פרויקטים קטנים יותר, יצריכו תיאום פשוט יותר בין המערכות השונות והמישוריות של הקרקע, דבר שיאפשר עבודה מהירה ופשוטה יותר. לכן אין מחיר קבוע, אלא יש צורך בהצעת מחיר ספציפית לסוג ולאופי הפרויקט המדובר.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ פיתוח נוף לתב"ע בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מתמחים בתחום תכנון נוף לתב"ע ובינוי ונשמח לסייע ולייעץ לכם בנושא. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל ל- 15 שנה בתחום של תכנון נוף, המותאם לסביבת הפרויקט ולדרישות הוועדה, תוך כדי התמחות בתחום של תכנון נוף במרחב האורבני, הכפרי והמדברי. אנו מכירים את כל הדרישות וההנחיות של הוועדות המקומיות ונשמח להכין עבורכם תוכנית פיתוח נוף, בהתאמה לצרכי הפרויקט שלכם. צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ