לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ פיתוח נוף – כמה עולה השירות שלו?

התפקיד העיקרי של יועץ הפיתוח מסתכם במתן פתרונות מקיפים בתחום הניקוז, תוך כדי הקפדה על תיאום עם כל היועצים המעורבים בפרויקט וכמובן עם האדריכל והקבלן. הדבר נכון לגבי פרויקטים מתחום המסחר, התעשייה והמגורים, מאחר וניקוז לקוי או הפרשי מפלסים עלולים לפגוע קשות בערך הנכס. כמו כן, כדאי לדעת כי יועץ פיתוח נוף אמור להכין עבורכם תוכנית פיתוח מפורטת ומדויקת, שתכיל את מיקום החניות המיועדות לדיירי הבניין, לעובדים או ללקוחות המתחם המסחרי. מעבר לכך, תוכנית הפיתוח אמורה לכלול מידע מקיף לגבי פריסת גדרות מסביב למבנה ותכנון של שבילי הגישה למקום. כמובן שתוכנית הפיתוח אמורה להתייחס גם לתכנון מדויק של השיפועים והמפלסים הנחוצים לצורך ניקוז יעיל ואיכותי של מי הנגר.

יועץ פיתוח נוף – מה חשוב לדעת מראש?

יועץ פיתוח נוף חיוני עבור כל סוג של פרויקט בניה, מאחר ותמיד חשוב לתת את הדעת לכל הפרטים הקטנים, המשפיעים על הצלחת הפרויקט. יועץ פיתוח נוף הכרחי לצורך קבלת כל האישורים הנדרשים לצורך השלמת הפרויקט, מאחר ויש צורך להגיש את תוכנית הפיתוח למועצה המקומית. ללא תוכנית פיתוח תקינה, העומדת בכל הסטנדרטים המחמירים ביותר, לא תצליחו לקבל טופס 4 מהרשויות המקומיות. יועץ הפיתוח אמור להתחשב בכל הנתונים ובכל המורכבויות השונות של המבנה ותנאי השטח, על מנת להבטיח לכם תכנון מדויק ויעיל ובכך למנוע טעויות עתידיות. מדובר על שירות חיוני שיכול לחסוך לכם לא מעט עלויות עתידיות, לכן חשוב להיעזר בשירותיו של יועץ הפיתוח כבר בשלבים הראשוניים של הפרויקט. יועץ הפיתוח מחזיק ביכולת להתבונן על כל המערכות השונות החיוניות למבנה ולהבטיח את השילוב הנכון שלהן, כולל התחשבות בסביבה שמקיפה את המבנה. פרויקטים גדולים המשפיעים על הנוף ועל הסביבה זקוקים ליועץ פיתוח, שיסייע להם להפחית את ההשפעה שלהם ולמנוע נזק סביבתי.

יועץ פיתוח נוף – עלות השירות

יועץ פיתוח נוף אחראי על יצירת שטחים יפים ופונקציונליים בפרויקט הבניה, כולל הקצאה של שטחים ייעודיים עבור חנויות, תיאום בין המערכות השונות בשטח ותכנון ניקוז מי נגר ומיקום בורות חלחול. העלות של שירותיו תלויה בגודל הפרויקט ובהיקף העבודה, מאחר ופרויקטים גדולים ומורכבים ידרשו ממנו שעות עבודה ארוכות יותר, ולכן יצריכו תשלום גבוה יותר. לכן כדאי להסתייע בשירותיו של יועץ הפיתוח כבר בשלבים הראשוניים של הפרויקט, במטרה לפשט את העבודה ולמנוע טעויות עתידיות שיצריכו תיקונים והוצאות מיותרות. מאחר ותוכנית הפיתוח כוללת את תכנון החניה במקום, כדאי לגייס את יועץ הפיתוח ביחד עם יועץ התנועה, במטרה להבטיח עבודה חלקה ויעילה יותר. ברוב המקרים העלות של יועץ פיתוח נוף תהיה בין 12 – 20 אלף ₪, במידה ומדובר על פרויקט מגורים יחידני. 

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ פיתוח נוף מנוסה ומיומן במחירים נוחים ואטרקטיביים. לקבלת מידע נוסף, צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ