לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

יועץ השקייה 

מה תפקידו של יועץ השקייה

יועץ השקיה הינו איש מקצוע המתמחה בתכנון, התקנה ותחזוקה של מערכות השקיה למטרות חקלאיות וגינון.
מערכות אלו כוללות שיטות השקיה עיליות ותת-קרקעיות, כמו גם שימוש בממטרות, מערכות טפטוף וציוד מיוחד אחר.

יועצי השקיה נשכרים לרוב על ידי חקלאים, מעצבי נוף ובעלי נכסים כדי להבטיח שמערכות ההשקיה שלהם פועלות ביעילות וביעילות. הם עשויים גם להיחתם על ידי סוכנויות ממשלתיות או ארגונים אחרים לתכנון ויישום מערכות השקיה עבור פרויקטים בקנה מידה גדול כגון פארקים, מגרשי גולף ושטחים ציבוריים אחרים.

תפקידו של יועץ השקיה מתחיל בדרך כלל בביקור והערכה באתר, במהלכו יעריך היועץ את משאבי הקרקע והמים הזמינים, כמו גם את הצרכים הספציפיים של הצמחים או הגידולים שיגדלו. על סמך מידע זה, יועץ יתכנן לאחר מכן מערכת השקיה המותאמת לאתר הספציפי ולצרכיו.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  תהליך עיצוב זה עשוי לכלול שימוש בתוכנת עיצוב בעזרת מחשב (CAD), כמו גם בחירת ציוד וחומרים מתאימים. לאחר השלמת התכנון, היועץ יעבוד עם צוות של קבלנים ומומחים אחרים כדי לפקח על התקנת מערכת ההשקיה. זה עשוי לכלול משימות כמו חפירת תעלות, הנחת צינורות והתקנת ספרינקלרים וציוד אחר.

  לאחר סיום ההתקנה, יועץ ההשקיה יבצע תחזוקה ובדיקות שוטפות של המערכת על מנת לוודא שהיא פועלת כראוי ומנצלת את משאבי המים בצורה יעילה. זה עשוי לכלול משימות כמו התאמת ראשי מתזים, תיקון נזילות וניטור זרימת מים ולחץ.

  בנוסף למשימות המעשית הללו, יועצי השקיה עשויים להיות אחראים גם להיבטים אחרים של ניהול השקיה, כגון יצירת לוחות זמנים להשקיה, ניטור דפוסי מזג אוויר וניהול משאבי מים. הם עשויים גם להיות מעורבים במחקר ופיתוח, ופועלים ליצירת טכנולוגיות השקיה חדשות ויעילות יותר.

  ניתן למצוא יועצי השקיה העובדים במגוון מסגרות, כולל פעולות חקלאות פרטיות, סוכנויות ממשלתיות וחברות ייעוץ. לרבים יש רקע בהנדסה חקלאית, גננות או תחום קשור, וייתכן שיש להם הכשרה מיוחדת בניהול השקיה.

  בסך הכל, יועצי השקיה ממלאים תפקיד קריטי בהבטחת היבולים והנופים יקבלו את המים הדרושים להם כדי לשגשג, תוך שמירה על משאבי המים ושמירה על הסביבה. עם המומחיות שלהם בתכנון וניהול השקיה, הם עוזרים לחקלאים, מעצבי נוף ואנשי מקצוע אחרים למקסם את התשואות שלהם ולמזער את העלויות שלהם, ובסופו של דבר תורמים לפיתוח בר-קיימא של המגזר החקלאי.

  אין ספק כי יועץ השקייה יכול לתרום המון לאחזקת הגינה שלכם. היום כולם רוצים ליהנות מגינה מושקעת ומטופחת, אך לצורך כך יש להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה שמתמחה בתחום. חברה מסוג זה תוכל לסייע לכם באחזקת הגינה ותייעץ לכם לגבי ההשקיה שלה. יש לזכור כי ללא תחזוקה מתאימה והשקיה מדויקת, הגינה שלכם עלולה לנבול בימי הקיץ הלוהטים, או לחילופין, להירקב כתוצאה מעודף מים. רק אנשי מקצוע שמתמחים בתחום יוכלו להבטיח לכם את התנאים המושלמים ביותר ליצירת גינה פורחת, יפה ואסתטית.

  יועץ השקייה – למי זה יכול להתאים?

  יועץ השקייה יכול לסייע לכל מי שמעוניין לתחזק את הגינה שלו, אך אין לו את הזמן, האנרגיה או הידע הדרוש לכך. לא כל אחד מבין בתחזוקת הגינה ולא כולם יודעים כיצד להשקות אותה בצורה היעילה והחסכונית ביותר. הדבר נכון עבור בתי מלון, המעוניינים לשמור על חזות מרשימה ואסתטית, חברות הייטק, מוסדות לימוד, פארקים וכדומה. יועץ השקייה מסוגל להפוך כל גינה מוזנחת לגינה יפה ופורחת, ללא שום מאמץ מיוחד מצידכם. באמצעות תחזוקה נכונה של הגינה והקפדה על מערך השקייה מדויק, ניתן לחסוך בהוצאות המים ולהבטיח את הפריחה של הפרחים והצמחים השונים במקום. הדבר נכון לגבי כל סוגי הגינות, כולל גינות ענקיות או גינות קטנות כאחד. יועץ ההשקייה יסייע לכם לטפח את הצמחים הנבחרים, בהתאם לסוג ואופי הגינה שלכם וכמובן יקפיד לספק לכל צמח את כמות המים המדויקת הדרושה עבורו.

  יועץ השקייה – נקודות חשובות שכדאי להכיר

  יועץ השקייה הינו איש מקצוע מנוסה ומיומן, המכיר היטב את תחום תחזוקת הגינות ויודע כיצד להעניק את הטיפול המתאים לכל גינה. באמצעות תפעול ותחזוקה של מערכת ההשקייה וכמובן התאמת המערכת האידיאלית ביותר לסוג, אופי וגודל הגינה שלכם, תוכלו להבטיח לעצמכם שקט נפשי. יועץ ההשקייה אחראי על תיקון כל הליקויים והתקלות השונות, העלולות להופיע במערכת ההשקיה וכמובן לספק מענה מקיף לכל שאלה, שעלולה לצוץ במהלך הדרך. יועץ ההשקייה מבין את כל הדקויות של מערכות ההשקייה השונות ומסוגל לבחור במערכת השקיה ממוחשבת, אלחוטית או הידראולית, בהתאם לצרכי הגינה שלכם. כדאי לציין כי מחיר השירות משתנה בהתאם לגודל, סוג ואופי הגינה, מאחר וישנן גינות המצריכות שעות עבודה רבות יותר, לעומת גינות פשוטות וקלות יותר לתחזוקה.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם יועץ השקייה מקצועי ומנוסה, שיסייע לכם בתחזוקת הגינה שלכם. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של שנים בתחום ונשמח לסייע לכם בתחזוקת הגינה ובייעוץ לגבי מערכת ההשקיה, על מנת להבטיח לכם גינה אסתטית ומושקעת במינימום מאמץ. יועץ ההשקיה שלנו ינהל עבורכם את כל מערך ההשקיה של הגינה, על מנת להוריד מכם את כל העומס המיותר. לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי, צרו קשר!

   

   

  ראו גם: יועץ פיתוח נוף

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ