לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

באיזה מקרים נצטרך לפנות אל שירותי יועץ פיתוח נוף?

יועץ פיתוח נוף יכול להיות שימושי במיוחד למגוון רחב של פרויקטים מסוגים שונים, כולל פרויקטים מתחום המגורים, המסחר והתעשייה.

תפקידו של יועץ פיתוח נוף כולל מתן פתרונות מקיפים ואיכותיים בתחום הניקוז והפרשי המפלסים, תוך כדי תיאום מלא עם אדריכל הפרויקט ושאר היועצים המעורבים בנושא.

מעבר לכך, יועץ פיתוח נוף אחראי על כתיבת תוכנית פיתוח הכוללת תיאום עם חניות רכבים וחניות אופניים, פריסת גדרות מסביב למבנה, תכנון שבילי גישה למבנה, תכנון שיפועים ומפלסים ותיאום ניקוזים.

תוכן עניינים

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  יועץ פיתוח נוף – קווים לדמותו

  קודם כל, חשוב להבין כי כל פרויקט בניה זקוק לשירותיו של יועץ פיתוח נוף, מאחר ותמיד ישנה מידה מסוימת של מורכבות בתכנון נכון של המבנה.

  באמצעות הידע והניסיון של יועץ פיתוח נוף, תוכלו להבטיח לעצמכם את הצלחת הפרויקט ולהבטיח את קבלת כל האישורים הנדרשים לשם השלמתו.

  כדאי לזכור כי יועץ פיתוח נוף מסוגל לסייע לכם למנוע טעויות עתידיות, מאחר והוא מוסמך להתחשב במגוון רחב של נתונים שונים, הקשורים לכל מערכות המבנה.

  תפקידו של היועץ כולל התבוננות רחבה על מערכת החשמל והאינסטלציה לדוגמה, על מנת להבטיח את השילוב הנכון שלהן בתוך המבנה. מעבר לכך, תפקידו של יועץ פיתוח נוף כולל התבוננות לא רק על המבנה עצמו, אלא גם על הסביבה שבה הוא ממוקם, מאחר וכאשר מדובר על פרויקט גדול, המשפיע על הנוף באזור, יש צורך לקחת זאת בחשבון.

  יועץ פיתוח נוף אחראי על הקצאת השטחים המתאימים ביותר לחניות, תחנות אוטובוס ועל יצירת השטחים היפים והפונקציונליים ביותר במקום.

  יועץ פיתוח נוף – מי בכלל זקוק לשירותיו?

  יועץ הפיתוח אחראי על תיאום בין המערכות השונות בשטח, כולל תכנון שבילי הגישה למבנה, ניקוז מי נגר, תכנון מדויק של פריסת הגדרות והחלטה לגבי המיקום האידיאלי של בורות החלחול. כמובן שעלות השירות תלויה בגודל הפרויקט ובהיקף העבודה. ככל שמדובר על פרויקט מורכב ומסורבל יותר, כך המחיר יהיה גבוה יותר.

  מומלץ לגייס את שירותיו של יועץ פיתוח נוף כבר בשלבים הראשוניים של הפרויקט, מאחר ותוכנית הפיתוח משתלבת עם תוכנית החניה של הפרויקט, לכן כדאי לגייס את יועץ פיתוח הנוף כבר בשלב שבו מגייסים את שירותיו של יועץ התנועה.

  חשוב לבחור ביועץ פיתוח נוף מנוסה ומקצועי, שיכיר את התחום לעומק ויוכל לספק לכם את השירות המקיף והמקצועי ביותר. מעבר לכך, מומלץ לבדוק את הזמינות של היועץ ולוודא את הרמה הבינאישית שלו.

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם את שירותיו של יועץ פיתוח נוף מנוסה ומקצועי. אנו מתמחים בליווי חברות ולקוחות פרטיים מכל רחבי הארץ ומתמקדים במתן ייעוץ בתחום. החברה שלנו פועלת להקל ולזרז את כל תהליך התכנון של הפרויקט, כולל גיבוש התוכניות הסופיות ואיסוף כל האישורים הנדרשים לקבלת טופס 4. למידע נוסף, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ