לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

מהנדס מיגון פיקוד העורף

אין ספק כי התחום של המרחבים המוגנים והמקלטים השונים נחשב למהותי במיוחד בארץ. לכן אין זה מפתיע כי אף אחד אינו מוכן לקחת את הסיכון בבניית ממ"ד רעוע, שאינו עומד בתקנים המתאימים. חשוב לעבוד עם יועץ פיקוד העורף שהוא מנוסה ומקצועי, שילווה אתכם לכל אורך התהליך ויסייע לכם בקבלת האישור העקרוני מפיקוד העורף. לאחר מכן, תפקידו של היועץ כולל תיקון של כל הליקויים השונים והתאמת הממ"ד לכל התקנות העדכניות ביותר של פיקוד העורף.

תפקידו של מהנדס מיגון פיקוד העורף

התפקיד המרכזי של מהנדס מיגון פיקוד העורף כולל הקפדה על כל התקנות של פיקוד העורף, לצורך הבטחת הממ"ד הבטוח והמקצועי ביותר לצרכים שלכם. אך יש לזכור כי ההנחיות של פיקוד העורף משתנות באופן תכוף, לכן חשוב לבחור בחברה המתמחה בתחום ויודעת בדיוק כיצד להתמודד עם המצב. כדאי לזכור כי פיקוד העורף חילק את המדינה לשלושה אזורים שונים, לכן יש לבנות את הממ"ד בהתאם לאזור המדובר. בחלק מהמקרים יהיה צורך לבצע שינויים שונים, בהתאם להנחיות של פיקוד העורף, לכן יש לקחת זאת בחשבון ולעבוד עם חברה שערוכה לביצוע מהיר ויעיל של השינויים הנדרשים. כדאי לדעת כי בניית הממ"ד לא מחייבת הוצאות מטורפות, מאחר וניתן לבצע את תהליך הבניה בצורה מקצועית ובטיחותית, בעלויות הגיוניות. באמצעות שימשו בפח עבה לבניית תקרת הממ"ד למשל, ניתן להבטיח הגנה מקסימלית וחיסכון בעלויות.

מהנדס מיגון פיקוד העורף – כל היתרונות

אחד היתרונות של מהנדס מיגון שעבד בפיקוד העורף, הוא ההיכרות העמוקה שלו עם התחום ועם כל הגורמים המעורבים בנושא. יש לזכור כי על מנת לבנות תוספת של מעל ל- 12 מ"ר, יש צורך לקבל אישור הג"א להיתר בניה. יועץ המיגון יכול לסייע לכם להתנהל מול רשויות הג"א, במטרה לקבל את ההיתר בצורה המהירה והיעילה ביותר. מעבר לכך, יועץ המיגון אחראי לוודא כי כל האספקטים השונים, הקשורים למיגון, נבנים בצורה תקנית ונכונה, כולל מערכת הסינון, מערכת החשמל, הצנרת וכדומה. באמצעות הקפדה על יועץ מיגון מקצועי ומנוסה, תוכלו להבטיח לעצמכם מבנה ממוגן בצורה המקצועית והיעילה ביותר. יועץ המיגון אחראי על עריכת נספח מיגון לצורך קבלת אישור פיקוד העורף ועל ליווי פרויקט הבנייה כבר משלביו הראשונים, לצורך מתן הנחיות לתכנון נכון של חלונות ההדף, מרחק ממכלי גז ועוד.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם את שירותיו של מהנדס מיגון פיקוד העורף. אנו נאפשר לכם את הדרך הבטוחה ביותר לתכנן את סוגי המרחבים המוגנים השונים, בהתאם לתקנות של פיקוד העורף. בזכות הוותק והניסיון שלנו בתחום, נוכל לספק לכם את הפתרון המקצועי והיעיל ביותר לצרכים שלכם. יועץ המיגון שלנו ילווה אתכם לכל אורך התהליך, כולל ביצוע של תיקונים שונים ועמידה בכל התקנות, לצורך קבלת ההיתר. למידע נוסף, צרו קשר!

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ