לרשותכם גם בפייסבוק

כתובתינו

גלגלי הפלדה 20, הרצליה נווטו אלינו

לקראת בניית בית? על תכנון ועיצוב סביבתי כבר שמעתם?

כל מי שעומד בפני בניית בית, חייב לתת את הדעת לתחום התכנון והעיצוב הסביבתי. באמצעות יועץ פיתוח נוף תוכלו להבטיח לעצמכם את ההתאמה המושלמת בין מערכות הבית השונות, לצד פיתוח של שטחים יפים, מעוצבים ופונקציונליים בסביבת המבנה. יועץ פיתוח נוף אחראי על כתיבת תוכנית פיתוח הכוללת מתן פתרון מקיף לתחום הניקוז והפרשי המפלסים, פריסת גדרות, תיאום בתכנון שבילי גישה למבנה ותיאום לגבי המיקום האידיאלי של חניות רכבים ואופניים. עבודתו של יועץ פיתוח נוף מתבצעת בתיאום מלא עם אדריכל הפרויקט והיועצים הנוספים בפרויקט, כגון יועץ התנועה, האחראי על תכנון מיקום החניות ודרכי הגישה למבנה.

תכנון ועיצוב סביבתי – על מה חשוב לתת את הדעת?

רוב האנשים הנמצאים בשלבי הבנייה של הבית שלהם עסוקים בעיקר בעמידה בתקנות ובדרישות השונות של הרשויות ובהוצאת האישורים הנדרשים, לצורך קבלת טופס 4. חשוב לדעת כי ניתן היום להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ומנוסה, המתמחה בתחום, לצורך זירוז הליכים ועמידה בכל התקנים הנדרשים. על מנת לקבל חלק מהאישורים, יש להיעזר בשירותיו של יועץ פיתוח נוף. מדובר על איש מקצוע, שאחראי לא רק על עיצוב השטחים השונים בקרבת המבנה, אלא גם על בחירת הקרקע, מיקום בורות החלחול ותכנון מדויק של פתחי הניקוז. חשוב להבין כי יועץ פיתוח נוף יכול לסייע לכם למנוע טעויות עתידיות וכמובן להבטיח את הצלחת פרויקט הבנייה. לכן כאשר מדובר על בנייה של הבית העתידי שלכם, אין ספק כי מדובר על איש מקצוע חיוני, שלא ניתן לוותר עליו.

תכנון ועיצוב סביבתי באמצעות יועץ פיתוח נוף

חשוב להדגיש כי יועץ פיתוח נוף חייב להתחשב בכל המערכות השונות של הבית, כולל מערכת האינסטלציה ומערכת החשמל, לכן ברוב המקרים הוא יעבוד במקביל ליועצים אחרים המתעסקים בפרויקט שלכם. מעבר לכך, יש לזכור כי יועץ פיתוח נוף אחראי לא רק על הבית שלכם, אלא גם על הסביבה שלו. בנייה של בית עלולה להשפיע על הנוף באזור, לכן יש צורך להתחשב בכך ולתכנן היטב את מיקום של החניות וגורמים נוספים, שמשפיעים על האזור. עלות שירותיו של יועץ פיתוח נוף משתנה בהתאם לגודל ומורכבות הפרויקט, כאשר המחיר כולל ייעוץ והכנת תוכנית פיתוח מקצועית ומפורטת. מומלץ לגייס את יועץ פיתוח הנוף כבר בתחילת העבודה על הפרויקט, מאחר ועבודתו משתלבת עם עבודתם של יועצים נוספים, לכן חשוב לשמור על סדר וארגון, על מנת למנוע טעויות ועיכובים מיותרים בהמשך הדרך.

  מלא/י פרטים ונחזור אליך בהקדם

  ּ

  אנו בחברת פתרונות הנדסה ובטיחות נשמח לספק לכם שירותי יועץ פיתוח נוף ברמה הגבוהה ביותר. אנו מחזיקים בוותק וניסיון של מעל ל- 20 שנים בתחום הליווי והייעוץ לחברות וללקוחות פרטיים בתחום הבנייה. נשמח להציע לכם פתרון מקיף בתחום התכנון הדרוש לצורך קבלת היתר בניה, בזכות היועצים המנוסים והמקצועיים שלנו. לפרטים נוספים, צרו קשר.

  למעלה

  בין לקוחותינו

  השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

   ּ